MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

- Junior Profil 
25. 4. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
vocapmen píše
Je nějak podmínka v akci "starý za nový" v jakém stavu musí být telefon při výkupu být, s jakým příslušenstvím nebo to může být rozbité?

A co se informovat přímo na stránkách, kde to chceš provézt
Poslední příspěvek

- Junior Profil 
25. 4. 2021 09:20 Odeslat příspěvek
vocapmen: Musí být funkční..tzn. může mít např. prasklý displej, ale musí jít zapnout, displej musí zobrazovat a fungovat se sim. Příslušenství být nemusí..
stačí mrknout sem a nebejt moc línej:D
https://www.novysamsung.cz/novy-galaxy- ... vidla-akce

- Mírně pokročilý Profil 
25. 4. 2021 09:28 Odeslat příspěvek
vocapmen píše
Je nějak podmínka v akci "starý za nový" v jakém stavu musí být telefon při výkupu být, s jakým příslušenstvím nebo to může být rozbité?

Já dával dědy starý Aligator nic moc stav (prostě používaný x let) + nabíječka, nic jiného. Měl by jít zapnout a fungovat, můžou zkusit repro+mic+foto. Paní mi říká,že ho nemá ve výkupní nabídce, tak jí říkám, že mi od nich psali, že to může být jakýkoliv telefon, zvolí ostatní a dá se 1,- + 3500,- tak to tak udělala :-) Dole je odpověď z MP.

A když klikáš u nabíječky jestli ANO x NE tak se cena nemění, takže jsem si u druhé S21 proti výkupu za obyčejný Samsung 25W nabíječku nechal :-) jak asi víš tak S21 nemá v balení nabíječku a já mám doma jen nějaké 15W :-)

Přílohy

1.jpg
1.jpg
[ 9.87 | Zobrazeno 2675 krát ]

- Junior Profil 
25. 4. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
Díky. Jsem se díval, že bych vzal něco z bazaru, co by mělo vyšší cenu, než 3500, ale je to většinou nefunkční.

- Junior Profil 
25. 4. 2021 14:20 Odeslat příspěvek
Já třeba teď koupil S21 Ultra a k němu je zadarmo A12, tak sem ho rovnou dal na výkup:D Nerozbalenej za 2200+3500 bonus. Paráda..

Jinak i já poprosim o radu s pouzdrem. Zkoušel sem jich asi deset (mam k nim přístup v práci) a na další sem koukal a nevyhovuje mi vlastně žádný. Používám gesta a prakticky všechny pouzdra maj dost vystouplou spodní hranu, takže se to skoro nedá.. Navíc chci aby bylo co nejtenší, nejde mi o ochranu při pádu, ale aby se nepoškrábal když leží ne stole. Určitě nechci gelové..ideální bylo plastové origo co bylo na S10+, jenže to se na S21 nedělá. Na Note 20 ultra sem byl spokojenej s koženym, jenže to je tady s tou příšernou krytkou foťáku..no prostě je to bída. Díky za případné tipy :)

- Kolemjdoucí Profil 
25. 4. 2021 15:06 Odeslat příspěvek
vocapmen píše

Tady jde naklikat typ a stav telefonu a ukaze vam to cenu:
https://www.novysamsung.cz/novy-galaxy- ... em-3500-kc

- Mírně pokročilý Profil 
25. 4. 2021 18:35 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Já třeba teď koupil S21 Ultra a k němu je zadarmo A12, tak sem ho rovnou dal na výkup:D )

Taky jedna z variant :mrgreen: :D třeba pro někoho, kdo nemá jiný starý telefon...Ale lépe vychazí místo A12 vzít 4500,- a donést nějaký starý křáp na vyhození abys měl dalších 3500,- :-P ;-)

- Junior Profil 
25. 4. 2021 19:11 Odeslat příspěvek
Flatliners:
Ja pouzivam Spigen Rudgger Armour. Pouzivam ho uz asi 6 let u vsech mobilu za tu dobu. Nyni u Ultry a gesta mi funguji uplne v pohode. Navic mi prijde velmi kvalitni a jako velmi dobra ochrana.

-- 25. 4. 2021 20:31 --

Me by treba zajimalo, jake pouzivate apky na S21 Ultra, ktere treba nejakym zpusobem vylepsuji tento mobil nebo spis umoznuji delat s timhle mobilem veci, ktere s jinymi nejde nebo jen omezene?
Zdali vam nejaka apka na Ultre sedla tak, jako ne na jinem mobilu. Proste neco, co tento mobil pozvedne nebo z nej udela nastroj, ktery jiny mobil v takovem rozsahu neumozni.

Nejde mi o priblble facebooky IG a podobne socialy.

- Junior Profil 
25. 4. 2021 19:56 Odeslat příspěvek
Goodlock(nicelock)

- Junior Profil 
25. 4. 2021 22:17 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Já třeba teď koupil S21 Ultra a k němu je zadarmo A12, tak sem ho rovnou dal na výkup:D Nerozbalenej za 2200+3500 bonus. Paráda..

Jinak i já poprosim o radu s pouzdrem. Zkoušel sem jich asi deset (mam k nim přístup v práci) a na další sem koukal a nevyhovuje mi vlastně žádný. Používám gesta a prakticky všechny pouzdra maj dost vystouplou spodní hranu, takže se to skoro nedá.. Navíc chci aby bylo co nejtenší, nejde mi o ochranu při pádu, ale aby se nepoškrábal když leží ne stole. Určitě nechci gelové..ideální bylo plastové origo co bylo na S10+, jenže to se na S21 nedělá. Na Note 20 ultra sem byl spokojenej s koženym, jenže to je tady s tou příšernou krytkou foťáku..no prostě je to bída. Díky za případné tipy :)

viewtopic.php?f=30&t=1313479&p=12812485#p12812485
fotky
viewtopic.php?p=12812561#p12812561

- Junior Profil 
26. 4. 2021 07:19 Odeslat příspěvek
Tam vypada ta brada taky dost vystoupla.. ja bych radsi aby to krylo spodek jen na rozich, prave jako to bylo u s10+
https://www.mall.cz/pouzdra-pro-samsung ... g973ctegww

- Junior Profil 
26. 4. 2021 11:39 Odeslat příspěvek
petrajss píše
Zrovna jsem dnes řešil tu nabídku v EW. Nicméně ověřoval jsem přímo na Samsungu, zda se dá akce kombinovat s bonusem k výkupu, a prý nedá. Zajímavé, že mobil pohotovost to normálně kombinuje.

Nakonec bych asi využil oba telefony a jak to teda prosím je u EW? Koupím set S21 + S20+ za 29 985, po slevě 10% za 26987. Dá se pak ještě u Samsungu využít Vyměňte starý za nový, kdy bych mohl dostat ještě nějakých 5000 zpět? U tohoto setu to nevidím.

- Junior Profil 
26. 4. 2021 13:34 Odeslat příspěvek
petrajss píše
Zrovna jsem dnes řešil tu nabídku v EW. Nicméně ověřoval jsem přímo na Samsungu, zda se dá akce kombinovat s bonusem k výkupu, a prý nedá. Zajímavé, že mobil pohotovost to normálně kombinuje.

vocapmen: podľa tohto prispevku z predchadzajúcej strany, nie. Čo je škoda, tiež by som do toho šiel.

- Junior Profil 
26. 4. 2021 15:46 Odeslat příspěvek
Tak je to divné. Když koupím s21 a dostanu a12, tak to využít jde a tady ne?
Zkoušel jsem volat na Samsung a tam říkali, že by neměl být problém. Že potřebují jenom fakturu a akce EW je nezajímá.
Kdyžtak jim to vrátím.

- Junior Profil 
26. 4. 2021 17:48 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Tam vypada ta brada taky dost vystoupla.. ja bych radsi aby to krylo spodek jen na rozich, prave jako to bylo u s10+
https://www.mall.cz/pouzdra-pro-samsung ... g973ctegww

Mal som prakticky rovnake na S20+, ale silikonove puzdro, bolo len na rohoch a velmi sa mi pacilo. Pre gesta idealne. Hladal som aj na S21 Ultra ale nenasiel som. Je mozne ze take neexistuje, problem je ze S21U je väcsi, hrubsi a tazsi telefon, preto ma zrejme trochu ine puzdra. Toto Fixed puzdro je najblizsie k tomu. Brada je vystupla, ale maximalne 1mm, mozno necely 1mm, nie je to ideal, ale da sa s tym existovat pri gestach. Ked to porovnas s original silikonovym Samsung puzdrom, ktore ma aj na bokoch vysoke hrany, tak je to skoro perfektne.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 172  Další stránka
Stránka 105 z 172 [ Příspěvků: 2575 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies