MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 3. 2020 16:10 Odeslat příspěvek
Já myslel u kterého operátora nebo v kterém obchodě v Německu ho koupit levněji :)

-- 20. 3. 2020 16:12 --

A nebo tady v Čechách,nějaký tip kde se dá sehnat levněji.Díky :)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 3. 2020 17:53 Odeslat příspěvek
Kde jsou k dispozici za 1000 éček, by mě taky zajímalo. To je cena spise za 20+ než za ultra verzi.


Offline - Místní informátor Profil 
20. 3. 2020 18:10 Odeslat příspěvek
Tak mu napište a zeptejte se ho :D
Přidívám fotos s případným IG (@1stmike) kde se ho můžete optati ^^

Obrázek


Offline - Junior Profil 
20. 3. 2020 21:27 Odeslat příspěvek
No, v této situaci od koupě upouštím .. na domácí karanténu upgrade S10 1TB -> S20 Ultra moc smysl nedává, a až smysl mít bude, cena bude aspoň o 30% dole :)


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2020 12:24 Odeslat příspěvek
Přátelé, umíte mi poradit s nastavením zvuku upozornění? Na svém Galaxy S9+ jsem měl pro každou aplikaci zvuk upozornění, který jsem si nastavil přímo v dané aplikaci. Tak jsem rozlišoval podle zvuku, zda mi došla zpráva z banky, e-mail, smska a pod. Nyní mám pro všechny aplikace zvuk upozornění jednotný, ten co se nastavuje v Nastavení - Zvuky a vibrace - Zvuk oznámení (SIM1). SIM2 nepoužívám. Dá se s tímhle něco dělat? Díky


Offline - Junior Profil 
30. 3. 2020 13:23 Odeslat příspěvek
udělat to jako u s9+ a nastavit si v každé aplikaci individuální zvuk upozornění (jinak půjde defaultní) :-D


Offline - Junior Profil 
31. 3. 2020 09:33 Odeslat příspěvek
Přesně tohle jsem udělal :) V každé aplikaci nastavil zvuky upozornění, na které jsem byl zvyklý z S9+. Kdyby tohle fungovalo, neptal bych se zde na fóru. Každopádně díky za reakci. Někdo jiný nápad?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 4. 2020 08:31 Odeslat příspěvek
Ahoj,všimli jste si že Samsung zdražil,asi kvůli kurzu koruny :(


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 4. 2020 04:08 Odeslat příspěvek
ahoj rozhoduji se koupit S20 Ultra, ale??? Oplati se kdyz 100x zoom je marketingovy tah a pak pres noc zdrazeli o 3000kc! Je lepsi jit do S20+ nebo zustat u S20 Ultra. dekuji


Offline - Místní informátor Profil 
2. 4. 2020 09:11 Odeslat příspěvek
cufuxibe:
S20 Ultra je fakt velký! :D Tak jestli ti nevadí velký telefony... ^^


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2020 18:57 Odeslat příspěvek
Ahoj,
S20 Ultra bez obalu není tak strašně velký...
Uvidím, až dorazí obal jak moc to pocítím.
Ale jinak je to super stroj i těch 120hz je paráda.
Takže doporučuji. :-)
Ale poradí mi někdo jak vyřešit chybějící notifikační diodu ?
Prostě něco co mi tam bude blikat po celou dobu než si toho všimnu 8-D


Offline - Junior Profil 
3. 4. 2020 19:34 Odeslat příspěvek
Kup si náramek, nebo hodinky s notifikacema. ;-)


Offline - Místní informátor Profil 
14. 4. 2020 10:51 Odeslat příspěvek
Se Samsungem končím! Uživatelé už mají po krk problémů S20 Ultra

Smartphony Galaxy S20 Ultra dostaly před nedávnem významnou aktualizaci. Ta řešila především stávající nedostatky fotoaparátu a to konkrétně problémy s ostřením, byť asi ne kompletně, jak se ukazuje. Problémy nadále přetrvávají a týkají se hlavně verze s Exynosem, která se prodává v Evropě. Kromě nepřesného ostření si stěžují uživatelé telefonu i na přehřívání a slabou výdrž baterie i při běžném používání.

Aby už zpočátku bylo jasno, problémy s ostřením stále pozorujeme i na našem redakčním kusu Galaxy S20 Ultra. Telefon i po aktualizaci různě „loví“ ostřící body a zejména na bližší vzdálenost má často problémy zaostřit. To je pro takto drahé zařízení neomluvitelné. Lépe totiž automaticky ostří i mobily doslova za pár tisíc. Koneckonců, zmiňujeme se o tom i v našem fotoduelu.

Další stížnosti uživatelů, kteří v posledních dnech zasypali fórum výrobce a jeho sociální sítě, směřují k výdrži na baterii, která je na smartphonu s 5 000mAh baterií velmi špatná. Delší výdrží nepomáhá příliš ani snížení obnovovací frekvence ze 120 Hz na 60 Hz.

Čipset si stále bere víc prostředků než by měl a tak nejsou výjimkou ani případy, kdy se mnozí uživatelé dostávají pouze na 3 až 4 hodiny SOT (Screen on Time). Další výtka majitelů S20 Ultra směřuje na přehřívání zařízení. Telefon topí, a to prý často až tolik, že je to jeho majitelům krajně nepříjemné.

Mnoho z nich proto už dopředu hlásí, že S20 Ultra s Exynosem je jejich poslední telefon od Samsungu, až tak moc je špičkový smartphone zklamal.

Podle nás S20 Ultra s čipovou sadou Exynos neměl nikdy spatřit světlo světa a Samsung se měl pro čip Snapdragon 865 rozhodnout na všech trzích, a ne ho jen nasadit v několika vybraných regionech. S20 Ultra od svého uvedení na trh provází bohužel mnoho problémů, a to by se – ruku na srdce, telefonu za 35 tisíc korun určitě stávat nemělo.


Offline - Trvalý BAN Profil 
14. 4. 2020 15:02 Odeslat příspěvek
zumzumzum: proč sem kopíruješ text z článku který si určitě už dávno každý přečetl? :) Ano každý to ví že Samsung má s tímhle problém a určitě to brzo vyřeší.Pokud to vůbec půjde :-]


Offline - Junior Profil 
14. 4. 2020 16:23 Odeslat příspěvek
Protože chce nahnat co nejvíc vložených příspěvků, aby měl vyšší hodnost na fóru?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další stránka
Stránka 7 z 10 [ Příspěvků: 136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies