MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
27. 5. 2021 07:23 Odeslat příspěvek
Ahoj, je nějaké ochranné sklo, které sedí a neodlepuje se po stranách ?...díky
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
27. 5. 2021 10:11 Odeslat příspěvek
Mám Panzerglass spolu s originál krytem (Samsung Silicone Cover) a max. spokojenost. Přesah krytu tvoří se sklem rovinu, takže se např. gesta dělají úplně krásně, bez zadrhávání.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 6. 2021 07:21 Odeslat příspěvek
Vyplatí se koupit s20Fe ještě teď?
Na A*n.de mají 5g verzi za 499€ a 4g Snapdragon za 449€. Vyplatí se připlatit za 5g, nebo je to k ničemu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 7. 2021 20:05 Odeslat příspěvek
Zdravim, mam S20 FE 5G a v poslednej dobe som narazil na dost velky problem. Vonku na priamom slnku vydrzi max. jas par sekund a potom displej ztmavne na cca 50% a je dost tazko citatelny (jas je nastaveny naplno, adaptivny jas zapnuty). Nepomoze vypnut adaptivny jas a jazdit jazdcom jasu. Ked telefon restartujem tak displej sviati ako ma, vse pekne citatelne ,ale len par sekund. Vyzera to, ako keby tam bola nejaka ochrana proti prehriatiu (telefon ale neni nejak silne zahriaty). Stretli ste sa uz s tym?


Offline - BAN Profil 
10. 7. 2021 13:27 Odeslat příspěvek
Kdysi mi to taky tak dělalo přehrál jsem firmware a potom už byl klid zatím všecko šlape super a z mobilem jsem max. spokojen Fe5G.


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 05:48 Odeslat příspěvek
Zeptám se, jak Vám funguje GPS na S20FE5G v Praze? Mimo velká města nemám problém, všechno je rychlé a přesné, ale jakmile se začnu přibližovat např. k Praze (ještě jsem nevjel ani do města) a navigace je úplně zmatená, pochvíli se začne chovat tak, jak kdyby byla o 2 minuty opožděná, prostě mi to tvrdí že jsem aktuálně v místě, kde jsem byl před dvouma minutama :-D

Stejné chování jsem pozoroval např. ve Zlíně. Mám podezření že mobil má problém s GPS jakmile začne cítit 5G vysílače, i když mám 5G v mobilu vypnuté.

GPS signál ve městě je silný, GPS fix proběhne okamžitě, ale jakmile se rozjedu mobil to zjistí až pochvíli že jsem už jinde :-)

Děkuji


Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 07:09 Odeslat příspěvek
Nevím je li to řešení zrovna na váš problém, ale u každého GPS zařízení je důležité první připojení, mělo by se dělat ve volném prostoru a dát zařízení dost času na vyhledání největšího počtu satelitu


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2021 16:00 Odeslat příspěvek
zdravim, mame S20 FE z EU distribuce, ale zaboha v nem nemuzu najit predinstalovanou kalkulacku. Je nejaka skryta nebo chybi uplne? Diky.


Offline - Junior Profil 
16. 7. 2021 18:47 Odeslat příspěvek
Chybí, musíš si ji najít v obchodu google. Taky jsem nechápal, když jsem kolegovi musel doinstalovat na A51 �


Offline - BAN Profil 
17. 7. 2021 13:03 Odeslat příspěvek
Na telefonu 5G Fe. normálně kalkulačka je.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 7. 2021 06:38 Odeslat příspěvek
hromadcicka píše
zdravim, mame S20 FE z EU distribuce, ale zaboha v nem nemuzu najit predinstalovanou kalkulacku. Je nejaka skryta nebo chybi uplne? Diky.


Keď bol pôvodne distribuovaný S20 FE (5G) s Androidom 10, tak som tam kalkulačku nemal, až po update na A11 je tam natvrdo. Pôvodne som si teda musel nejakú stiahnuť z GooglPlay...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 7. 2021 16:38 Odeslat příspěvek
Čauky. Jako nový majitel tohoto zařízení, se chci zeptat, zda někdo neví jestli je na zadním skle fotoaparátu nějaká ochrana? Na displeji je totiž prý GorilaGlass 3, což už nějaký ten pátek pamatuje. Tak by mě docela překvapilo kdyby na foťáku vůbec něco bylo, vzhledově to nevypadá.


Offline - BAN Profil 
25. 7. 2021 22:23 Odeslat příspěvek
Kdyby jste opravdu tento mobil měl,tak by jste lehce zjistil jestli má vzadu na foťáku nějakou ochranu skla. 8-)I nevidomí by tu ochranu zadního foťáku nahmatal. 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
27. 7. 2021 09:15 Odeslat příspěvek
Bohužel mi nikdo neodpověděl, asi nikdo neví. Odpověď od tvora Sachmar nemá žádnou vypovídací úroveň, kromě dalšího důkazu (stejně jako v jiných vláknech) že na tomto webu nemá co pohledávat.


Offline - Junior Profil 
27. 7. 2021 11:43 Odeslat příspěvek
pavel.n. píše
Bohužel mi nikdo neodpověděl, asi nikdo neví. Odpověď od tvora Sachmar nemá žádnou vypovídací úroveň, kromě dalšího důkazu (stejně jako v jiných vláknech) že na tomto webu nemá co pohledávat.

Určitě tam nějaké ochrané sklo je jelikož by to bylo hnedka poškrábáné. A nemáš to fuk? To je zase dotaz :x
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 22  Další stránka
Stránka 13 z 22 [ Příspěvků: 320 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies