MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 1. 2022 11:36 Odeslat příspěvek
Zdar Notáři, Android 12 je venku, dnes jsem instaloval. Stahuj, kdo můžeš. ♫ ♪ ♫
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 1. 2022 12:09 Odeslat příspěvek
Ja som už nainštaloval 04.01.2021, zatiaľ v pohode. Nejaké veľké zmeny nepozorujem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 1. 2022 13:27 Odeslat příspěvek
V novom A12,ONE UI 4.0 už nie je možne aktivovať šetrenie baterie pri 120Hz obrazovke na FHD+, na A11 to ešte šlo , síce tiež podľa návodu z youtube,ale vyvojari túto možnosť v A12 zrejme zamkli. Dá sa to nejak podľa Vás nastaviť? nenašiel niekto nejaku fintu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 08:52 Odeslat příspěvek
Ahoj, jsem tu nový, dal jsem hledat a nenašel jsem :D Protože jsem trubka, tak při koupi Note20 Ultra jsem si jej pořádně nezkotroloval a až doma zjistil, že je telefon "rootlej" tedy doufam, že se to tak píše. Každopádně nemá originál to ještě pod androidem. Telefon to i hlási při restartu. Nelze tedy update na android 12 a některé samsung věci. Byla by nějaká možnost to vrátit zpět? Tedy provést root na samsung základ? Když jsem zkoušel hard reset, tak to nepomohlo. Děkuji za informaci a doufam, že jsem to napsal alespon trochu srozumitelne.


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 09:15 Odeslat příspěvek
Jen pro zajímavost, kde jsi to koupil? Od soukromé osoby na inzerát? Nebo někde v obchodě, bazaru?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 09:50 Odeslat příspěvek
Přesně tak od soukrome osoby na inzerat. Jsem trubka, vim :D


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 09:57 Odeslat příspěvek
No to jsem v žádném případě nechtěl říct, jako koupit mobil na inzerát proč ne, pokud prodejce verohodnym způsobem prokáže, že mobil je z oficiální distribuce nebo nevím jak by se to dalo ještě pojistit. Třeba by mě zajímalo, v jakém stavu jsou prodávané použité mobily např v mobil pohotovost, jestli je tam nějaká záruka, že si koupím plnohodnotný mobil. A mně jako "trubku" by třeba zajímalo, jak se dá vůbec poznat, že mobil je nějak cinknuty nebo jak to jinak říct?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 11:37 Odeslat příspěvek
No tak ja si myslel, ze je to jednoduche, fakturu mel, pry rocni zaruka, kupovano na firmu, OK. Telefon pekny, fungoval, vsechno bezelo, pero fungovalo atp. Nenapadlo me telefon restartovat, kdy uz pri nabihani to pise, neco jako: wrong neco a pozor pozor :D. Myslim, ze u MP kde mas nejakou uctenku, nebo tak podobne, tak tam by jsi mohl telefon pripadne reklamovat. Tady se bohuzel byvaly majitel semnou moc nebavi.


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 11:45 Odeslat příspěvek
Aha, tak to je hodně nepříjemné...


Offline - osobne Profil 
17. 2. 2022 12:23 Odeslat příspěvek
Zase jsi měl asi dobrou cenu ne?

Na Android 12 můžeš podle mně updatovat přes Odin.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 12:40 Odeslat příspěvek
Dekuji za radu :-) a pomoci toho Odin by slo i to nejak unrootnout? preci jenom bych mel zajem to tam vubec nemit a mit tam to co je original. Klidne si za to zaplatim, moje blbost, ale .. nerad bych se do takovych veci poustel uplne sam.


Offline - osobne Profil 
17. 2. 2022 12:44 Odeslat příspěvek
https://www.google.com/search?q=unroot+samsung+s20+ultra


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2022 06:49 Odeslat příspěvek
Nazdar Samsungáči...nainštaloval som One UI 4.1, no a porovnával som zmeny podla videa o One UI 4.1 na youtube na kanali od Sakitech-a ( kukol som aj ine videa od inych ) a akosi mi nejde do hlavy, že zmeny v systeme nemám všetky tak ako ukazovali na youtube . je možne že Samsung upravuje update podla regionu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 3. 2022 20:12 Odeslat příspěvek
Mě se po instalaci update UI 4.1 přestaly zobrazovat naposledy spuštěné aplikace. Dělá to taky někomu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 3. 2022 06:08 Odeslat příspěvek
Tu už nik nemá Note 20 ultra ?...či nie je tu nik , kto by vedel odpovedať?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Další stránka
Stránka 36 z 37 [ Příspěvků: 549 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies