MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 12. 2020 15:02 Odeslat příspěvek
flatliners - ale niečo tam budem mať asi naprd, lebo teraz mám 62% a ukazuje mi zostávajúci odhadovaný čas 9h 12minút a na tvojom screene vidím že máš pri podobných percentách skoro 18h zostávajúci čas :D asi sa nevyhnem tej čistej inštalácii :)

Sateza - no ja som dlhé roky fungoval na kombinácii android telefon + ipad a aj keď mi obe systémy vyhovujú, nemôžem povedať, že by na iOS neboli sem tam tiež nejaké problémy...
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
23. 12. 2020 15:13 Odeslat příspěvek
Madmaxkini?

Ja jsem provokater? A ze ja na “svem” foru?? Ja ani iPhone ted nemam. Ja se jen zeptal? Co je na tom spatneho? Nesmis byt tak vztahovacny a brat si hned vsechno osobne. Jen me to zajimalo, protoze kdyz se clovek na ta vlakna podiva nezaujate, tak to tak proste je. Zde se v jednom kuse resi vydrz, stabilita, SOT a ja nevim co jeste. Tohle vedle neni. Proto se ptam, zda si toho jeste nekdo vsima, vsiml?

Offline - Junior Profil 
23. 12. 2020 15:15 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
A co tě tak Mirďo na iOS omezuje?
Já jsem teď na iPhonu a nic mě oproti Samsungům neomezuje :)

Netušim a ani to neminim zjišťovat tzn neminim si pořizovat zařizeni s IOS. Ja několikrat zkoušel čisty android a už ten mi nevyhovoval až mě štval a pořad se bavim o otevřenem androidu. Teď jsem nahledl na debatu o tom jak je to s historii hovoru u IOS. No ne, že by to byla pro mě nějaka fičura must have, ale každopadně jsem za ni rad. Tedy to, že po rozkliknuti kontaktu mi vyjede podrobna historie o přichozich/odchozich hovorech včetně SMS. Prostě samozřejmost, ktera se mi občas hodi jen jsem si to nějak pro tu samozřejmost neuvědomoval.
Ale co si pomatuji a bylo to tušim někdy v r 2019 nad čim jsem kroutil hlavou. A to když se majitele s IOS radovali nad tim, že jim bylo konečně umožněno streamovat soubory přes DLNA do zobrazovadel. Vubec jsem netušil, že ještě v r 2019 existovaly mobilni zařizeni, ktere to nesvedly.

Offline - Junior Profil 
26. 12. 2020 00:04 Odeslat příspěvek
Sateza píše
Madmaxkini?

Ja jsem provokater? A ze ja na “svem” foru?? Ja ani iPhone ted nemam. Ja se jen zeptal? Co je na tom spatneho? Nesmis byt tak vztahovacny a brat si hned vsechno osobne. Jen me to zajimalo, protoze kdyz se clovek na ta vlakna podiva nezaujate, tak to tak proste je. Zde se v jednom kuse resi vydrz, stabilita, SOT a ja nevim co jeste. Tohle vedle neni. Proto se ptam, zda si toho jeste nekdo vsima, vsiml?

To na Tebe sedí s tím svým názorem :tleskani jiné za to cupuješ, ale u Tebe je to v pohodě o<:)

A nebude to tím, že jablíčkářům stačí, že tam je logo, dá se z toho zavolat, hodit fotky na instagram a když to v 5 odpoledne nabijí, že to vydrží i do večera? 90% uživatelů je takových :roll:

26. 12. 2020 10:36 Odeslat příspěvek
Ahojte.

Zobrazuje Vám prosim napr.pri Spotify ikonu v hornej lište? alebo pri Poweramp?
Na predoslej verzii androidu to zobrazovalo.
Skusal som to hladat, ale nenašiel som zatial nič k tejto teme.

Ďakujem

Offline - Místní informátor Profil 
28. 12. 2020 11:32 Odeslat příspěvek
Pánové mohl by jste někdo kdo vlastníte Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G vyzkoušet aplikaci: FiLMiC Pro: Professional HD Manual Video Camera
https://play.google.com/store/apps/deta ... .filmicpro
A protože je placená a drahá.. Tak doporučuji si stáhnout někde z netu :D :D
Protože na úplně novým Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G nejde! Nainstaluji dám pustit a nic se neděje.. :D :hm a 390Kč v <-> ...
Ď.

Offline - Junior Profil 
28. 12. 2020 13:32 Odeslat příspěvek
Dnes aktualizace android 11. XEZ

Offline - Junior Profil 
28. 12. 2020 22:52 Odeslat příspěvek
zumzumzum píše
Pánové mohl by jste někdo kdo vlastníte Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G vyzkoušet aplikaci: FiLMiC Pro: Professional HD Manual Video Camera
https://play.google.com/store/apps/deta ... .filmicpro
A protože je placená a drahá.. Tak doporučuji si stáhnout někde z netu :D :D
Protože na úplně novým Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G nejde! Nainstaluji dám pustit a nic se neděje.. :D :hm a 390Kč v <-> ...
Ď.

Funguje, ale nic moc s DJI OM 4 (i když tam ta možnost je)

Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 16:32 Odeslat příspěvek
Nezda se vam ze ted s odstupem casu po updatu, je na jedenactce o mnoho lepsi vydrz baterky? Ja uz tak tyden davam zhruba o patnact procent vic nez pred tim a sem velmi prijemne prekvapen. I s funkcnosti jedenactky naprosta spokojenost. Bez jakychkloli oprav to z prvni dobry maka na sto procent. Parada!

Offline - Junior Profil 
29. 12. 2020 18:57 Odeslat příspěvek
No, výdrž nic moc... :-(

30. 12. 2020 01:51 Odeslat příspěvek
Zdravím,
chtěl bych požádat o pomoc.
Po aktualizaci na Android 11 mi přestal fungovat zvuk upozorňující na příchozí hovor. Telefon jenom vibruje bez zvuku. Zvuk notifikací funguje normálně. Než to někoho napadne mi poradit, ano, zvuk mám zapnutý. Problém způsobuje nějaká aplikace třetí strany. Netuším jaká. Zkoušel jsem i změnit melodii příchozího hovoru, ale bez úspěchu. Pokud by někoho něco napadlo nebo pokud měl někdo stejný problém, budu rád za každou radu. Díky moc

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2020 01:55 Odeslat příspěvek
Robi ti to hned po aktualizácii? Ak áno sprav hard reset,vždy je lepšie robit čistú inštalácia pri prechode na nový Android. Vyhnes sa zbytocnym problémom. Ja napriklad nemam problem s nicim a navyse aj vydrz baterie je lepšia.

30. 12. 2020 02:08 Odeslat příspěvek
Jj, hned po. HR je samozřejmě řešením, nicméně jak už jsem psal, problém způsobuje aplikace třetí strany, a já nevím, která to dělá. Takže HR bych nechal jako úplně poslední variantu.

Offline - Junior Profil 
30. 12. 2020 06:48 Odeslat příspěvek
Nepouzivas nejaky antivirus? Resilo se to i tady:
https://eu.community.samsung.com/t5/gal ... 7678#M1585

30. 12. 2020 13:39 Odeslat příspěvek
Dobře Ty ��
Je to přesně, jak píšeš.
Takže pro ty, kteří by měli stejný problém.
Po aktualizaci Note20 Ultra5G na A11 došlo k tomu, že přestalo fungovat hlasité vyzvánění telefonu. Vibrace fungují, notifikace taky vyzvánění ne. Problém způsobuje v telefonu nainstalovaný Eset Mobile Security. V nastavení Esetu, v záložce Filtr hovorů je potřeba tuto funkci vypnout. Po této úpravě telefon zase funguje úplně normálně.

Vážně moc díky

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 34  Další stránka
Stránka 22 z 34 [ Příspěvků: 505 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies