MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 5. 2020 10:13 Odeslat příspěvek
Díky. Ale hodinky to nenajde, takže nezbývá než čekat. Každopádně pozitivní, že se něco děje, už jsem myslel, že to bude jen marketingový tahák...
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 5. 2020 12:12 Odeslat příspěvek
Zdravím mám v plánu koupit https://m.alza.cz/samsung-galaxy-watch- ... 651182.htm. Rád bych využil akce sdílej a šetri, takže kdyby někdo náhodou uvažoval o těchto hodinkách ať mi napíše. Výsledná cena by měla být o 2 400 než normálně.


Offline - Junior Profil 
28. 5. 2020 18:54 Odeslat příspěvek
Tak ušetřit se dá i tím že koupíš verzi pro EU.Řada solidních obchodů je má kolem 6 tisíc.Třeba Mi**net:)


Offline - Junior Profil 
21. 6. 2020 19:05 Odeslat příspěvek
K tomu měření tlaku- podle návodů na YouTube a xda developers jsem nainstaloval a funguje to dobře, můžu doporučit. Je trošku složitější připojit hodinky k tomu Tizen emulátoru, asi hodinu jsem se s tím trápil, ale povedlo se, několikrát jsem je vypnul a zapnul a hledal to okýnko nahoře v liště device managera, zkus to znovu. Po kalibraci to jede dobře, kontroloval jsem po 4 dnech a je to celkem přesný.


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2020 14:40 Odeslat příspěvek
Zdravím. Včera moje hodinky přestaly vibrovat u notifikací z WhatsApp a FB messengera. Notifikace přijde, můžu s ní pracovat, ale nedozvím se o ní, protože hodinky nezavibrují. Restartoval jsem hodinky a nic. Pak jsem restartoval mobil a začalo to fungovat, ale na cca 2 hodiny a pak zase přestalo. Přitom např. při SMS to funguje korektně.
Mám hodinky necelé dva týdny a problém se vyskytl až včera.
Někdo nějaká rada?

EDIT: Tak vibrace nefunguje při režimu Nerušit na telefonu. Ale jenom u nainstalovaných aplikací, jak jsem psal, na SMS a hovor normálně vibrují. Nechápu to, protože i na režim Nerušit vibrovaly, byl jsem několik dnů na dovolené, kde jsem mobil na vyzvánění ani nedával a vše fungovalo OK.


Offline - Junior Profil 
28. 7. 2020 10:52 Odeslat příspěvek
Ahoj, používám tyto hodinky s iPhonem XS a do minulého týdne bez problémů. Nyní mám problém s aplikaci Endomondo - nefunguje GPS. Kouknu po půl hodině na kole na hodinky a mám aktivní čas, srdeční tep ale místo vzálenosti je pomlčka. V nastavení to zapnuté samozřejmě mám. Zkoušel jsem vymazat celé hodinky, vše nainstalovat znovu, ale stále to samé. Když pustím v hodinkách nativní Samsung aplikaci na měření, tak ta GPS vzdálenost měří bez problémů. Nevíte kde může být zakopaný pes? V telefonu Endomondo aplikace funguje bez problému.


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 18:22 Odeslat příspěvek
Po představení nových hodinek jsem rozhodnut raději koupit tyto.jedine co mě nejvíce zajímá je dosah bluetooth .jak na tom dosah popravdě je?třeba galaxy fit je na tom hrozne mizerne. Nebo dělám chybu a mam radeji koupit ty poslední?děkuji


Offline - Junior Profil 
9. 8. 2020 20:11 Odeslat příspěvek
Ano, náramek Galaxy Fit je na tom opravdu mizerně. Mám doma jak Fit tak Watch Active 2. Náramek má dosah pár metrů a hodinky podle toho jak silné pouzdro mám na telefonu. Ale byt 3+1 v pohodě.


Offline - Junior Profil 
10. 8. 2020 19:57 Odeslat příspěvek
Ahoj, funguje stále Curve karta na zprovoznění Samsung Pay? Pokud ano, je zapotřebí UK FW (či FW jiné země, kde SP jde)? A pokud ne, je zde nějaká jiná možnost jak SP zprovoznit? Díky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2020 10:55 Odeslat příspěvek
Našel by se ještě někdo do skupiny na Samsung Galaxy Watch Active 2 44mm v Alze v akci sdílej a šetří. Barva černá nebo růžová.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2020 11:43 Odeslat příspěvek
Třeba na Miro**tu se dají sehnat GW2 za mnohem lepší cenu než na Alze a podobných velkých prodejců...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2020 12:00 Odeslat příspěvek
Můžete mi, prosím, poradit, kde koupím za cenu 4499,- v CZ distribuci? Děkuji


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2020 12:30 Odeslat příspěvek
Zajimavé,já vidím 5499 při třech lidech...
A za 5999 jsou k sehnání s EU distribuci která alespoň dostane updaty dříve než CZ.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 8. 2020 12:37 Odeslat příspěvek
Musíte odečíst cashback 1000,- Kč, který dává Samsung do konce měsíce.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2020 13:48 Odeslat příspěvek
Je možný že bych o hodinky mel zájem.ty nové mě moc neoslovily.kor za tu cenu sdilenou
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Další stránka
Stránka 3 z 12 [ Příspěvků: 169 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies