MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 07:21 Odeslat příspěvek
hudys: Pri S21 som využíval aj Galaxy Watch 4 Classic, a tie hodinky mi budú určite chýbať. Diazjnovo to bol veľmi pekný kúsok, a spolu s telefónom tvorili pekný ekosystém. Taktiež Google Assistant, ktorý je síce v Appstore, ale nie pre náš región :/ . Budem určite plánovať kúpiť Apple Watch, avšak dizajnom sa mi viac páčia Galaxy Watch.

vormen: Tak ako hovoríš. Zvuk má lepší z reprákov iPhone. A pritom viem, že Samsung by vedel aktualizáciou tie repráky poladiť, keďže v decembrovej aktualizácii (pokiaľ si dobre pamätám) tie repráky na Samsungu zneli basovejšie, len v ďalšej aktualizácii to vrátili na pôvodné nastavenia. Podobná vec sa mi stala aj na starej Sony Xperi, kedy aktualizáciou asi omylom zmenili niečo a repráky hrali basovejšie, avšak tichšie. Po ďalšej aktualizácii sa vrátilo všetko naspäť. Inak preto som zobral Pro verziu, keďže na 60Hz displej by som sa asi nevedel dívať :D .
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 4. 2022 15:57 Odeslat příspěvek
Já k tomu mám už dlouho Samsung Tab S6, k Ultře taky stylus. Takže oboje dobrý na poradu, či někde na rychlou poznámku super.
Taky jsem měl Watch 4 44mm, ale dal jsem je dceři. Jí dosloužil iP 6s, tak jsme šli koupit jiný a dostala na výběr iP 11 nebo A52s 5G, no vzala Samsung a je spokojenější.
Dál jsem koupil galaxy buds pro, opět spolu propojený. Takže teď je střídám s Airpods pro. Dle nálady.


Offline - Junior Profil 
18. 4. 2022 17:11 Odeslat příspěvek
kiosk123 ... nevim jestli je dobry srovnavat s21 s iPhone 13 Pro ... :)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
19. 4. 2022 05:49 Odeslat příspěvek
Zdravím všechny. Neumíte někdo poradit?
Mám v S21 Ultra 2 sim (soukromou + pracovní)!!! Ikona SIM 1 pro volání je modrá a pro SIM 2 zelená. Pro SMS zprávy je to ale opačně. Ikona SIM 1 je zelená a pro SIM 2 modrá. Je to poměrně hodně matoucí a občas se stane, že pošlu zprávu ze špatného čísla a adresát je zmatený jak lesní včela kdo mu to vlastně píše... :-[
Předem díky za pomoc...


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2022 06:49 Odeslat příspěvek
mifey123: A prečo nie? S21 stála na začiatku predaja v 256gb verzii 900€. Za tie peniaze by človek mohol dostať lepšie optimalizovaný systém, lepšiu výdrž batérie, lepší vibračný motor a lepšie repráky aspoň :) ... 13 Pro síce stojí 300€ viac, to je pravda, ale aj keby som mal porovnávať obyčajnú 13 tak minimálne dostanem tiež aspoň tie veci ktoré som vymenoval vyššie. A toto ma na Samsungu štve, že on ani do vlajkovej lodi sa nesnaží dať to najlepšie. Jedine model Ultra, ktorý je zase obrovský, ale aj tak zaostáva v kvalite reprákov, vibračnom motore a lepšie optimalizovaného systému.

Na druhej strane musím pochváliť Samsung, že v One UI 4 je viac haptických prvkov, len samotná kvalita vibračných modelov sa tím v iPhone nedá zrovnať, a ja neviem prečo má Samsung s tým problém. Už obyčajné Xiaomi to dokáže a predbehne dokonca aj iPhone https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_k ... -52734.php .
Tak isto repráky, kde Samsung by vedel poladiť ich lepšie, ale nechce. Tak isto Exynos, ktorý má problémy a Samsung ho aj tak dáva do ich telefónov. Prečo si má potom človek kupovať produkt ktorý sa nechce v týchto veciach priblížiť aspoň na úroveň konkurencie?

Nesnažím sa tu hejtovať teraz, len uvažujem nad tým, prečo to tak je. Každý rok sa opakuje to isté- niečo trochu vylepšíme, ale nesnažíme sa dať to najlepšie čo môžme. A toto mi u Samsungu vadí, že nesnažia sa dať to najlepšie čo môžu, maximálne to trochu vylepšia oproti predchádzajúcej generácii.


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2022 07:33 Odeslat příspěvek
kiosk123: Souhlasím, bohužel iPhone je pro mě nepoužitelný z několika zásadních důvodů, takže stejně nezbejvá než Samsung..


Offline - Trvalý BAN Profil 
19. 4. 2022 07:49 Odeslat příspěvek
Kiosek: nemáš lepší tyhle pohádky uvádět v sekci ijablko? Díky:) docela jsem se pobavil ;)


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2022 08:47 Odeslat příspěvek
GalaxyS22plus: Som len objektívny, a nie zaujatý ako ty :) ...stačí mi vidieť čo píseš v sekcii S22.


Offline - Moderátor Profil 
19. 4. 2022 08:53 Odeslat příspěvek
Dave70 píše
Zdravím všechny. Neumíte někdo poradit?
Mám v S21 Ultra 2 sim (soukromou + pracovní)!!! Ikona SIM 1 pro volání je modrá a pro SIM 2 zelená. Pro SMS zprávy je to ale opačně. Ikona SIM 1 je zelená a pro SIM 2 modrá. Je to poměrně hodně matoucí a občas se stane, že pošlu zprávu ze špatného čísla a adresát je zmatený jak lesní včela kdo mu to vlastně píše... :-[
Předem díky za pomoc...

jestli jsi to ještě nevyřešil, tak zkus aplikaci Textra SMS tam jde nastavit úplně všechno


Offline - Junior Profil 
19. 4. 2022 18:52 Odeslat příspěvek
na XID Indonesia taky dorazila aktualizace...


Offline - Junior Profil 
20. 4. 2022 11:29 Odeslat příspěvek
Pokud by měl někdo zájem o originální pouzdra Samsung za pár korun... ;-)
https://www.datart.cz/pouzdra-kryty-a-f ... 2?limit=48


Offline - BAN Profil 
20. 4. 2022 20:23 Odeslat příspěvek
To si měl dát tam kde jsou mobily za 2 stovky a ne na S21. :D


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 08:17 Odeslat příspěvek
Reliks píše
Pokud by měl někdo zájem o originální pouzdra Samsung za pár korun... ;-)
https://www.datart.cz/pouzdra-kryty-a-f ... 2?limit=48


Jaká je pak tedy výrobní cena :D


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 05:57 Odeslat příspěvek
To asi není o výrobní ceně (která je asi ještě menší), ale o akci asi na vyprázdnění skladu, jelikož už je to starej model a lepší prodat za hubičku, než vůbec.


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 12:26 Odeslat příspěvek
Jezisi renku. Dekujeme za tvuj fundovany nazor na ekonomiku velke firmy.
Mohu ti dat sve kapesne, abys mi jej rozmnozil?
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207 ... 222  Další stránka
Stránka 204 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies