MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2020 21:48 Odeslat příspěvek
No rozdiel len v pere nieje a ak si si nevšimol S rada vzdy ma nejaké bugy, potom príde Note rada a ta to ma fixnute, takže na budúci rok bude isto este Note rada, pretože verim, ze zas tam budu testy s procesormi, inak neviem ci ste zachytili info ale novy exynos stale nema byt taky výkonný ani na výpočty a grafiku ako snapdragon ale vraj by sa mal vylepšiť vydrz baterie alebo sa k tomu aspoň priblížiť
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2020 01:02 Odeslat příspěvek
Je pravda že design je věc individuální,,,za mě je řada NOTE odjakživa hezčí,,,hranatější design mobilům sluší,,,Sony je taky docela pěkný telefón,,,ale ty rámečky,,, :-D ,,,byla by škoda "S" řadu sloučit s Notem...
Jinak "Maxpayne2019",,,včera dorazil m@il že už pluje k nám... :-D


Online - Junior Profil 
28. 8. 2020 05:22 Odeslat příspěvek
Presne tak, hranatejsi design noutum stresne slusi, uz desitka byla nadherna a dvacitka to dotahuje k dokonalosti. Zatimco S20 Ultra je fakt oskliva, hlavne zezadu..


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2020 07:50 Odeslat příspěvek
Jj pozrel som mail, je to tam


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2020 07:54 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Presne tak, hranatejsi design noutum stresne slusi, uz desitka byla nadherna a dvacitka to dotahuje k dokonalosti. Zatimco S20 Ultra je fakt oskliva, hlavne zezadu..


S20 Ultra je první Galaxy S, co jsem si nekoupil, protože je design fakt nepovedený, hlavně zezadu. U Note 20 Ultra je to ještě horší, takže nějak nechápu, že S20 Ultra ti přijde zezadu ošklivý, ale Note 20 Ultra dokonalý :D


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2020 08:38 Odeslat příspěvek
100 ľudí, 100 chuti, ale mne sa tiez veľmi paci celkovo dizajn note 20 ultra


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2020 09:22 Odeslat příspěvek
Ahoj všem, máte už někdo Note20 Ultra přes operátora? Konkrétně T- Mobile? A pokud ano, je nějak "customizovaný"? Sice jsem si po zkušenostech s HM7 řekl, že přes operátora už nikdy, ale... Mohl bych ho mít za (pro mě) velmi rozumnou cenu...
Na infolince tvrdí, že žádná customizace není, ale...


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2020 11:59 Odeslat příspěvek
Tazko povedať, každopádne k operátorovi chodia neskôr aktualizácie


Offline - Junior Profil 
28. 8. 2020 15:48 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Presne tak, hranatejsi design noutum stresne slusi, uz desitka byla nadherna a dvacitka to dotahuje k dokonalosti. Zatimco S20 Ultra je fakt oskliva, hlavne zezadu..

A kde je napsáno, že pokud sloučí Nouta s S, tak že nebude hranatější jako Note?? Stejně jako teď je představováno několik verzí S a i dvě verze Note, které se od sebe liší, tak údajně i (pokud se to sloučí) tak S-Pen bude mít jen nejvyšší řada galaxy S ultra a tak bych předpokládal že i designe bude odlyšný od ostatních S a tudíž hranatější.
Já osobně pokud bych vedl takovou společnost, tak se budu soustředit udělat jeden model třeba ve třech verzích a né jako je to do teď, že v jednom roce se představují dva stěžejní modely v několika verzích. Je to výrobně a finančně náročné a riskantní v dnešní době a myslím, že pokud to sloučí, tak to bude výbornej prodejní tah a udrží se na špičce.


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2020 13:39 Odeslat příspěvek
Máte někdo zkušenosti se skly které se lepí a nasvětlují tou uv lampou ??? Jak se to sklo sundává v případě nezdaru ??? Jedno jsem koupil a mám z toho obavy,,,jestli radši nekoupit klasiku od NILKINU,,,dík za radu...

"Maxpayne2019",,,tak dneska dorazil,,,ale jsem v robotě,,,takže až večer na něj mrknu...


Online - Junior Profil 
2. 9. 2020 16:10 Odeslat příspěvek
Ahoj. Neodpovim ti na otazku,ale podle me zkusenosti je nejlepsi nechat na displeji folii z vyroby a sklo neresit. Pokud budes davat telefon do pouzdra, tak muze byt se sklem problem. A na ty zahnute hrany.. na to neni dle meho nazoru zadne sklo dobre..


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2020 16:51 Odeslat příspěvek
Aj mne, mame tam fóliu od vyroby aj puzdro, ktoré nestojí za nič, kupujem spigen ale vzdy lepšie ako nič


Online - Junior Profil 
2. 9. 2020 16:56 Odeslat příspěvek
Ja jsem koupil to kozene pouzdro v zelene barve a maximalni spokojenost, sice je drazsi, ale do ruky fakt prijemny a myslim ze i dost ochrani


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2020 20:14 Odeslat příspěvek
Mám origoš pouzdro od Samšuntu,,,takové to festovnější se stojánkama v černé barvě,,,nezapoměl jsem ani na ochranu foťáku,,,ale prej budu v pr..li že to nemá češtinu... :-D


Offline - Junior Profil 
2. 9. 2020 20:31 Odeslat příspěvek
nema cestinu? musi mat
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 37  Další stránka
Stránka 5 z 37 [ Příspěvků: 549 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies