MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 5. 2021 14:06 Odeslat příspěvek
K té čtečce - může jít i o vyloženě špatný otisk na prstech, tzn. manuální práce, nevýrazný (špatně čitelný) otisk....kamarád dělal sádroše, měl suprovou HW čtečku na mobilu a taky měl velké problémy, že ji snad přestal i používat...zkuste třeba otisk někoho jiného z rodiny, jestli jim to bude fungovat lépe...folií z výroby to určitě není a ani bych ji nesundával, je dobrá (asi i hodně testovaná když tam je). Potom bych šel až do servisu, ale myslím, že moc nepořídíte, špatně se to dokazuje.

Foťák - pokud člověk fotí na PRO, tak by měl o focení trošku něco vědět a je to trošku OT (ale klidně se optej na něco specifického), nicméně co fotím s S21 tak musím říct, že nejlepší fotky (pro oko) lezou z režimu "portrét" a to včetně makra, kde si poté upravím pozadí. Dále fotky upravuji v Lightroom for Samsung od Adobe, který je zdarma u nich ve Store. Dřív jsem používal Snapseed, ale to jsem dělal hodně HDR fotografie, na klasickou úpravu mi přijde lepší Lightroom. Šíro se snažím používat co nejméně, hlavní snímač je hlavní snímač - ale někdy to nejde jinak a musím uznat, že je zas o něco lepší než na předchozích modelech :-)
Poslední příspěvek


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 5. 2021 21:50 Odeslat příspěvek
Tak jsem telefon uvedl do továrního nastavení přes servisní menu včetně wipe cache a můžu říct že půl dne čtečka fungovala na 100%, ale k večeru opět tragédie, kdy jsem se do telefonu nemohl dostat bez pinu. Od rána az do večera zase jede skvěle, takže vážně nechápu. Zatím mam nahraný jen jeden otisk palce takže ještě mam náboje do zásoby, až bude hůř� Ještě jsem zvědavý na baterii jestli bude lepší protože i ta byla před formátem hodně špatná. 4 až 5 hodin SOT a konec na full HD a 120Hz. Díky všem za reakce.


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 09:41 Odeslat příspěvek
Nahraj si ten prst ktory pouzivas este raz, ako druhy prst... Takze budes mat 2 otlacky jedneho prstu... a mas po probleme.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 5. 2021 10:22 Odeslat příspěvek
Jj to jsem dělal. Měl jsem i 4 otisky jednoho prstu. Teď to celkem funguje tak si tuhle možnost šetřím...


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 10:56 Odeslat příspěvek
Jaaack16 píše
T Ještě jsem zvědavý na baterii jestli bude lepší protože i ta byla před formátem hodně špatná. 4 až 5 hodin SOT a konec na full HD a 120Hz. Díky všem za reakce.


Nebezi ti neco na pozadi atd?
Ja mam Ultru od ledna a baterka je za mne skvela. Bezne mi vydrzi 3 dny.

Zrovna ted mam od plneho nabiti 2dny13hodin...SOT je 4h15min a mam jeste 30%
Taky mam fHD a 120Hz...z toho mam Wifi +- 16hodin zaplou a porad hodin BT se streamem muziky v aute.


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 11:45 Odeslat příspěvek
Ja sem s vydrzi na 2 dnech, kdyz do toho cumim celej den, tak jeden den a furt zbejva aspon 20-30% baterky.


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 13:15 Odeslat příspěvek
chlapi je možný na plusku přepínat mezi qhd a fhd? Teda, má plusko qhd rozlišení? :-D

a další otázka, mám na zamykací obrazovce skrytý notifikace, takže když mi přijde něco na WhatsApp tak akorát vidím nové oznámení. odemykání mám na otisk a pak na xicht. je možný někde nastavit že když mi telefon pozná xicht, tak mi ukáže na zamykací obrazovce hned obsah?

díky moc za pomoc a vysvětlení :-)


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 14:17 Odeslat příspěvek
Ja Ultru v pohode vybiju za den, vcera sem ji vzal asi v pul sedmy rano do ruky a v sest vecer sem mel 13%. Nenarocny hry, youtube, fb, internet. Ale SOT 8 hodin, takze sem ji skoro nedal z ruky:D Vydrz je o dost lepsi nez na Note 20 ultra, ale stejne sem cekal vic. Nicmene sem spokojen. Se cteckou nemam sebemensi problem..


Offline - Mírně pokročilý Profil 
4. 5. 2021 17:37 Odeslat příspěvek
cartee píše
chlapi je možný na plusku přepínat mezi qhd a fhd? Teda, má plusko qhd rozlišení? :-D

a další otázka, mám na zamykací obrazovce skrytý notifikace, takže když mi přijde něco na WhatsApp tak akorát vidím nové oznámení. odemykání mám na otisk a pak na xicht. je možný někde nastavit že když mi telefon pozná xicht, tak mi ukáže na zamykací obrazovce hned obsah?

díky moc za pomoc a vysvětlení :-)


Ahoj, bohužel to zobrazení zatím nejde, snad tato možnost někdy v budoucnu přibude v nějaké aktualizaci - když to mohou mít levné Xiaomi, proč by to nemohly mít vlajky od Samsungu. Za mě je to super věc a taky mi celkem chybí.
Jediné co jde, tak vybrat u oznámení na zam.obrazovce detaily + povolit zobrazení obsahu ale to asi víš a chceš aby to pro jiného bylo nečitelné....


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 19:04 Odeslat příspěvek
Kapr, Anonymius:
Taky mam Ultru, ale 3 dny je utopie. To uz pak snad ten telefon lezi jen na stole ne?!
Spise se da souhlasit s anonymiusem. 2 dny je uplny MAX a to uz ho opravdu nemuze clovek moc pouzivat. Ja se dostanu max na den a pul a to davam na noc (od cca 22 do 6h rezim letadlo).
Kdyz jsem vypl AOD, tak se to trosku zlepsilo, ale AOD mi pak chybi, takze jsem ho zase od 5.30 do 22.30h zapnul. Jas mam na auto. Hry zadne nehraju. Jen net, YT, psani, volani, nejake to foto.
Vydrz neni spatna, ale mohla by byt tak o 25-30% lepsi s ohledem na to, jakou baterii v sobe ma.


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2021 19:11 Odeslat příspěvek
14:15hod od nabiti, 1.5hod SOT a nyni mam 68% baterky


Offline - Moderátor Galerie Profil 
5. 5. 2021 07:32 Odeslat příspěvek
Zdravím, stal jsem se také čerstvým majitelem, a mám smíšené pocity. Wow efekt je z úžasného displeje, designu přístroje a ani ergonomie není špatná. Trochu víc jsem očekával z fotoaparátu (polepšení oproti Xiaomi Mi 10 Pro) se nekoná. Co je pro mě hodně velké "překvapení" je výdrž. Nabíjím cca po 5 - 6 hodinách (tmavý režim, standardní plynulost, FullHD+ rozlišení) a baterie mizí před očima. Tovární reset, ani wipe cache nepomohl.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2021 08:56 Odeslat příspěvek
Treba pozriet, ci to nerobi niektora aplikacia, ale asi tomu musis dat trochu viac casu, par dni a vydrz sa trochu zlepsi, sadne si to, telefon sa aj trochu "uci" ak mas zapnutu adaptivnu bateriu. Ale ano, ziadny zazrak vzhladom na papierovu kapacitu baterie to nie je, toto nie je ako u iPhone. Rada S21 nie su telefony s dlhou vydrzou. Mozes zapnut aj setrenie energie - pri beznom pouzivani rozdiel vo vykone nepoznat, ale vydrz sa predlzi.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2021 09:52 Odeslat příspěvek
Řeší se to tady co týden. Baterka si po dvou týdnech sedne a bude to lepší. Radši si to tady vyhledej, narazíš na spoustu stránek, kde se to řešilo.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2021 09:55 Odeslat příspěvek
Tak mne vydrzi 3 dny uplne bezne takze pro mne to utopie rozhodne neni.
Kazdej ten telefon pouziva jinak.

Ja jsem nastesti v tomhle ok takze nemam problem telefon nechat lezet a porad do nej necumet.
Tu vydrz beru tak ze je super mit neco co vydrzi kdyz bych potreboval a nemusim to nabijet kazdej den...i kdyz s mojim pouzivanim si myslim ze by mi i iPhone 12 mini vydrzel 2 dny :-D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 222  Další stránka
Stránka 108 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies