MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 5. 2021 15:05 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
No tak to mám ještě větší dilema, díky :D
Důvod přechodu je čistě zvědavost...migruju pravidelně mezi OS podle nálady a chtěl jsem zase zkusit pero. Čistě na blbnutí a prcek si na Note 10+ kreslil kravinky :D


Ahoj,
přešel jsem z Note 10+ na Ip. 11 pro MAX a zatím spokojenost. Výdrž je daleko lepší a softw. je víc odladěný.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
23. 5. 2021 17:06 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Kdyby měl někdo zájem, tak prodám za dobrou cenu kožené origo Samsung pouzdro v 99% stavu. Kdyžtak SZ.
Zdravím,pokud to pouzdro je na Samsung Galaxy Note 20 ULTRA,tak bych měl zájem


Offline - Junior Profil 
31. 5. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
Otázka do pléna - Jak čistíte vnitřek díry od pera? Mám ty okraje trochu špinavé v tom prvním centimetru díry, tak bych to chtěl nějak vyčistit. Napadl mě normální uchošťouch namočený do lihu, ale nikdy jsem to nedělal, tak si to nechci nějak rozbít.


Offline - Místní informátor Profil 
15. 6. 2021 09:17 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace: N986BXXS2DUF1 červnové bezpečnostní záplaty má 179mb.


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2021 16:57 Odeslat příspěvek
BaldaP: Různé nečistoty se dají čistit třeba štětečkem, nebo starým kartáčkem na zuby...


Offline - Junior Profil 
15. 6. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
Normálně bych to vyčistil vatovou tyčinkou namočenou ve vodě. Já telefony(voděodolné) jednou za třeba týden ponořím do vody, abych je zbavil prachu a nečistot, ať už v konektorech, sluchátku, nebo mikrofonech..


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 07:02 Odeslat příspěvek
Ahoj, potřebuju radu ohledně změny CSC z TMH na XEZ (koupeno na Mironetu)....platí ještě jako kdysi dříve, ze jednou se dá CSC změnit ? Tedy že když dám v ODINu flashnout XEZ firmware a dám jen CSC namísto HOME_CSC, přijdu o data a nastavení a bude pak nově CSC po Čechy tzn XEZ a budou se stahovat aktualizace dál pro XEZ nebo stále pro TMH?

Jinak druhý dotaz, zlepší se nějak časem baterka ? Přešel jsme z Note 10 plus a to je hrůza, mizí to doslova před očima a to s telefonem skoro nic nedělám...díky


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 16:25 Odeslat příspěvek
CSC cez odin nezmenis,zalezi aky mas posledný update,ak mas majovy ci junovy zial uz sa to neda zmenit,mozno iba ak platena sluzba,baterka casom sadne ak mas uplne novy fon.


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
tak baterka mi přijde už o trochu lepší, ale co nějak nepobírám je, že dám o půlnoci telefon na noční stolek se 100% a v 6 ráno je jen 78% baterky...AOD na noc se vypíná, 5G je vypnutý ve správci baterky není nic neobvyklého....jinak spokojenost, ale tohle abych nosil sebou powerbanku


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2021 19:47 Odeslat příspěvek
ještě teda mám jednu věc :-) Telefon jak je z Mironetu, tak EU distribuce (TMH) a ať udělám přes ODIN flash poslední české ROM, poprvé jen s HOME CSC, po druhé s CSC a resetem, mi zůstane u WiFi volání maďarský překlad...může mi to někdo vysvětli jak je to možné a případně co s tím?
Příloha
1.jpg
1.jpg
[ 73.06 | Zobrazeno 45 krát ]

Příloha
2.jpg
2.jpg
[ 43.58 | Zobrazeno 44 krát ]




Když změním jazyk telefonu do angličtiny nebo Němčiny, je to správně, jak se vrátím na češtinu, opět je tam maďarský překlad u WiFi volání


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2021 20:07 Odeslat příspěvek
Pretoze mas telefon kustomizovany z maďarského t mobilu,ako vravim csc nezmenis cez odin a ak mas posledny update mozno uz len zaplatit samkey ale neskusal som ci je podporovany novy bootloader2


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2021 21:13 Odeslat příspěvek
Když to půjde tak to zkusim..díky za tip

Update 02/07
Samkey funguje, CSC v pohodě zněměno na XEZ.
Vyjde to na jeden kredit, 10 jich vyšlo na 450...tak mám něco do zásoby
Ještě jednou díky


Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 06:37 Odeslat příspěvek
Ahoj, zeptám se ještě na vaši výdrž, na jeden celý den jsem se ještě ani jednou nedostal, mám zapnutý 120Hz , synchronizaci mailů, nehraju žádný hry ani nekoukám y videa, prostě denně 30 minut internet, nějakej Whatsapp atd pár fotek a to je asi tak všechno.
Jas mám nastavený na automatický. Ve správci baterie není nic co by nějak vybočovalo z normálu, oproti Note 10 + kde jsem měl 2K rozlišení jsem při stejném používání na ani ne dvoutřetinové výdrži....tak začínám přemýšlet o reklamaci....jediný co mě napadá je že by za to mohl špatný signál respektive nějaký vadný modul v telefonu, občas mi vypadne hovor, že si na druhé straně myslí, že jsme prostě zavěsil.....nějaké rady ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2021 10:41 Odeslat příspěvek
Ahoj, kto mi poradí ako nastaviť obrazovku aby sa mi počas hry alebo počas pozerania videa nevypínala, teda nezhasla?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 8. 2021 15:08 Odeslat příspěvek
Nik teda neporadí s tou obrazovkou?..hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Další stránka
Stránka 33 z 37 [ Příspěvků: 549 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat
cron
Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies