MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka 

Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 11. 2022 21:01 Odeslat příspěvek
Aktualizováno na A13 a zatím pohoda...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2023 20:35 Odeslat příspěvek
A13, s20+, foto úplně špatné, bez ostrosti, taková mazanice, jinak funguje dobře - systém. Někdo další?


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2023 10:41 Odeslat příspěvek
Můj problém začal ještě před aktualizací na A13. Na S20FE s 865 se mi ne vždy spustí rychlé nabíjení. Často se mi stává, že se spustí pouze běžné/pomalé dobíjení a já musím odpojit a znova připojit kabel a poté už naskočí rychlé nabíjení, někdy se to povede až na třetí čtvrtý pokus. Dokonce se mi stalo, že jsem po připojení viděl nápis Rychlé nabíjení a odpovídající čas do nabití a po hodině jsem přišel k telefonu a viděl už jen Nabíjení a čas odpovídající pomalému nabíjení. Samozřejmě mám Rychlé nabíjení zapnuté, dokonce jsem zkoušel laborovat s chytrým nabíjením (či jak se to jmenuje) a vždy to bylo stejné. Používám originální nabíječku i kabel, dělá mi to i na jiné nabíječce a kabelu. Teď u A13 je problém že se popis Rychlé nabíjení objeví jen po zapojení a pak už vidím jen procenta a čas do nabití. Ale i tam vídám pouze Nabíjení, kdy nabíjí pouze pomalu. Zdraví baterie by mělo být nějakých 92% což si myslím že je v pohodě. Baterka je původní.


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2023 15:10 Odeslat příspěvek
Jak jednoduše udělat foto displ. na Samsung S20?


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2023 15:28 Odeslat příspěvek
Možná, začít číst manuál a nebo se naučit hledat na netu. :-))



Offline - Junior Profil 
12. 2. 2024 13:17 Odeslat příspěvek
Ahoj vespolek,

nevím, zdali to má spojitost s aktualizací ale. V pátek jsem koupil od kolegy S20 s tím, že jsem do něj hned natáhl data ze zálohy z s9+ a udělal aktualizaci na nejnovější android. Několik hodin fungoval normálně a najednou se rozsvítil jen bílo zelený display a konec.

Co s tím? Telefon už nemá záruku. Měl jsem ho sotva den


Offline - Junior Profil 
15. 2. 2024 13:27 Odeslat příspěvek
Zdravím, nevíte proč mi u Samsungu S20 FE zmizela možnost nastavení displeje? Prostě v nastavení - displej - už tam tu volbu nemám...Domnívám se, že jsem tu volbu dříve určitě měl a teď ať hledám jak hledám, tak ji nikde nemohu najít. Je to tak v pořádku nebo ne? Díky


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2024 08:17 Odeslat příspěvek
Pošli screen


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2024 14:35 Odeslat příspěvek
Tak volba nastavení displeje bývá (i bývala) mezi velikostí a stylem písma a zvětšením obrazovky...bohužel už tam není :roll:
Obrázek


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2024 21:27 Odeslat příspěvek
Vždyť tam všechny možnosti nastavení máš. Co konkrétně ta volba dělala?


Offline - Junior Profil 
21. 2. 2024 09:46 Odeslat příspěvek
Určitě tam nejsou všechny možnosti...anebo je tam někde vidět položka "rozlišení obrazovky", která tam dříve byla??? Alespoň já jí tam nikde nevidím...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 103, 104, 105, 106, 107
Stránka 107 z 107 [ Příspěvků: 1601 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies