MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
25. 8. 2020 09:14 Odeslat příspěvek
jj jedu. je mi jasny ze to je i tim, ale kdyz uz dam takovy prachy, tak chci uzivat na max.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 8. 2020 19:07 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Koukám, že o Ultru moc zájem není...tady mrtvo, na bazoši mrtvo :D

Kdo má mozek v hlavě a vlastní Note 10+, ten Note 20/Ultra, nekoupí


Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 8. 2020 21:37 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Nebo uživatelům dřív než dopíšou příspěvek dojde baterka:D no je to zatim docela peklo, tak o 30% horší než S10+. Snad se to po par cyklech zvedne..


To mas pravdu, po přechodu z Note 10+ absolutně nechápu jak se ta baterka může tak rychle vybijet. Po celém dnu note 10 + baterie cca 50%, note 20 ultra po celém dnu prave ted 14%.


Offline - Junior Profil 
25. 8. 2020 21:48 Odeslat příspěvek
V reklame pisou celodenni vydrz a to si dostal ne:D Uvidime, telefon se nauci jak ho clovek pouziva a urcite vyjde i nejakejch par updatu kde bude napsano battery optimized:D Tak se to snad casem zlepsi, protoze jinak je to paradni telefon!


Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2020 08:20 Odeslat příspěvek
Toto snaď Samsung nemyslí vážne,
Predobjednal som si Samsung Galaxy NOTE 20 Ultra 5G v 512 GB variante,
Zaregistroval som sa vopred na stránke http://www.samsung-bonus .eu aby som získal nové Samsung galaxy Buds.
Po príchode telefónu, vyplnený ostatnej časti registrácie t.j. doklad o kúpe a odfotení IMEI, som dostal správu že na moje zariadenie vo verzii 512 GB (teda najvyššia možná varianta, a teda najdrahší novopredstavený model samsungu) že na túto variantu sa na Slovensku bonus nevzťahuje, iba v Českej republike respektíve som si mohol kúpiť 256 GB variantu, v takom prípade by som mal na bonus k predobjednávke nárok.
Pokiaľ mám dobré informácie tak obe krajiny sú riadené z Českej centrály, dokonca aj na infolinke so mnou komunikuje len česká operátorka.
HAMBA SAMSUNGU, FUJ.
Takéto sklamanie som ešte od Samsungu nezažil a to mi už v minulosti na dva krát vymienali Samsung Galaxy Note7 (slávny Samsung, ktorý sa vedel vznietiť sám od seba, a ani do lietadla Vás s ním nepustili) ktorý som si tiež objednával v predobjednávke.
Dúfam že sa moja správa dostane čo najďalej, aby každý vedel o nespravodlivej praktike akú Samsung reálne použil.
Som veľmi nahnevaný.


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2020 09:08 Odeslat příspěvek
Je niekde spomenuté ze sa to nevzťahuje na 512gb? Ak nie volal by som niekde inde


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2020 12:37 Odeslat příspěvek
https://www.samsung-bonus.eu/sk/bonusov ... ultra-5g#n
tady si přečti pravidla a řeš to když tak s nimi písemně, ne přes nějakou kačenu na telefonu.


Offline - Junior Profil 
26. 8. 2020 19:29 Odeslat příspěvek
flatliners píše
V reklame pisou celodenni vydrz a to si dostal ne:D Uvidime, telefon se nauci jak ho clovek pouziva a urcite vyjde i nejakejch par updatu kde bude napsano battery optimized:D Tak se to snad casem zlepsi, protoze jinak je to paradni telefon!

NEZLEPŠÍ!
A i já jako fanda samsungu konstatuju, že je to předraženej krám. Měl jsem ho na jeden den zapujčenej a za 10+ bych ho rozhodně nevyměnil. Možná tak verzi snapdragon, která má jak jsem četl mnohem lepší krom jiného i výdrž, ale za lepší peníz.
Ten příplatek za bídnej starej exynos, nuznou výdrž, zbytečný 5G a bezpochyb dobrý foťák je prostě zhovadilost a to mě prostě mozek nedovolí.


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 09:11 Odeslat příspěvek
Tyhle nářky mě vždy pobaví. Není žádná aplikace, kde by člověk pociťoval horší výkon, kromě syntetických benchmarků.
Zase nemá problém se zabezpečením jako Snapdragon.

Každopádně ty ceny jsou už vážně mimo a i Samsung to ví, když už pár dní po zahájení prodeje nabízí bonusy. Prodeje jsou i ve světě tristní...dobře jim tak za tu cenovou strategii.


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 14:38 Odeslat příspěvek
Kdo se tu baví o horším výkonu :?: A pokud bychom měli mluvit o výkonu, pak tuplovaně není důvod přecházet z 10+ na 20Ultra.
Navíc podle dostupných informací na netu, je note 20 poslední této řady jelikož se má údajně S-Pen přesunout do nejvyšší řady Galaxy S a představeno to má být tradičně na jaře a ze srpnového představování řady Note se stane Fold.
https://www.techarena.cz/dame-pristi-ro ... en/n-2876/


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 17:33 Odeslat příspěvek
Zatiaľ je to neoverené ale ano ma mat s-pen ale tak isto ma byt stále note rada


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 18:06 Odeslat příspěvek
To by postrádalo smysl mít Galaxy S s S-Penem a to samé Galaxy Note. Mě přijde pravděpodobnější právě ta varianta pouze Galaxy S s S-Penem představeno v únoru a Fold v srpnu a Note zrušený.
Necháme se překvapit, ale pokud v únoru vyjde Galaxy S s S-Penem, tak možná tuto variantu budu volit


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 18:42 Odeslat příspěvek
Tak pochybuju že jen tak zruší řadu Note,,,spíš se to přejmenuje na S-Note,,,takových různých fám je spousta a né že by se kolikrát nevyplnily,,,ale bude to ještě nějaký čas trvat...


Offline - Administrátor Profil 
27. 8. 2020 18:48 Odeslat příspěvek
Určitě to rušit nebudou, vyhovují jim cyklus řada Galaxy S - únor, řada Galaxy Note - srpen.


Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 20:17 Odeslat příspěvek
Já věřím že to zruší a celkem bych to i uvítel a chápal. Dlouhodobě je neudržitelné mít dva takové modely navíc s podskupinama. Nemají už co dalšího v jednom roce představit. Už teď je rozdíl mezi galaxy s20 ultra a note 20 ultra jen v S-penu. Takže pokud přidají do S S-pen, tak je Note zbytečný a místo něho nasadí skládací Fold. :lol:
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 37  Další stránka
Stránka 4 z 37 [ Příspěvků: 549 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies