MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 19:31 Odeslat příspěvek
Mně fungovala tato: https://www.aliexpress.com/item/10000005234799.html
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 7. 2021 11:11 Odeslat příspěvek
flatliners píše
A proc nekoupis origo od Samsungu?

Nelíbí se mi dát 300 za takovou pičovinku, a ještě to mají jen v bílé. Proč to parchanti nepřibalí k telefonu, když zrušili jack... :/

Jinak ta negungující je "UGREEN"


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 7. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
A nebylo by lepší, pořídit si BT sluchátka? Nemusíš nic tahat...


Offline - Místní informátor Profil 
14. 7. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
Telefony řady Galaxy S20 začínají mít po roce závažné problémy s displeji

Po více jak roce používání začínají vykazovat telefony řady Galaxy S20 závažné problémy s displejem.
Vše začíná zvláštními pruhy na obrazovce a končí kompletně celým bílým či zeleným displejem, který udělá zařízení nepoužitelné.
Nejvíce postihuje problém model Galaxy S20 Ultra, přičemž Samsung se k něm zatím nevyjádřil.



Offline - Junior Profil 
15. 7. 2021 06:20 Odeslat příspěvek
Jeden telefon z kolika tímhle trpí? Tyhle články jsou a budou u každého modelu každý rok.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 09:34 Odeslat příspěvek
Ahoj všem,
prosím o radu.
Po Samsungu Galaxy Alpha který by super a fotil také krásně, ale slabá baterie...mám nyní s10e a po dvou letech používání se baterie rovněž nedožije večera. Stále sebou tahám powerbanku, kabely v autě...
Přemýšlím proto o "dospělém telefonu".
Uvažuji mezi s10+ nebo s20+...tam je ještě ve hře s10+ se 512gb
Vidím na fotkách správně, že s20+ má alespoň trochu rámeček podobně jako s10e a nemá displej co svítí ze stran telefonu? To mě přijde perverzní. :mrgreen:
Jinak co jsem googloval, tak by měla být s20+ asi lepší, ale stále se mě to nějak nezdá, s10+ mě je sympatičtější, nevím proč. :-D
U obou doufám, že se baterie večera dožije. Ideálně večera druhého dne, abych zbytečně nedobíjel 40ti procentní baterii.
Cenově jsou oba na stejno, co jsem koukal, když nepočítám verzi s10+s větší pamětí.
Jinou značku mobilu nechci, tak asi není moc z čeho jiného vybírat, že?
Co tedy by jsem jistojistě koupili? S20+ nebo S10+?
Díky moc za radu!!!


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 09:57 Odeslat příspěvek
U S20+ bych s dvoudenní vydrží rozhodně nepočítal. Tak od rána do večera při nějakém běžném používání.


Offline - BAN Profil 
22. 7. 2021 10:15 Odeslat příspěvek
Jestli půjdete do S20 tak jedně ze Snapdragonem tam dvou dení výdrž je naprosto v pohodě.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 12:23 Odeslat příspěvek
Díky moc za rady.
Já jsem žádnou s20 se snapdragonem nenašel.
Ani ta S20 ultra ho nemá...podle popisu.
Prosím nedal by jste mě sem link?

Nechápu, když s20+ má baterii o 1000mA vetší než má současná s10e, že víc nevydrží, asi to sežere větší displej...?

Chjo...tak co koupit, tak do 20tis aby to vydrželo dva dny a mělo to displej velký cca. jako S20+ /S10+ ???

Díky moc za rady.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 12:34 Odeslat příspěvek
verze se Snapdragonem se v čechách neprodává, musel by si objednat ze zahraničí a tím pádem s roční a možná problémovou zárukou..


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 12:37 Odeslat příspěvek
S20 má žravej procesor, proto vydrží prd. Za 20k bych šel do S21, která je na tom o něco líp (a nebo pokud nevadí jablko…)


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 12:46 Odeslat příspěvek
Už jsem našel, S20 FE
https://www.czc.cz/samsung-galaxy-s20-f ... 71/produkt
...ale to má malý displej, ten je asi celkově velký jako s10e, jen tluštější a těžší si o baterii. Foťák taky asi standart... Je ještě nějaký jiný S se snapdragonem?
Asi tedy budu na tím FE přemýšlet, ale říkal jsem si, že když už tak s větším displejem, abych na tom něco přečetl i bez brýlí :)

Jablko nechci v žadněm případě :) ...a jaká by mě s21 vyhovovala?
...u S10e v podstatě jen ta malá výdrž mě vadila.


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 13:36 Odeslat příspěvek
No nevím, ale S20 FE je o dost větší než S10e. https://www.gsmarena.com/compare.php3?i ... one2=10377

U S21 záleží čistě na tobě. S21+ je větší, težší a má skleněná záda.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?& ... 0625#diff-


Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 15:39 Odeslat příspěvek
Jj..moc diky.

Když tak nad tím špekuluju..asi vezmu FE s snapdragonem, baterka by mohla tedy 2 dny vydržet, ale nevím jestli koupit s 5ti G..je to bonus stojicí za 3 tisice?...nepotřebuju přeci telefonovat přes 5G...


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
22. 7. 2021 16:32 Odeslat příspěvek
Já osobně 5G nemám k ničemu. Mám ho v Ultře, ale stejně to mám vypnuté. Jednak to ždímá víc baterií a jednak na internet nebo YT mi úplně stačí LTE. Za mě, je to (zatím) pro mě zcela nepodstatný doplněk v mobilu. Ale někdo to může mít samozřejmě jinak. Neznám ale nikoho, kdo by nahrával nebo stahoval z netu tak objemné soubory, že by k tomu, třeba kvůli úspoře času, potřeboval 5G. Ale opět, neříkám, že to někdo nepotřebuje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94 ... 107  Další stránka
Stránka 91 z 107 [ Příspěvků: 1601 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies