MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 3. 2022 16:43 Odeslat příspěvek
Nazdar, nevie niekto ako je to s adaptérmi USB C to jack 3,5 k S 20, kúpil som už 2 ks a ani jeden nejde ( skúšal som aj na S 21 ) napíše : pripojené zariadenie USB nie je podporované . Za odpoveď ďakujem. Mildo
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2022 17:17 Odeslat příspěvek
Musí být s prevodnikem, obyčejný nefunguje..


Offline - Junior Profil 
21. 3. 2022 18:04 Odeslat příspěvek
potřebuješ origo samsung, jiné nefungují https://www.alza.cz/samsung-adapter-usb ... 661537.htm


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 3. 2022 07:05 Odeslat příspěvek
Ďakujem ,


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2022 12:51 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny, podařilo se mi rozbít sklíčko na fotoaparátu, neznáte někoho v Brně kdo by mi mohl pomoct? S20+
Děkuji za jakoukoliv radu.


Offline - Moderátor Profil 
30. 3. 2022 13:38 Odeslat příspěvek
Mobilpohotovost


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2022 20:26 Odeslat příspěvek
Díky


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 4. 2022 10:50 Odeslat příspěvek
Pro Adal.
Mam stejny problem (praskle sklicko u fotaku S20+), napiste mi prosim kolik to stalo a zdali to bylo vymenene na pockani. Dekuji.


Offline - Junior Profil 
15. 4. 2022 22:15 Odeslat příspěvek
Přidám se do klubu těch, kterým najednou začala zlobit baterie. Asi před týdnem (zrovna cca týden po konci záruky telefonu) jsem si všiml, že se baterie strašně rychle vybíjí. Nenašel jsem aplikaci, která by nějak vytěžovala baterii. V péči o baterii je dle popisu vše v pořádku. Dnes jsem v 11 hodin nabil baterii na 85% (zapnul jsem si omezení), v telefonu vypnuté rychlé nabíjení a v 10 večer najednou ze 17% během dvou minut se telefon úplně vypnul. Nechali už jste si měnit u své S20 baterii ? Chci se obrátit přímo na Samsung servis, tak snad to dělají. Jde nějak zjistit u androidu kapacita baterie (nějaké skryté menu apod.) ? Iphony to mají přímo v menu s tím, že se doporučuje baterii vyměnit, když kapacita klesne pod 80% své původní hodnoty.
Jinak minulý rok v prosinci, jak jsem byl na výše položené rozhledně a byl šílený studený vítr, tak mi baterie telefonu během pár minut klesla z asi 55% na 24% a pak už jsem telefon raději nepoužíval a asi do hodiny kaput.


Offline - BAN Profil 
15. 4. 2022 22:42 Odeslat příspěvek
Rychle se ho zbavit Prodat je už na konci životnosti! Jinak super mobil měl jsem ho a přešel jsem na S21 a lepší jak S22+


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 4. 2022 06:01 Odeslat příspěvek
A to máš původní S20 s Exynosem?


Offline - Junior Profil 
16. 4. 2022 14:43 Odeslat příspěvek
Ano, Exynos..Ani nevím, že se tady prodávala se Snapdragonem. Je to mazec, že ty baterie, tak krátce vydrží. Kdyby byly jednoduše vyměnitelné, tak to člověk neřeší, ale takto je to fakt psycho. Mobil prodám a bude to muset řešit někdo jiný :-( Každopádně všechny ty S modely mají chatrnou výdrž baterie, pádlo nechci, tak hledám ještě relativně kompaktní rozměry s co nejvyšší kapacitou baterie. Strop by byla ještě S21FE, ale z nějakého důvodu do 256 GB verze nedali esim, což fakt nechápu. Už jsem byl pro ní celkem rozhodnutý, ale takto musím vybírat dále...


Offline - Trvalý BAN Profil 
16. 4. 2022 15:13 Odeslat příspěvek
Tenhle příběh s větrem mě docela rozesmál. To nemyslíš vážně? Nebo jako ano?? Jinak baterií ti vymění v každém autorizovaném servise. Tohle se přece může stát v jakém kolik mobilu a ty tu z toho děláš docela velkou vědu.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 4. 2022 19:07 Odeslat příspěvek
Mně po dvou letech ukazuje accubattery cca 87% normované kapacity, okolo 3200 mAh. Nicméně telefon od prvního dne vydrží sotva od rána do večera jen v pohotovosti, tak s ním doklepu ještě rok a pak už nechci exynos nikdy vidět.
Jinak se mi odlepil v horním rohu zadní kryt, takže ip68 už taky neplatí.


Offline - Moderátor Profil 
16. 4. 2022 19:07 Odeslat příspěvek
https://www.smartmania.cz/uzivatele-rad ... tualizace/
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107  Další stránka
Stránka 105 z 107 [ Příspěvků: 1601 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies