MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 7. 2021 13:06 Odeslat příspěvek
Moja fólia vyzerá ako nová, len pár mikro škrabancov. Telefón budem mať čoskoro už 2 mesiace.
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
9. 7. 2021 17:30 Odeslat příspěvek
Tiež som mal Micro škrabance ale nič sa neodlepovalo ani po 9 mesiacov,lenže keď som dal sklo tak farby ožili,lebo ta fólia keď som ju dal dole je ozaj taka matná.

Offline - Junior Profil 
9. 7. 2021 21:03 Odeslat příspěvek
ja mam telefon od januara, odkedy vysiel a az na 2 kratke skrabanceky co vidno na bielom podklade vyzera vcelku ako nova... pouzivam tmavu temu vsade a tam nejake mikrosrakabance nevidno...a neodlepuje sa mi nic

Offline - Junior Profil 
10. 7. 2021 00:20 Odeslat příspěvek
Taky par mikroskrabancu, jinak po trech mesicich skvelej stav a spokojenost. Stejne sem to mel i u s10+ a Note 20 ultra.

Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 09:46 Odeslat příspěvek
partykiller píše
Dnes dorazila konečně Pitaka MagEz na Ultru. Už je začali distribuovat.

Prosím, myslíš že by ten kryt mohl držet v autě i na jiném "magnetu"...Kryt se mi moc líbí (i přes tu šílenou cenu). V autě mám teď magnet fixed. Zajímalo by mě zda bych musel investovat i do originál držáku Pitaka

díky moc

Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 14:24 Odeslat příspěvek
Na S20+ mě vydržela necelý rok, byla plná malých škrábanců. Na S21 ultra mám 3 měsíce a několik malých a velkých škrábanců. Pouzdro je stejné, fólie mi přijde malinko horší než minulý rok.

Offline - Junior Profil 
11. 7. 2021 22:23 Odeslat příspěvek
Capita píše
partykiller píše
Dnes dorazila konečně Pitaka MagEz na Ultru. Už je začali distribuovat.

Prosím, myslíš že by ten kryt mohl držet v autě i na jiném "magnetu"...Kryt se mi moc líbí (i přes tu šílenou cenu). V autě mám teď magnet fixed. Zajímalo by mě zda bych musel investovat i do originál držáku Pitaka

díky moc

Prý jen s origo Pitaka držáky.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 7. 2021 20:36 Odeslat příspěvek
Ahojte, koupil jsem si nedávno S21 Ultra ve verzi 512GB / 16 GB RAM. Upgradoval jsem z One plus 6. Musím však říci, že jsem strašně zklamaný z fotoaparátu. Mám pocit, že fotí horší než 4 letý telefon, ještě horší než one plus 6 ze kterého jsem procházel. Za ty peníze jsem čekal mnohem víc. A to přitom každý fotoaparát všude chválí. No nejsem toho názoru, je to propadák. Máte někdo také tento problém? :hm

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 08:50 Odeslat příspěvek
Ríša17: Měl jsem.možnost fotit s S21 Ultra jak píšeš. Fotky byly parádní Oneplus 6 jsem taky viděl s foťákem v zápřahu. Nemůžu souhlasit. Fotky o parník lepší u Samsungu. Oba dva mobily vedle sebe stejné fotky. Jen těch detailu co Samsung vykreslil, bylo spoustu. Asi někde děláš chybu ty �.

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 09:43 Odeslat příspěvek
Červencová aktualizace SW (289 MB) S21 volný prodej.

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
Mozem potvrdit aj na Ultre AUG4 julovy update.
Tentokrat uz malicko skor ako minule, ale stale su to 2 tyzdne od 1. dna v mesiaci.
Aplikacia fotoaparatu sa zmenila z verzie 11.0.03.10 na 11.0.03.16.

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 13:17 Odeslat příspěvek
orgasmic píše

díky moc...Ještě se zeptám, nedávno jsoï to tady nabízel (na ultru)...proč jsi se toho chtěl zbavit?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 7. 2021 18:42 Odeslat příspěvek
Mel jsem Oneplus 7T Pro a ted mam S21 Ultra a ve vetsine pripadu foti a nataci S21U lepe at uz lepsim ostrenim, moznosti 108mpx fotek a skvelejch detailu, 10x zoom, za me lepsi postproces atd.. ale kde me S21U zklamala jsou videa v horsim svetle a to i na 30fps kdy je tam nekdy tak malo detailu a hodne sumu, ze az nechapu. To OP7 nemela rozhodne tak hrozny. Jak jste vy spokojeny s natacenim v horsim svetle?

Offline - Junior Profil 
14. 7. 2021 21:48 Odeslat příspěvek
Capita píše
orgasmic píše

díky moc...Ještě se zeptám, nedávno jsoï to tady nabízel (na ultru)...proč jsi se toho chtěl zbavit?

Dostal jsem ho zdarma k Ultre a kryty na mobilu nesnasim, kort kdyz jsou zada z matneho skla. Navic mam exkluzivni Titanovou variantu, tak bych se pripravil o zazitek se telefonu dotykat :D

Offline - Junior Profil 
15. 7. 2021 08:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, dnes jsem na sve Ultre zaznamenal nemylou vec. Vzal jsem telefon do ruky a po odemknuti se displej rozsvitil uplne do zluta, pak zhasnul. Kdyz jsem pak zmacknul power tlacitko, tak telefon vzdy jen zlute rychle probliknul, v ramci milisekund. Zkousel jsem force restart, ale nevim, zda k nemu doslo. Kazdopadne po cca 20 minutach tohoto stavu, kdyz uz jsem volal na Samsung linku, se telefon ozivil a sel normalne odemknout. Po restartu ok... Nestalo se to nekomu ? Telefon mam v A1++++ stavu, bez padu, poskrabani atp...

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 206  Další stránka
Stránka 122 z 206 [ Příspěvků: 3084 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies