MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 17:16 Odeslat příspěvek
Súhlasím, sú to správne názory. Počkám a hádam tá cena nebude závratná.. :)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 18:19 Odeslat příspěvek
S každým novým modelem je cena vyšší a vyšší, takže předpokládám, že varianta S22 Ultra 256GB vyjde kolem 40.000Kč... :-( možná i více.
Ještě se zeptám, jestli má někdo reálné srovnání Note 20 a S21 Ultra? Zajímá mně především kvalita fotoaparátu a video, no a také výdrž zejména při natáčení videa. Note 20 se mi video i foto docela líbí, akorát teda ultra širokoúhlý objektiv nedělá zcela ostré foto zejména po okrajích. Údajně S21 Ultra je v tomto směru lepší?


Offline - Junior Profil 
16. 12. 2021 18:31 Odeslat příspěvek
Věřím, že cena nepřeleze 35k


Offline - Junior Profil 
28. 12. 2021 23:42 Odeslat příspěvek
Stabilna A12 je vonku,zatial pre Švajčiarsko, kto je nedockavy ako ja flash cez Odin


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 12. 2021 08:47 Odeslat příspěvek
máš ultra??



Naposledy upravil guiz dne 29. 12. 2021 12:20, celkově upraveno 1

Předchozí příspěvek se necituje!



Offline - Junior Profil 
29. 12. 2021 12:40 Odeslat příspěvek
Ano


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2022 08:08 Odeslat příspěvek
A12 dnes ráno dorazil, zatial som nerobil tovarenské , zatial maká bez chýb


Offline - BAN MM.cz Profil 
4. 1. 2022 09:28 Odeslat příspěvek
Bonino: raději to udělej;)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2022 09:55 Odeslat příspěvek
Jirka337 píše
Bonino: raději to udělej;)


najprv si musím urobiť zálohu niektorých aplikacií...a spísať prihlasovacie údaje do všetkeho:-)


Offline - Moderátor Profil 
4. 1. 2022 10:01 Odeslat příspěvek
Tovární nastavení není nutnost. Osobně jsem ho po přechodu na novou verzi androidu dělal jen jednou u S4 . Pokud vše funguje bez problémů, postrádá to smysl,snad jen pro dobrý pocit. Stejně většina lidí natáhne zálohu z předchozí verzi a je vše zpět. :-D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2022 10:04 Odeslat příspěvek
tak sa dohodnite, akože pre dobrý pocit to urobiť a všetko zas nastavovať je na hodinu

-- 4. 1. 2022 10:11 --

ak niekto pozná aplikaciu Fine Lock, tak nech mi napíše či mu v A12 funguje apka Quick star, konkretne mi nejde schovať v rychlom paneli ikonku hodín, asi tá apka pod A12 nefunguje


Offline - Moderátor Profil 
4. 1. 2022 10:16 Odeslat příspěvek
Smysl to má když je nějaký problém po přechodu na nový android,nebo pokud člověk udělá reset ale nenatahuje zálohy ze staré verze systému ,snad kromě kontaktů.


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 12:03 Odeslat příspěvek
bobino38: V Quick star mi jdou hodiny schovat normalne, ale pouzivam NiceLock(S21ultra A12)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 1. 2022 12:06 Odeslat příspěvek
flatliners: a možem ťa poprosiť poslať nastavenie ako to máš nastavené, lebo mne sa to nedarí schovať pri akomkovek nastavení v Quickstar,dík

už netreba, bolo len treba urobiť update quickstar:-)


Offline - Junior Profil 
4. 1. 2022 15:55 Odeslat příspěvek
Udělat si zálohu, následně provést factory reset a následně nahrát zálohu zpět na první dobrou opravdu nedává moc smysl, protože si veškerý balast, který se do té doby nasbíral, vrátím do telefonu zpět. To ale imho platí především tam, kde je záloha bitová kopie daných dat, tj. 1:1 image toho kterého úložiště.

Což ale Samsung, pokud vím, nedělá a přenese jen systémové nastavení, uživatelská data a aplikace (nikoliv ale už jejich data, proto je potřeba se všude opět přihlašovat)a to ještě ne vždy všechna. Na rozdíl třeba od Applu, kde když nahraju data ze zálohy, tak je zařízení opravdu přesně v tom stavu, ve kterém byla záloha provedena, vč. přihlášení v aplikacích, atd.

Tudíž - hypoteticky a na papíře - zbytečná systémová a aplikační data, cache, dumpy, logy, tempy, prostě veškerý ten "provozní" bordel, factory resetem zmizí, aniž by je tam obnova ze zálohy vrátila zpět a tím pádem může celý tenhle kolotoč "záloha - reset - obnova" u Samsungu dávat smysl i v případě, že s upgradem není problém a vše funguje jak má.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37  Další stránka
Stránka 35 z 37 [ Příspěvků: 549 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies