MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - obecná diskuze

-
15. 2. 2020 22:29 Odeslat příspěvek
Ja bych do toho sel i za tech 35 klacku, ale po nekolikatem selhani pri koupi Samsungu s exynosem to uz riskovat nebudu, minimalne ne evropskou verzi. Mozna se Samsungem za ty penize co me stal (S6 edge, s7edge, s8 plus, note 9,s10e, S10, note 10+) skoncim na dobro. Protoze abych si na vlajkovych lodich za takovyhle penize nezahral obcas hru na poradny fps to je zklamani. Jako telefon na obcasne hry vyuzivam Huawei Mate20X (jako normalni telefon je na me moc velky - 7.2 palce) tento telefon me vysel na krasnych 10000Kc, sice bez zaruky, cinska verze, ale telefon mam kompletne v cestine,obchod play a nejdulezitejsi na konec (5000mAh nesmrtelna baterka - neda se srovnat s 4300 mAh u note 10+) dale Huawei P30 Pro luxusni fotak, baterka neskutecna a hry bezeli oproti note 10plus daleko lepe)

Co bych tim chtel rict, pokud Huawei p40 zabije Samsung vybavou, tak jdu do nej i bez Google sluzeb. Popripade jiny model vlajkovy se snapem865 (xioami, OnePlus, Sony, lg)

Kazdej rok doufat ze ten exynos bude lepsi, me uz nebavi.

Na druhou stranu, pokud nekdo nehraje hry - je mu asi jedno co v tom je za procesor, nebo se mylim?
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 18:02 Odeslat příspěvek
Ja by som zas do toho asi nesiel ani keby mi to dal niekto zadarmo. Asi by som to vymenil za S20+. Je to velmi nepohodlna velkost na nosenie vo vreckach, hlavne v lete.
Exynos je dalsi problem. Ano nie problem v tom, zeby to bol slaby SoC alebo nieco podobne, ale ked kupujem nieco za 1350 alebo 1500eur tak chcem uz to naj co je a Exynos to nieje. Ultra s Exynosom je velmi velmi divne kombo a nemal by som z toho klud na dusi. Samsung si tu mohol dat povedat a uz ked je Ultra 5G celosvetovo tak mala byt tak isto celosvetovo so Snapdragonom.

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 20:35 Odeslat příspěvek
Za ty prachy už nic závratného nepřináší snad jen ten název S20 :D

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 21:32 Odeslat příspěvek
Eddward píše
............
Exynos je dalsi problem. Ano nie problem v tom, zeby to bol slaby SoC alebo nieco podobne, ale ked kupujem nieco za 1350 alebo 1500eur tak chcem uz to naj co je a Exynos to nieje. Ultra s Exynosom je velmi velmi divne kombo a nemal by som z toho klud na dusi. Samsung si tu mohol dat povedat a uz ked je Ultra 5G celosvetovo tak mala byt tak isto celosvetovo so Snapdragonom.

Můžeš prosím popsat v čem je problém s Exynos?

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 21:41 Odeslat příspěvek
Realny s uživanim žadny, ale teoretici jich vidi požehnaně.

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 22:08 Odeslat příspěvek
renek1 píše

Já vím o dvou, ale to zajímá jen tak 1% uživatelů:
- Dolphin emulator pro hry z Nintendo Gamecube a Wii má na Exynosu mnohem pomalejší chod než na Qualcommu, ale stejný případ je i u dalších náročnějších emulátorů
- Qualcomm verze obsahuje i FM rádio, to je taková ta věc na hudbu a zprávy i bez internetu
:D

Offline - VIP uživatel Profil 
16. 2. 2020 22:26 Odeslat příspěvek
jsou zde na fóru zarytí vyznavači Snapdragonu pro které je Exynos něco jako sprosté slovo viz tato diskuze ;-)
viewtopic.php?f=2&t=1304091&st=0&sk=t&sd=a&start=30

Offline - Junior Profil 
16. 2. 2020 22:45 Odeslat příspěvek
Mě taky přijde, že se to až extrémně dramatizuje. Ale spíš mě příjde, že ten nižší výkon je jen v diskusích, než reálnej. Kdo nutně potřebuje SD a myslíš si, že je o tolik lepší, tak si ho koupí jinde.

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2020 00:12 Odeslat příspěvek
renek1 píše
Eddward píše
............

Neber to doslova.
Realne nie je s tym SoC problem ziadny, rozdiel si pravdepodobne nikto nevsimne. Ale ide o princip. Za rovnake peniaze dostanes v USA objektivne lepsi procesor. Ked by som mal vysolit za telefon taku sumu, tak chcem to naj co sa da ponuknut a co Samsung aj sam vie ponuknut.
Mam objednany S20+ s Exynosom, takze nie som vyslovene hejter, ale za 1500 eur je to trochu skoda.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 2. 2020 09:46 Odeslat příspěvek
Tak mám objednáno (v Datartu) a zbývá mi už jen čekat do 13.3. :-) Nicméně S20 Ultra stále není nikde fyzicky vystavená...ani na značkovkách Samsungu... Netušíte, kde by ji mohli mít už vystavenou?

Offline - Junior Profil 
18. 2. 2020 12:04 Odeslat příspěvek
Mě tedy víc než nějakej Exynos/Snapdragon sere víc to, že 512GB verze je jen v šedé :D Chci ji v černé

Offline - VIP uživatel Profil 
18. 2. 2020 12:33 Odeslat příspěvek
dáš do černého krytu a je to vyřešené :-)

Offline - Místní informátor Profil 
18. 2. 2020 12:38 Odeslat příspěvek
Nevíte jestli mají vystavený S20 Ultra v ispace krámě někdě? :D
Když ho mají v letáku za 36K tak by ho mohly mít i vystavený na krámě ne? ^^

Offline - Junior Profil 
18. 2. 2020 13:48 Odeslat příspěvek
Coil666 píše
Tak mám objednáno (v Datartu) a zbývá mi už jen čekat do 13.3. :-) Nicméně S20 Ultra stále není nikde fyzicky vystavená...ani na značkovkách Samsungu... Netušíte, kde by ji mohli mít už vystavenou?

Psal jsem to už před pár dny. Do Samsung prodejen by měly dorazit koncem tohoto týdne.

Offline - Junior Profil 
18. 2. 2020 14:02 Odeslat příspěvek
V Samsung predajni v KE to uz maju. Co ma trochu prekvapilo nie je velkost ale hlavne hrubka a vaha. Naozaj to citit aj proti S20+.
Co sa tyka sedej, tak uplne v pohode farba nakoniec, presne aka som cakal. Ovela krajsia ako cierna. Nie to svetle ani tmave, presne akurat.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další stránka
Stránka 2 z 9 [ Příspěvků: 132 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies