MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
8. 1. 2022 15:26 Odeslat příspěvek
99 ze 100 napoprvé
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2022 15:36 Odeslat příspěvek
Jj mam to stejne, ctecka za me paradni a bezproblemova..


Offline - Junior Profil 
8. 1. 2022 15:42 Odeslat příspěvek
tondaskater píše
Otázka: funguje vám otisk prstu na první pokus? Mám S21 Ultra bez ochranného skla.

Mám to spíš tak, že musím nejdřív jednou osahat displej, pak se zobrazí kam mám dát prst a až potom když přiložím prst "znovu na stejné místo" se povede telefon odemknout. Prostě spíš telefon odemknu na 2 pokus.
Co vy?


a máš tam aktivováno : Samsung Lift to Wake ?

https://cz.androidhow.eu/jak/jak-aktivovat-samsung-galaxy-s21-zvedacim-gestem-probuzeni-displej-zapnuty-pri-vyzvednuti/


Offline - Pokročilý Profil 
8. 1. 2022 18:41 Odeslat příspěvek
99 ze 100 napodruhé, napřed se musí zobrazit poloha otisku a pak už to není problém. Na A52 99 ze 100 napoprvé, je tam optická čtečka a pěkně to místo na displeji svítí, tak je hned jasný, kam prst dát. Přitom rychlost je stejná. Zkoušel jsem to několikrát přeskenovat a nepomohlo. Problém není v telefonu, ale v tom, že nevím kam přesně prst položit.


Offline - MobilManiak Profil 
8. 1. 2022 20:23 Odeslat příspěvek
Vormen: No vidíš a na A52s u mě čtečka nesvití a musím dotknout se displeje a pak teprve reaguje čtečka a i ta nenačte hned na poprvé ale napodruhé, u MI 9 to šlo hned.


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2022 15:35 Odeslat příspěvek
Na A52s čtečka funguje i když display nesviti alespon u mě.

-- 9. 1. 2022 15:41 --

„Hackněte“ si čtečku otisků u Samsungů. Po malé úpravě bude daleko rychlejší!

https://samsungmania.mobilmania.zive.cz ... paign=null


Offline - MobilManiak Profil 
9. 1. 2022 16:34 Odeslat příspěvek
Tak jo zkusil a funguje!


Offline - Pokročilý Profil 
9. 1. 2022 18:16 Odeslat příspěvek
placebo, na A52 i na S21 funguje čtečka pořád stejně


Offline - osobne Profil 
9. 1. 2022 20:04 Odeslat příspěvek
No to bude záležet, po jaké době to zkoušíš, optimalizace baterie tu funkci uspí až po nějaké době prostě.


Offline - Junior Profil 
9. 1. 2022 23:25 Odeslat příspěvek
Zapněte si skenování otisku při vypnutém displeji včetně zobrazení nápovědy. (Nastavení - biometrie & zabezpečení - otisky prstů).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 1. 2022 05:03 Odeslat příspěvek
Pantr: Nejlepší je jak tu Pantr napíše, že je zbytečné kupovat v dnešní době vlajku. Jistě a když si někdo kdo ma vlajku jako např, já od S5 do tedka zajde vyzkoušet A52s např. Tak pak zjistíš jaký to je rozdíl skoro ve všem. Jak čtečka, která je pomalá na A52s až ti bolí i oproti mé S10+. Display, foťáky slabší o parník, váha zařízení, tloušťka, rámečky atd. A ty napíšeš tohle? Tak buď na ten mobil nemáš a napíšeš tuhle blbost, ale pak se tomu vlastně ani nedivím a budeš střední třídu obhajovat co? Ty máš dost. Reaguji na jeden jeho příspěvek.


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2022 21:02 Odeslat příspěvek
Zkušenost z minulého týdne. Čtečka A52s oproti mé S21 Ultra je minimálně o polovinu rychlejší. A to se S21 v A12 výrazně zrychlila.
Porovnání výkon ceny, A52s výrazně lepší.


Offline - Junior Profil 
10. 1. 2022 21:41 Odeslat příspěvek
Že ty sis trošku zapřeháněl :D


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
11. 1. 2022 13:10 Odeslat příspěvek
Přes všechny kotrmelce - nákupy, vrácení a prodeje jsem se vrátil k S21 Ultra. Byla to trošku delší cesta, oklikou, ale ty těžší cesty jsou často ty nejlepší.
Vyzkoušel jsem si několikrát iP12 Pro, iP13 Pro a teď naposledy ještě i S21 (hlavně kvůli velikosti).
Nakonec jsem dal S21 manželce a koupil Ultru. Chtěl jsem počkat ještě na S22, ale tohle by už zase takový posun a přínos nebyl, když Ultru jsem teď koupil za 24K u mallu.
Ultra je famózní stroj, akorát mě trochu ser.e ta její velikost. Váha je mi jedno, ale ty výška už je fakt hodně. Nadruhou stranu má ten mobil vše, co potřebuji. U iP bych zůstal, kdyby nedělal tolik chyb při focení obličejů ve slunečný den (vyfocene fotky jsem zaslal a konzultoval s profi fotografy Brezinou a Fronkem - oba Apple fandove, a oba mi potvrdili, ze HDR to proste prepaluje a kazi vyslednou fotku spolecne s UI) a byla lepší kompatibilita, teda snazsi možnost propojení s TV (bkdykoli a kdekoli bez nutnosti dalšího zarieni) a spoustu dalších, pro mě důležitých věcí, ale tohle zde nechci rozebírat. iP jsou skvělé a hanit je zde nehodlám.
Nicméně u Ultry je dokonalý jeho displej, čtečka otisku, foťák (sice by mohl mít rychlejší expozici), úžasný 3x a 10x zoom, skvěle se mi s ním pracuje se soubory a texty, pdfky. Zbytek jsou appky, které fungují prakticky na kterémkoli jiném mobilu. A výdrž na baterii je taky skvělá (i s QWHD a 120Hz) a všechno nonstop zapnuto (WiFi, BT, nfc, data, snychro, spárování s hodinkami).


Offline - Junior Profil 
11. 1. 2022 15:27 Odeslat příspěvek
Ahoj, já přešel z S21 Ultra na 13 Pro Max a u fotek jsem si ničeho nevšiml.
Display byl lepší u Ultry, mám rád barvičky, ale výdrž na baterku byla u 13 Pro Max fakt úžasná.
Navíc jsem využil více parádní makro, než zoom u Ultry.
Každopádně teď ujíždím na Foldu a to je prostě kulervoucí zařízení :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191 ... 222  Další stránka
Stránka 188 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies