MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

- Junior Profil 
28. 4. 2021 16:55 Odeslat příspěvek
Tak jeste posledni offtopic, at me nekdo zase nenapada, ze to sem nepatri. Nasel jsem hezkou recenzi od kameramana, tak treba se nekomu bude taky hodit (viz nize) a info uz teda budu hledat jinde.

https://youtu.be/dNBA_ORps2E
Poslední příspěvek

- Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2021 09:26 Odeslat příspěvek
Zdravím. Mam S21 Ultra a hned od začátku mám problémy se čtečkou otisku prstu, kdy me kolikrát vůbec nerozpozna otisk. Mam registrováno i jeden prst čtyřikrát, několikrát jsem otisky smazal a znovu registroval, chvíli to funguje bez problémů a po čase opět problém. Vím ze každý peje velkou chválu ale u mě je to pravý opak. Chci se zeptat jestli ma někdo podobný problém a taky jestli by mohl být problém s folii na displeji která tam je z výroby, ale kterou se mi zatím nechce sundat. Díky za rady

- Junior Profil 
30. 4. 2021 12:16 Odeslat příspěvek
Ve folii problém nebude. Asi bych s tím v tomhle případě zašel do servisu. Čtečka je u tohodle telefonu na špičkové úrovni a tak pokud ti to dobře nefunguje, pak je to závada.
Možná pokud jsi to ještě neudělal, bych dal telefon nejdřív do továrního nastavení a bez dalších doinstalovanejch aplikací bych to zkoušel pár dní jestli to funguje. Pokud bude problém, pak servis a nebo lépe odnést prodejci a trvat na výměně za nový v půlroční lhůtě.

- Junior Profil 
30. 4. 2021 12:48 Odeslat příspěvek
Este by som vyskusal iny prst na skúšku.

- Junior Profil 
30. 4. 2021 13:30 Odeslat příspěvek
Tak to by měla být samozřejmost a počítám, že to byla první, nebo minimálně jedna z prvních akcí, které provedl.

- Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2021 14:00 Odeslat příspěvek
Díky za rady. Určitě udělám tovární nastavení. Ano zkusil jsem i jiné prsty. Zvláštní je ze někdy to jde bez problému a další den se do telefonu dostanu na potřetí někdy vůbec a musím po pěti neúspěšných pokusech zadat kód. Dnes jsem všechny otisky smazal a znovu přidal tak to funguje celkem dobře, ale i tak většinou odemknu az na podruhé

- Junior Profil 
30. 4. 2021 17:29 Odeslat příspěvek
Mozno par tipov. Naskenuj otlacok v takej polohe ako ho budes pouzivat. Pretoze ho mozes kludne inak naskenovat ked telefon lezi na stole a inak ked ho drzis v jednej ruke. Povrch ktory sa skenuje nie je az tak velky ako sa zda a napriklad palec je dost velky. A pri odomykani je dobre mat ruky ciste a nie mokre/vlhke.
Pokial sa trafis spravne do senzora tak spolahlivost musi byt blizko 100%.

- Junior Profil 
30. 4. 2021 17:35 Odeslat příspěvek
Eddward
Jen pro tvoji informaci, tak je absolutně nepodstatné jak otisk naskenuješ, jelikož ho přikládáš z několika pozic a navíc pokud ho oskenuješ třeba třikrát, tak je dostatek informací. A odemykat pak můžeš přiložením z jakéhokoliv úhlu a vždy se ti musí odemklnout. Mě se ještě nestalo aby se mi neodemkl a to mám kolikrát i spocené nebo ne zcela čisté ruce.

Naposledy upravil renek1 dne 1. 5. 2021 08:56, celkově upraveno 1

- Kolemjdoucí Profil 
30. 4. 2021 22:54 Odeslat příspěvek
Jaaack16 píše
Zdravím. Mam S21 Ultra a hned od začátku mám problémy se čtečkou otisku prstu, kdy me kolikrát vůbec nerozpozna otisk. Mam registrováno i jeden prst čtyřikrát, několikrát jsem otisky smazal a znovu registroval, chvíli to funguje bez problémů a po čase opět problém. Vím ze každý peje velkou chválu ale u mě je to pravý opak. Chci se zeptat jestli ma někdo podobný problém a taky jestli by mohl být problém s folii na displeji která tam je z výroby, ale kterou se mi zatím nechce sundat. Díky za rady

Ultru nemam, mam S21... nicmene ta ctecka funguje super, mel jsem N10+ a ta ctecka, se sakra zlepsila. Otazka zni, zda na ukor bezpecnosti, nebo je to technicke vylepseni :-D

- Junior Profil 
1. 5. 2021 07:54 Odeslat příspěvek
Vsimol som si, ze niekedy musim silnejsie pritlacit nez na citacke mimo displej. Mam problem vtedy, ked pracujem a ruky mam vysusene az popraskane. Pre tych, co manualne pracuju a nemaju hebku pokozku to nie je.

- Junior Profil 
1. 5. 2021 08:04 Odeslat příspěvek
To buď rád, že jsi nezažil čtečku na S10 a S20. To bylo vyloženě peklo. Pracuju taky rukama, takže mám prsty často suchý, ale jak je teď senzor větší, tak se spíš stane vyjímečně, že to napoprvé neodemkne. Čtečka u S21 funguje velice dobře a rychle. Jen je potřeba se trefit na místo, kde je umístěná. Ale ten kdo telefon chvíli vlastní, tak se to rychle naučí ;-)

- Junior Profil 
1. 5. 2021 14:24 Odeslat příspěvek
já si na plusku nemůžu ztěžovat na čtečku. měl jsem oneplus 8 pro a tam to bylo tak pecka ale tohle je o krapet lepší. možná tak jednou se mi stalo že jsem dal špatně prst, jinak úspěšnost snad vždycky.

- Junior Profil 
2. 5. 2021 10:18 Odeslat příspěvek
Čtečka na S20 FE 5G naprosto bezproblému. 8-)

- Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2021 12:03 Odeslat příspěvek
Jsem na tom s Ultrou dost podobne jako Jaaack16, nekdy fachci na prvni dobrou, jindy pet pokusu a pak pin. Nekolikrat otisky prehrany znova atd. Asi jedine co mne ma Ultre prudi. V servise byla a ze nenasli problem. Tak asi mam prsty na....

- Junior Profil 
2. 5. 2021 12:12 Odeslat příspěvek
Jak co nejlépe nastavit foťák na S21, co zapnou a co nechat vypnuté? Na jaký poměr fotit?
Děkuji

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 170  Další stránka
Stránka 107 z 170 [ Příspěvků: 2537 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies