MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 1. 2022 19:52 Odeslat příspěvek
Sachmar: „neopocdatněný“ ... vskutku promluvil intelektuál :-D :-D :-D
Poslední příspěvek


Offline - BAN Profil 
22. 1. 2022 20:42 Odeslat příspěvek
Láďo ty máš velkou hlavu jak pytel od banánu plnou chytrých rad. Velice rádi si přečtem tvoje poznatky a domýšlivé zkušenosti. 8-)


Offline - Junior Profil 
22. 1. 2022 20:56 Odeslat příspěvek
Sachmar: Zkušenost nemůže být domýšlivá. Domýšlivý může být člověk, ale ne zkušenost ... Co tam máš dál?


Offline - BAN Profil 
22. 1. 2022 21:37 Odeslat příspěvek
Počkáme Ladiku ty zkušenosti máš, a počkáme na další posty a poradíš nám co a jak to vyřešit. 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 1. 2022 13:00 Odeslat příspěvek
Ahoj,jdu si pro radu....nemáte někdo zkušenost s verzí SM 7810 určené pro čínu? Zda je plně funkční v ČR 5G,LTE aktualizace atd.... Díky


Offline - Junior Profil 
30. 1. 2022 20:41 Odeslat příspěvek
Ahoj,
prosím o aktuální hodnocení telefonu S20 FE s procesorem Snapdragon
Jsou tam ještě nějaké chyby v SW? Výpadky hovorů, ztráta signálu, zasekávání a podobně?
Do kdy se bude prodávat? Je šance na slevu před ukončením prodeje. Nebo to prostě jako vždy stáhnou z trhu?


Offline - BAN Profil 
30. 1. 2022 21:53 Odeslat příspěvek
Si děláš ***** ne? To ses teťka probudil? 8-) :D Telefon je tak dobrý že už je vyprodaný.


Offline - Junior Profil 
31. 1. 2022 17:48 Odeslat příspěvek
Telefon je na skladě v několika e-shopech.
A ve staré diskuzi tady pár lidi mělo pár problému. Navíc v dnešní době jen málokterá firma ladí SW aspoň ke slušné bezporuchovému stavu.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 2. 2022 20:44 Odeslat příspěvek
Ahoj.Tak jsem si koupil S 20 FE 5G.Android 12,One UI 4.0.
Hned mě naštval.
Sice přetáhl několik aplikací,ale u navigace nepřetáhl mapy!Hudební přehrávač nechtěl hrát z pam.karty.Grrr.
Po 7 letech měním mobil Původně Android 6,pak 7 .
Mám několik dotazů:Používal jsem Team battery bar.Ten zobrazoval stav baterie i na zamčeném mobilu.
Do 20 jsem Team battery bar nenašel,tak tam je Power Line.Ten ale neukazuje na zamčeném mobilu.Existuje nějaký batery bar,který funguje i na zamčeném?
Lze nějak zvětšit ukazatele v horní liště?
Správce souborů je pořád nejlepší Total Comander ? V recenzích jsem četl,že Android 11,a 12 mu dělá potíže.
Chci se trochu naučit Angličtinu,je nějaký program který opravuje výslovnost,a funguje i v OFF line režimu?
Díky za odpovědi.Zdeny.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
18. 4. 2022 13:44 Odeslat příspěvek
Zdravím ahoj, mám otázku sem do fóra, zda se někomu z majitelům S20 FE 5G také stává to, že se mobil čas od času sám restartuje? Někdy je to 1x do týdne, jindy zase i 2x za den....
Mám telefon:
- Samsung Galaxy S20 FE 5G (SM - G781B/DS)
- One UI 3.1
- Android 11

A druhá otázka, zda pro tento telefon bude taky někdy dostupná aktualizace na Android 12 (13)??

Díky,
Kamil


Offline - Moderátor Profil 
18. 4. 2022 14:16 Odeslat příspěvek
ty restarty to je na reklamaci, ale předtím můžeš zkusit tovární nastavení, třeba problém odstraní

co se týče aktualizace na A12, tak v aktuálním seznamu je uveden pouze Samsung S20 FE bez 5G
https://www.dotekomanie.cz/2022/04/andr ... tualizaci/


Offline - Junior Profil 
16. 9. 2022 14:13 Odeslat příspěvek
Tak opět má Samsung akci -www.samsung.cz - samsung festival - - 2 ks - sleva 10 % - 3 ks 15 %, ale již nabízí jen verze Samsung galaxy F20 FE 5 G.

Cena jednoho ks 12 990 Kč - cena za 3 ks -- 33 124,50 Kč

Doporučuji. Já v této akci čerpal i 3 batohy zdarma. Zda se teď dávají batohy netuším. Škoda, že verzi bez 5 G už nenabízí.

/mod edit - předchozí příspěvky na žádost smazány (smetiště)
/pokud jde o prodej nadbytečných kousků, používejte diskuse v sekci "Bazar - prodej"


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 9. 2022 12:00 Odeslat příspěvek
Nestáva sa vám že sa občas v noci sám reštartuje mobil pritom vypnuté aktualizácie systému aj pravidelné restartovania? Samsung s20 fe ma manželka a raz do týždňa alebo raz za 2 týždne, ide o to ze budik rano tym padom nefunkčný.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 9. 2022 18:22 Odeslat příspěvek
Zkontroluj automaticke restarty: Nastaveni - Pece o bat. a zarizeni - ... Automatizace
Pisu za dlouho, treba to pomuze.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 9. 2022 19:55 Odeslat příspěvek
Tie sú vypnuté to nebude v tom.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22  Další stránka
Stránka 21 z 22 [ Příspěvků: 320 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies