MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
22. 7. 2021 16:40 Odeslat příspěvek
Ahoj, pokud by měl někdo stále zájem, v sekci bazar-prodej mám inzerát na prodej Ultry, nyní za 24.000 Kč.
Poslední příspěvek


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
23. 7. 2021 17:19 Odeslat příspěvek
Chtěl bych radu. Mám na Ultře kryt od Spigenu. Vždy jsem je používal a jsem s nimi fakt spokojený.
Dneska jsem ale mobil z krytu vytáhl, abych jej otřel od prachu a nečistot a stejně tak kryt umyl, no a co myslíte? Mobil byl v ruce bez krytu velmi sexy, byl prostě úžasný.
Jenže si nemůžu a ani nechci dovolit jej nosit bez krytu. Ne, že by mi padal z rukou, to ne, ale prostě jej bez krytu nechci.
Vim, že zde byly už v minulosti nějaké příspěvky ke krytem, ale procházet více než 100 stran je fakt psycho.
Poradí mi někdo nějaký úplně SLIM kryt, který ale bude plnit i ochrannou funkci a to ještě opravdu dobře?


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2021 19:12 Odeslat příspěvek
https://www.alza.cz/pitaka-magez-case-b ... 389410.htm


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2021 19:48 Odeslat příspěvek
Nebo levněji přímo na stránkách výrobce.....
https://eu.ipitaka.com/products/magez-c ... 9544106161
Je opravdu super....


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2021 19:58 Odeslat příspěvek
Nemám s ním zkušenost, jen jsem si vzpomenul, že se tu nad ním někdo rozplíval. A možná ho tu i někdo nové prodával.


Offline - Junior Profil 
23. 7. 2021 20:03 Odeslat příspěvek
Pitaka kryty jsou super. Kdysi jsem taky kupoval jen Spigeny. Ale teď už beru jen kryty od Pitaky a s magnetickým držákem do auta jsou perfektní.


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 07:49 Odeslat příspěvek
Škoda že Spigeny průhledné tak rychle žloutnou. Taky používám do teďka.


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 09:23 Odeslat příspěvek
Pitaka skvela, uz bych jinej nechtel, prakticky nezvetsi telefon a pritom ochrana je bych rek skvela! Minulej tejden mi spadnul ze skrinky na dlazdicky cca z dvou metru na roh a telefon i pouzdro ve 100% stavu:)


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Pokud někdo nechce magnet, tak tu značku kupovat určitě nebude. Dle mě je krytu dneska haba fuk a za né takové hříšné prachy.


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 13:47 Odeslat příspěvek
Já mám z Ali tohle a maximální spokojenost.
https://a.aliexpress.com/_mrrOCYJ


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 14:13 Odeslat příspěvek
Mám dotaz ohledně udržení stability signálu telefonu, hlavně LTE u S21 ultra.
Mám možnost dostat jako služební tento telefon a celkem dost používám telefon přes bluetooth - navigace, net. rádia apod.
Zkoušeli jsme v autě s kolegou Oneplus 9 PRO, Iphone X a Samsung S9+ a překvapivě udržel nejlépe signál v LTE iPhone X, o něco hůře OP 9PRO a úplně nejhůře S9+. Vše bylo se stejným operátorem. Měli jsme puštěnou stejnou aplikaci a rádio na všech telefonech, trochu hardcore, ale celkem překvapení. Mysleli jsme, že OP 9 PRO bude mnohem lepší a iPhone X, který je starší a o kterých se tvrdí, že se signálem nejsou zrovna the best of.
V práci mám možnost si vybrat mezi vícero telefony, ale zatím se mi nejvíc líbí právě S21 ultra (když už mám tu možnost si vybrat).
Jaké máte zkušenosti?


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 14:49 Odeslat příspěvek
Samsung nikdy nebyl prebornik v signalu. Rekl bych ze patri k tem horsim. Ja uz si za ty leta zviknul. iPhone urcite mnohem lepsi. S jinyma nemam zkusenost..


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 17:39 Odeslat příspěvek
Pred S21 Ultra jsem mel iP 12 Pro Max a ohledne signalu to bylo stejne.


Offline - Junior Profil 
24. 7. 2021 20:32 Odeslat příspěvek
K signálu u Samsungu nemám výhrady, když porovnám s iPhone 12 pod stejným operátorem, nepozoruju rozdíl, asi bych musel někam do hor či hlubokých lesů, ale v běžném použití dobré. Co ale u S21 sleduju je rozdílný přístup k přepojování mezi WiFi a LTE. Když jsem na team meetingu venku na LTE a vejdu někam, kde je známá WiFi, vyhodí mě to dobře na minutu. Zkrátka LTE se odpojí ačkoliv WiFi se teprve připojuje, to se u iPhonu nedělo. Nemáte někdo tip, jak to obejít jinak, než jet v takových situacích výhradně na datech? Jen doplním, že možnost "přepnout na data, pokud je WiFi slabá" mám zaplou.


Offline - Junior Profil 
25. 7. 2021 06:42 Odeslat příspěvek
phil: nemas o2 ? Tam je soucasna 4G sit tragedie, i v Praze porad skoky na 2G... T-M je na tom lepe... 4G se drzi i 1 carce a volani nevypadava.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 222  Další stránka
Stránka 125 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies