MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Moderátor Profil 
28. 11. 2021 13:32 Odeslat příspěvek
tak jestli jsou ty chyby jen na tvém smartphonu, tak se opravné aktualizace vůbec nedočkáš... ;-)
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 13:48 Odeslat příspěvek
Jeste pred aktualizaci na A12 jsem mel předposlední verzi A11 stejne tak zasekanou, pote upgrade v A11 a vse fungovalo super, bez lagu. Dal jsem nemel upgradovat. Takze pokud to bude v podobném duchu s googlem, tak si myslim ze mozna ano...Ze to poresi, ale kdo vi kdy... Proste az bude verze ktera bude opet fungovat jak ma, tak uz me upgradu nikdo nedonuti.. Snad jedine s novym fenem.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 14:09 Odeslat příspěvek
Zatim tedy radeji zustavam na A11


Offline - Pokročilý Profil 
28. 11. 2021 14:32 Odeslat příspěvek
Za upgrade na vyšší verzi není odpovědný Google ale samsung, takže ty chyby (pokud tam skutečně jsou, což nutně nemusí) jdou za inženýry samsungu.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 15:07 Odeslat příspěvek
Samsung to ale vypusti, kdyz mu google doda data a asi to neotestujou a vypustí aby byli number one...


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 15:08 Odeslat příspěvek
Funguje mi v A12 vše, ale pocitově se mi telefon zdá teda pomalejší.. I takové základy jako spuštění aplikace. GeekBench ukazuje stejná čísla, ale něco se úplně nepovedlo. Poslední verze A11 byla fakt vyladěnější.

Ale dělal jsem upgrade, ne hard-reset, do toho se mi fakt nechce.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 15:41 Odeslat příspěvek
androidy zial potrebuju obcas reset, zial je to tak. zatial odolavam, tiez sa mi to zda pomalsie aj vydrz nizsia, ale nic podstatne, pockam na dalsi update potom sa uvidi.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 15:50 Odeslat příspěvek
On ten hard-reset není jen tak. Mám v tom řadu klíčů a bankovních aplikací třeba, které se dají aktivovat jen přes již existující aplikaci anebo tak, že člověk třeba nakluše k bankomatu (ČSOB, KB) či na pobočku (ERSTE). Do některých app (Mobilní klíč eGovernmentu) se naštěstí dá dostat i přes občanku s čipem a PIN. Ale udělat jen tak reset nejde, a během 2-3 hodin fungovat. Je to práce na celý den. A to prostě nedává smysl :(

Skoro přemýšlím, že si tyto appky hodím na nějaký obyč telefon za 2.000 Kč, jen jako backup, pro případ, že se hlavní telefon rozpadne.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 15:59 Odeslat příspěvek
Radek.Hulan píše
Funguje mi v A12 vše, ale pocitově se mi telefon zdá teda pomalejší.. I takové základy jako spuštění aplikace. GeekBench ukazuje stejná čísla, ale něco se úplně nepovedlo. Poslední verze A11 byla fakt vyladěnější.

...

Jak se prosím pozná, že je pomalejší, nebo že se aplikace spouští pomaleji??
Já mám naopak u sebe za prokázané, že třeba telefon po restartu, nebo vypnutí se spustí dřív a aplikace se spouští stejně rychle. Máme doma dvě 21Ultra a tak jsem otestoval jak svůj s androidem 12, tak ženy s androidem 11 vedle sebe, tak vím co píšu.
To, že má někdo nějaký pocit není moc relevantní. :hm


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 16:14 Odeslat příspěvek
Žádnej objektivní test.
Jen subjektivní dojem po upgrade.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 17:05 Odeslat příspěvek
U me to same, rekl bych ze se mozna aplikace pousti i rychleji, ale bohuzel pohyb a prepinani aplikací je sekane - lagované, takze pocit schaize..


Offline - osobne Profil 
28. 11. 2021 17:25 Odeslat příspěvek
renek1 píše
No mít neorigo nabíječku je celkem k prdu, jelikož máš používat výhradně origo samsung, pak je zbytečné si stěžovat, ...

To je docela nesmysl, když teď Samsung a i jiní výrobci začli prodávat nové mobily bez nabíječek a žádná informace o povinnosti používat jen nabíječky od stejného výrobce v prodejním balení není.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 17:36 Odeslat příspěvek
Asi tak, kor když je to 3 konektorova nabíječka I-Tec 60W.. V A11 to nabijelo superrychle, tedka to nenabiji ani rychle. Zkoušel jsem i jiny kabel, ale jede to jen s orig. nabijeckou Samsung superrychle. Hlavně ze si toto pohlidali, ale na odladenost serou..

Uz jsem videl tuto najecku od Samsungu za 1500.. At zije business.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 19:07 Odeslat příspěvek
Nebudu rozporovat předchozí komentáře o fungování A12. Za sebe mohu říci, že rychlost a plynulost o poznání lepší, než A11. Prováděl jsem obyčejný upgrade vzduchem, žádný reset a podobně. Takže za mě celkově spokojenost. Jen aplikace pro zdvojení app zatím moc s A12 nechtějí spolupracovat, ale to se časem doufám vyřeší a za mě i ten nejmenší font je větší, než nejmenší z A11, což mi trochu vadí, ale extra to neřeším.


Offline - Junior Profil 
28. 11. 2021 20:00 Odeslat příspěvek
jjrr píše
renek1 píše
No mít neorigo nabíječku je celkem k prdu, jelikož máš používat výhradně origo samsung, pak je zbytečné si stěžovat, ...

To je docela nesmysl, když teď Samsung a i jiní výrobci začli prodávat nové mobily bez nabíječek a žádná informace o povinnosti používat jen nabíječky od stejného výrobce v prodejním balení není.

No je sice pravda, že samsung nepřidává nabíječky, ale to nic nemění na tom, že máš používat nabíječky schválené samsungem a tudíž přímo jejich.
Tady jen malá citace z jejich manuálu:
Citace
Používejte pouze baterii, nabíječku a kabel schválené společností Samsung a navržené výhradně
pro vaše zařízení. Nekompatibilní baterie, nabíječka a kabel mohou způsobit vážná poranění nebo
poškození zařízení.

No a jakou přesně máš použít ti řeknou na jejich stránkách pod příslušenstvím.
Takže stěžovat si na nabíjení s neorigo nabíječkou je trochu mimo mísu i když jak by si člověk mohl myslet, tak celosvětové "sjednocování" a šetření by nemělo dělat rozdíl.


Naposledy upravil renek1 dne 28. 11. 2021 20:14, celkově upraveno 1
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172 ... 222  Další stránka
Stránka 169 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies