MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 2. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
Tak Samsung Galaxy S20 Ultra (šedý) právě nainstalován do výstavky ve značkovce Samsungu v OC Chodov v Praze... Zdaleka není pocitově v ruce tak velký a těžký, jak jsem se obával! Padne do ruky naprosto v pohodě...
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2020 13:36 Odeslat příspěvek
Dneska psal Electroworld, že už je k vidění Z Flip v několika jeho prodejnách. Mimo jiné Praha - Zličín. Tak předpokládám, že bude mít S20ky..


Offline - Místní informátor Profil 
18. 2. 2020 13:58 Odeslat příspěvek
Kamarád je momentálně v Thajsku a řikal že tam v Samsung krámě: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G 128Gb interní pamět a 12GB ram vyjde na 29990Kč :D ^^


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2020 18:23 Odeslat příspěvek
Eddward píše
Neber to doslova.
Realne nie je s tym SoC problem ziadny, rozdiel si pravdepodobne nikto nevsimne. Ale ide o princip. Za rovnake peniaze dostanes v USA objektivne lepsi procesor. Ked by som mal vysolit za telefon taku sumu, tak chcem to naj co sa da ponuknut a co Samsung aj sam vie ponuknut.
Mam objednany S20+ s Exynosom, takze nie som vyslovene hejter, ale za 1500 eur je to trochu skoda.

Jo už to vidím
viewtopic.php?f=2&t=1304091&p=12495527#p12495527


Offline - Junior Profil 
18. 2. 2020 19:55 Odeslat příspěvek
Myslim ze este neexistuju konkretne porovnavacky side by side medzi Exynos 990 a SD 865, ale rozdiel tam rozhodne bude, ved ako vzdy. Bude zaujimave na to pockat.
Cize naozaj ide len o to, ze das 1500 eur za telefon, ktory nema ten zaklad (SoC) najlepsi.
Bavime sa viac menej o detailoch, ale tie ceny su uz tak ustrelene ze musime sa aj o tom bavit. Netreba to precenovat, ale ani podcenovat.
Ja naozaj radsej kupim S20+ a odlozim 500eur na buduci rok alebo usetrim :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 2. 2020 19:57 Odeslat příspěvek
https://www.flickr.com/photos/janitors/ ... 3087802261
No pokud jsou to opravdu fotky z toho telefonu,tak za mě slušný výkon.


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2020 15:17 Odeslat příspěvek
Eddward: Buď na to máš a neřešíš kraviny nebo nemáš a kraviny řešíš.


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2020 15:44 Odeslat příspěvek
orgasmic
Myslím, že mu jde spíš o princip. Proč nedat do všech modelů stejné komponenty, v tomto případě procesor.
Pro někoho možná zanedbatelný rozdíl ve výdrži, rychlosti, výkonu, atd, ale dá se pochopit, že to někoho může naštvat.


Offline - Junior Profil 
19. 2. 2020 16:31 Odeslat příspěvek
ultra uz je vetsi nez Note 10+, hlavne teda tezsi. Jsem teda zvedav na Note 20+, to uz bude mit asi velikost a vahu ipadu


Offline - Moderátor Profil 
19. 2. 2020 20:23 Odeslat příspěvek
ukázkové fotografie z S20 Ultra
https://samsungmania.mobilmania.cz/clan ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
20. 2. 2020 11:40 Odeslat příspěvek
renek1:

1. Výkonové porovnání ještě není ani testy výdrže
2. Ono tě to v něčem omezuje? SD verze byly krapet výkonější v syntetických benchmarcích, ale v reálném životě nic nepoznáš, co se baterie týče, tak v některých testech byla lepší ta a v jiných zase ta
3. Když ti něco vadí, kupovat to nemusíš :-)

-- 20. 2. 2020 11:42 --

R.EE:

Vážně myslíš, že poznáš v ruce 4.6mm na výšku? Na šířku je zase Ultra užší, takže se bude držet lépe.


Offline - Junior Profil 
20. 2. 2020 12:46 Odeslat příspěvek
orgasmic
Upřímně je mi to u *****, jen reaguju na to co napsal a v jistém ohledu má pravdu.
Já "S" verze nekupuju, čekám na NOTE a jak jsem psal je mi jedno jestli SD nebo EX


Offline - Junior Profil 
20. 2. 2020 13:47 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
R.EE:

Vážně myslíš, že poznáš v ruce 4.6mm na výšku? Na šířku je zase Ultra užší, takže se bude držet lépe.


Ano je uzsi o 1mm, nic. Naopak o 1mm je silnejsi. Ano v ruce uz je to znat, daleko vice je to znat treba v kapse.
Note 10+ ma 196g, Ultra ma 222g. Tohle uz pocitis urcite, slusnej narust.


Offline - Junior Profil 
20. 2. 2020 23:10 Odeslat příspěvek
Problém v kapse jsem neměl ani s Foldem, takže S20 Ultra ok.


Offline - Místní informátor Profil 
21. 2. 2020 10:58 Odeslat příspěvek
Samsung se zase vytáhnul. Displej Galaxy S20 Ultra je nejlepší ze všech

Vypadá to, že Samsung znovu posunul hranice nemožného. Experti z DisplayMate právě otestovali displej vlajkového modelu Galaxy S20 Ultra a jsou z něj doslova u vytržení.

Displej Galaxy S20 Ultra se například pyšní:
nejvyšším naměřeným jasem
vysokým barevným gamutem sRGB a DCI-P3
nejmenší změřenou odchylkou kontrastu a intenzity obrazu
nejvyšším jasem celé obrazovky mezi smartphony
nejnižší odrazivostí světla
nejpřesnějším barevným podáním

Pokud se tedy budeme bavit v řeči čísel, novinka naprosto zabodovala v měření jasu, který je úplně nejvyšší mezi telefony s OLED panely – až 828 nitů. Naprosto maximální naměřená hodnota je pak 1 324 nitů, zatímco nejnižší jsou pouhé 2 nity při zachování standardní 24bitové hloubky.

Podle dalších laboratorních testů je Galaxy S20 Ultra schopen pokrýt až 110 % gamutu DCI-P3. Rovněž pokrytí sRGB, které dosahuje až 139 %, je opravdu velmi působivé. Dalším aspektem je odrážení světla, které díky použitému sklu činí výborných 4,4 %. V rámci přesnosti barevného podání dosahuje 0,5 JNCD, což zjednodušeně řečeno znamená, že tento displej je v současnosti na naprosté špici.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Další stránka
Stránka 3 z 10 [ Příspěvků: 136 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies