MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
29. 7. 2021 08:10 Odeslat příspěvek
Přesně, S21 Ultra má nejpřesnější čtečku na trhu. Hlavně se dá zvyknout, kde čtečka je a pak odemykám tak, že do toho místa jen lehce dvakrát poklepnu, abych probudil display a on se rovnou odemkne.
Poslední příspěvek


Offline - BAN Profil 
30. 7. 2021 10:42 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Přesně, S21 Ultra má nejpřesnější čtečku na trhu. Hlavně se dá zvyknout, kde čtečka je a pak odemykám tak, že do toho místa jen lehce dvakrát poklepnu, abych probudil display a on se rovnou odemkne.


Souhlasím i když jsem zkoušel jen u přítelkyně na S21. Ta přesnost je neskutečná a stačí se jen lehce dotknout a hnedka odemknuto.


Offline - Junior Profil 
30. 7. 2021 15:34 Odeslat příspěvek
Hi, samsung editor videa, editujem 4k video, ulozim a vystupne video je 1080p,
V programe pri edite nikde nevidim nastavenie vystupu, kvalitu, je taka moznost, ci musim pouzit externu aplikaciu
D.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2021 14:25 Odeslat příspěvek
Prosim, presli jste nekdo z iPhonu ma S21/plus/Ultra?
Z jakeho iPh a jste ted spokojeni a u Sam zustavate?
Diky


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 17:35 Odeslat příspěvek
quapor píše
Hi, samsung editor videa, editujem 4k video, ulozim a vystupne video je 1080p,
V programe pri edite nikde nevidim nastavenie vystupu, kvalitu, je taka moznost, ci musim pouzit externu aplikaciu
D.

Odpoviem si sam, je to jeho vlastnost, co je teda skoda, minimalne 4k 30fps ma zvladat
s21 ultra je konkurencia pre napr iphony a tam aplikacia iMovie to zvladne
Aj toto je vec, kde sa uzivatel rozhoduje o kupe zariadenia
Ja si nemam co kupovat nejaku apku za 15e do 1200e premioveho mobilu

Hladal som nahradu, co zvlada vystup 4k, nie je toho vela..
Dokonca adobe premiere rush nepodporuje s21, aktualny stav, pol roka od uvedenia na trh


Offline - BAN Profil 
1. 8. 2021 18:03 Odeslat příspěvek
quapor píše
quapor píše
Hi, samsung editor videa, editujem 4k video, ulozim a vystupne video je 1080p,
V programe pri edite nikde nevidim nastavenie vystupu, kvalitu, je taka moznost, ci musim pouzit externu aplikaciu
D.

Odpoviem si sam, je to jeho vlastnost, co je teda skoda, minimalne 4k 30fps ma zvladat
s21 ultra je konkurencia pre napr iphony a tam aplikacia iMovie to zvladne
Aj toto je vec, kde sa uzivatel rozhoduje o kupe zariadenia
Ja si nemam co kupovat nejaku apku za 15e do 1200e premioveho mobilu

Hladal som nahradu, co zvlada vystup 4k, nie je toho vela..
Dokonca adobe premiere rush nepodporuje s21, aktualny stav, pol roka od uvedenia na trh


Njn ;) tohle slyším poprvé že někdo postrádá:)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
1. 8. 2021 18:55 Odeslat příspěvek
Davedroid100 píše
Prosim, presli jste nekdo z iPhonu ma S21/plus/Ultra?
Z jakeho iPh a jste ted spokojeni a u Sam zustavate?
Diky


Ahoj, já přešel z iP11 Pro na S21 a naprostá spokojenost... foťák srovnatelný, výdrž cca taky. Iphone neumí widgety - pořád byl nějaký problém nebo se neaktualizovaly, fotky se ukládaly do jedné složky a mobil to neuměl sám třídit, takže neuvěřitelný bordel ve fotkách z whatsapp, foťáku...přišlo mi že má i o dost méně aplikací v marketu (alespoň na který jsem zvyklý tak některé na appstore nejsou - ale asi by šlo vyřešit jinou podobnou app), vydržel jsem na něm cca měsíc a půl a šel z domu. Nicméně bych teď počkal na iP13 co ukáže, to už by se mohlo S21 trošku rovnat - 120hz display, AoD atd....


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 19:09 Odeslat příspěvek
iPhone složky umí. Třeba WA si nastavíš, aby ukládal obrázky do své složky.
Co tam není za appky, na které jsi tak zvyklý z Androidu?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 8. 2021 22:09 Odeslat příspěvek
Třeba na iphone chybí aplikace domácí odečty (spotřeba energii) a dále výborná apka Fuelio na sledování nákladů a spotřeby auta.


Naposledy upravil kockagejsa dne 1. 8. 2021 22:10, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 22:10 Odeslat příspěvek
Mně by třeba vadila absence sleep as android. :-)) Omezení platformy (ať už v dobrém či špatném) jednoduše neumožňují port aplikace. A ono čistě subjetivně, když se podívám na Samsung včetně vychytávek z Good/Fine Locku jako Sound Assistant, tak se na iPhone a nebo obecně jiné Androidy přechází dost těžko.


Offline - Junior Profil 
1. 8. 2021 22:43 Odeslat příspěvek
Na energie máš na iOS výborný Energy Tracker, který je i v češtině. Na auto zase Drivvo – Správa vozidla.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
2. 8. 2021 05:46 Odeslat příspěvek
Na iOS mi chybi hlavne locus (osmand to nenahradi).A Cgeo to je taky bozsky program. AOD mi vubec nechybi, mam stejne hodinky a 120Hz taky neresim, hledim spis na vydrz. Ale iOS porad ma praci se soubory dost triskni a bojuju stim kazdy den. Takze bych rekl, ze kazdy system ma sve plus a minus. A ultra je hodne povedeny foun.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2021 08:26 Odeslat příspěvek
Jojo, správa souborů je asi největší negativum na iOS, ale postupně se to zlepšuje.

Ajfoňáci neznaj geocaching, ti chodí třeba do nákupních center :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
2. 8. 2021 12:30 Odeslat příspěvek
Jak jste psali, ze Ultra ma nejlepsi ctecku prstu, myslite tim celou radu S21 nebo jen model Ultra? Myslel jsem, ze maji vnitrnosti stejne, alespon tu ctecku a procesor.


Offline - Junior Profil 
2. 8. 2021 13:23 Odeslat příspěvek
Mám základní S21 a za sebě můžu říct, že zde čtečka funguje parádně. Je to úplně něco jinýho jak v S20. Spíš si ale myslím, že je to hlavně tím, že aktivní plocha tý čtečky v S21 je větší, takže se človět líp trefí prstem a telefon má větší vzorek prstu na porovnání.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130 ... 222  Další stránka
Stránka 127 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies