MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

Offline - BAN Profil 
30. 7. 2021 10:41 Odeslat příspěvek
Achtaranda píše
jeste mu dam šanci
udelal sem mastr reset
zase zkopiroval stary telefon nastavil
a ted se chystám do toho dat simkarty a zkusit ty zvuky ))) uplne jsem napnuty )))
jo..dnes na prudkem slunci displej nečerná ani se nijak nerozpalil..nechápu. Tohle preci nemuže snad byt nejakym nastavenim displeje..pohodli pro oči a pod. navic to je plus minus nastavene stejně

jo jasně..apky na ringtony a notifikace jsou..ale nechci telefon zas*rat..
ideal z toho ještě nějak vyhazet ty šmírácký google programy..ale to nevim jak se to dělá.
dam vedet jak dopadly ty zvuky chatů


Největší chyba kopírovat starý mobil. Kromě kontaktu pokaždé doporučuji čistý Hard reset bez obnovy dát. Pak se lidi diví že mají problémy.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2021 12:17 Odeslat příspěvek
ja chci ty esemesky..mam je od r. 2014 ))


Offline - BAN Profil 
30. 7. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
Achtaranda píše
ja chci ty esemesky..mam je od r. 2014 ))


Sorry pro mě nepochopitelná věc si zálohovat sms z 2014 roku. Asi neporadím :/


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2021 18:22 Odeslat příspěvek
Ale ja to chapu,že by to bylo lepši.
Jsem linej si znovu nastavovat a instalovat vše jak jsem zvykly..tak kopiruju a sms jsou pridana hodnota.


Offline - BAN Profil 
30. 7. 2021 20:55 Odeslat příspěvek
Achtaranda píše
Ale ja to chapu,že by to bylo lepši.
Jsem linej si znovu nastavovat a instalovat vše jak jsem zvykly..tak kopiruju a sms jsou pridana hodnota.


Njn pak se nediv :) že občas ty problémy přijdou. Já sms mažu, když něco dojde. Pokud to fakt není důležité. Ale sms u mě je mrtvá věc.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 07:39 Odeslat příspěvek
Souhlasim, s novym mobilem, vzdy cista instalace. Je to jistota.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 09:24 Odeslat příspěvek
Dam na vas, ani druhy pokus nevedl k fugovani oznamení u chatu sms.
Blby je, že tam mam v esemskách ty ovladaci kody na gpesky.
Možná je nejaka možnost nakopirovat jen sms.
Jestlito nepujde nastavit ani v čistem telefonu tak jde z baraku už z principu...


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 11:52 Odeslat příspěvek
ale dyk si ve SmartSwitch můžeš nastavit že chceš obnovit jenom sms..


Offline - BAN Profil 
31. 7. 2021 12:28 Odeslat příspěvek
Achtaranda píše
Dam na vas, ani druhy pokus nevedl k fugovani oznamení u chatu sms.
Blby je, že tam mam v esemskách ty ovladaci kody na gpesky.
Možná je nejaka možnost nakopirovat jen sms.
Jestlito nepujde nastavit ani v čistem telefonu tak jde z baraku už z principu...


Zajímavé:D jde z domu kvůli téhle hlouposti:x


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 20:14 Odeslat příspěvek
Kto ma s20 fe 5G so Snapdragonom . . . . mal by obsahovat klasicke fm radio (podla najdeneho popisu), ako je to s prijmom? Na starsich fonoch museli byt zapojene klasicke sluchatka cez jack, kde kabel robil antenu, ale tu nieje jack . . . a ked budem mat bluetooth sluchatka ?


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 20:38 Odeslat příspěvek
Řekl bych, že rádio tam nenajdeš. Kdyžtak pošli link, kde jsi tuhle informaci získal.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 20:51 Odeslat příspěvek
A este jeden dotaz . . . aka je buducnist 4G ked sa zacne zavadzat 5 G ? Jedna sa totizto o to, ze som nasiel s20FE (2021) kde uz davaju Snapdragon namiesto Exynosu . . . ROzmyslam co by bolo vyhodnejsie, cena je plus minus rovnaka, ci s20 fe 5g so 128 GB, alebo s20 fe (bez 5g) ale s 256 GB, mohol by som potom pouzit druhu sim namiesto sd karty. Ale ked zacnu obmedzovat 3 a 4 G a budu tlacit 5g . . . nemenim mobily kazdy rok, doteraz bezim na S7, este je v pohode, ale baterka ma uz len 66% :-(
Pozeram ze je to o s20 a nie s20FE . . . tak sorry.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 21:07 Odeslat příspěvek
Vzhledem k tomu, že než se u nás rozjede 5G natolik, aby to mělo nějaký reálný efekt, bude tu rolovací S60, spolupracující s čipem, který lidem vkládají pod kůži při očkování, není důvod odmítat LTE verzi čehokoli. (samozřejmě jde o vtip, 5G je prostě daleká budoucnost)

Jinak reálné rychlosti v běžném provozu, kterých 5G dosahuje není jakkoli přelomové. A že to bude nějak markantní rozdíl, když toho bude plno a všude (což fakt potrvá pár let) je utopie. Zvláště když si uvědomíme ceny a objemy dat které tu máme dnes, kdy už nějaký ten pátek funguje LTE.


Offline - Junior Profil 
31. 7. 2021 21:14 Odeslat příspěvek
U 5G neriesim rychlost, resp ani u 4G, ide len a len o moznost pripojenia, teraz ked uz zacinaju rusit 3G (pre mna je dolezita dostupnost a nie rychlost) . . . Este donedavna som bezal na 1MBit nekonecne data, a bezala na tom aj TV uplne v pohode :-) Kedze doteraz bezim na S7 tak z toho asi vidiet casovu postupnost aktualizacii mobilu :-)


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 09:58 Odeslat příspěvek
3G tady bylo nějakých 17 let a aktuálně nepřináší absolutně nic, proto dává smysl danou síť vypnout a frekvence nechat pro LTE, potažmo 5G. U LTE je situace jiná – u VDF i TMO chytám min. 100Mb/s, což je pro 99% mobilního použití úplně v poho a ještě dlouho bude (oproti několika Mb v případě 3G). Plné rozšíření 5G lze čekat až za několik let, obdobně jako když startovalo LTE… takže 5G nemá cenu v kontextu ČR/SK řešit.

PS: 5G teď paradoxně může mít negativní vliv na baterku.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 107  Další stránka
Stránka 95 z 107 [ Příspěvků: 1601 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies