MobilMania.cz

Přihlásit se




Telefon S A8 a nastavení synchronizace fotografií s OneDrive

Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2020 08:30 Odeslat příspěvek
Zdravím

Poprosím o radu s nastavením synchronizace fotografií vyfocených na mém mobilním telefonu Samsung A8 s cloudovým úložištěm OneDrive. Jak jsem pochopil, scénář je:

1) Vyfotím fotoaparátem
2) Fotka se přesune do galerie (defaultní aplikace od Samsungu)
3) Galerie předává aplikaci OneDrive v mobilním telefonu
4) OneDrive zajistí synchronizaci

Já mám ale problém pravděpodobně v nastavení galerie. V jejím nastavení je možnost synchronizace s aplikací OneDrive, ale u ní mám naveden špatný email (účet pro Android mám ve formátu prijmeni_jmeno@gmail.com, účet pro OneDrive mám ve formátu prijmeni_jmeno@hotmail.com).

V nastavení synchronizace v galerii by měl být uveden účet od Hotmailu, ale je tam účet od Gmailu. Nevím, jak k tomu došlo a nepřišel jsem na to, jak to změnit. Neporadí mi někdo, kde tu změnu mohu udělat?
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 10. 2020 10:04 Odeslat příspěvek
Řešení je: Aktualizace a spuštění aplikace OneDrive a nastavení účtu v ní, potom by se to mělo propsat i do Galerie. Aktualizuj si taky aplikace Galerie přes Galaxy Store (vyžaduje přihlášení)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 10. 2020 16:22 Odeslat příspěvek
Děkuji za tip, ale tohle nepomohlo.

Obě aplikace jsem aktualizoval (již dříve skrze Google play, ale teď jsem zkusil v galaxy store, kde mi to již aktualizaci nenabízí). Po spuštění je ale stále nastaveno stejně, tedy v onedrive je @hotmail.com a v galerii je @gmail.com.

Hledal jsem v OneDrive i odhlášení, že bych znovu zadal účet, ale nenašel. V nastavení jsem se u účtu dostal až k obrazovce, kde je v horním pravém rohu "odhlásit se", ale nápis je zešedlý a nejde na něj kliknout.

Takže nevím. Zkusím nějak odinstalovat celou aplikaci, ale myslím, že se mi jen odinstaluje aktualizace.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies