MobilMania.cz

Přihlásit se




Problém po aktualizaci Note20 Ultra 5G

Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 12. 2020 22:56 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny,
po aktualizaci na Android 11 mi přestal jít zvuk upozorňující na příchozí hovor. Telefon jenom vibruje bez zvuku. Zvuk notifikací funguje normálně. Než to někoho napadne mi poradit, ano, mám zvuk zapnutý. Problém způsobuje nějaká aplikace třetí strany. Netuším jaká. Zkoušel jsem i změnit melodii příchozího hovoru, ale bez úspěchu. Pokud by někoho něco napadlo nebo pokud měl někdo stejný problém, budu rád za každou radu. Díky moc
Poslední příspěvek


Offline - Moderátor Profil 
30. 12. 2020 00:11 Odeslat příspěvek
mě napadá udělat po aktualizaci na A11 obnovení továrního nastavení


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2020 00:22 Odeslat příspěvek
To je samozřejmě řešení, nicméně bych k této variantě chtěl přistoupit až k jako úplně poslední. Nehledě na to, že problém, jak už jsem psal způsobuje aplikace třetí strany, takže by mě čekalo nejenom tovární nastavení, ale taky hodně mravenčí práce v hledání té jedné aplikace, která to všechno způsobuje. To se mi zatím moc nechce. Takže ještě počkám, jestli náhodou nebude mít někdo stejný problém, se kterým by si věděl rady.


Offline - Moderátor Profil 
30. 12. 2020 00:42 Odeslat příspěvek
Jj ještě se zkus zeptat ve vlákně Note 20 Ultra
viewtopic.php?f=30&t=1309718


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2020 00:44 Odeslat příspěvek
O.K. Díky moc


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 12. 2020 13:10 Odeslat příspěvek
Problém vyřešen

Takže pro informaci, kdyby měl někdo stejný problém

Po aktualizaci Note20 Ultra5G na A11 došlo k tomu, že přestalo fungovat hlasité vyzvánění telefonu. Vibrace fungují, notifikace taky vyzvánění ne. Problém způsobuje v telefonu nainstalovaný Eset Mobile Security. V nastavení Esetu, v záložce Filtr hovorů je potřeba tuto funkci vypnout. Po této úpravě telefon zase funguje úplně normálně.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 6 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies