MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 4. 2022 10:20 Odeslat příspěvek
SerifJohn píše
Jezisi renku. Dekujeme za tvuj fundovany nazor na ekonomiku velke firmy.
Mohu ti dat sve kapesne, abys mi jej rozmnozil?


Klidně chlapečku, strýček renek se o tebe velice rád postará, když jsi takový truhlík :D :D :D
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 4. 2022 19:49 Odeslat příspěvek
kiosk123 ... vybrace sou dostacujici u S21 a Exynos v tom nevidim zadny problem .. nemel sem problem S10 ani ted s S21 .. kdybych ti dal do ruky dva telefony jeden s SD a druhy s Ex nepoznas ktery je ktery pokud si to neprectes v popisce :) ... a netvrd me ze pri hrani mas o par fps vic nebo min ... nepodstatny ...


Offline - Pokročilý Profil 
25. 4. 2022 20:03 Odeslat příspěvek
Pokud dáš mně do ruky S21 s exynosem a snapdragonem, tak ti naprosto přesně řeknu, kterej je kterej, jen co sednu do auta, připojím se bezdrátově k android auto a dojedu do práce :)


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 12:46 Odeslat příspěvek
mifey: Na tú cenu sú vibrácie dostačujúce, ale nie excelentné. A to sa bavíme o S rade, nie o lacnejšej Galaxy A. Stačilo mi vyskúšať vibrácie na iPhone 12, a teraz už na 13 Pro ktorý vlastním, a je to proste úplne iný level. Ako samozrejme nechcem povedať, že Samsung dáva niejaké lacné vibračné motory, ale niesú ani najlepšie. A aspoň u vlajkovej lodi by mohol dať vibračné motory na úrovni Applu. Čo sa týka Exynosu, tak žiaľ aspoň ten u mňa nebol na tom najlepšie. Ja ani hry a benchmarky nepotrebujem k životu, ja potrebujem stabilný chod systému. A zrejme kvôli procesoru nemohol byť chod systému stabilný, keď sa telefón extrémne zahrieval pri zapnutých dátach, alebo pri videohovoroch a fotení tak, že klesli citeľne fps animácií v systéme . Taktiež keď som potreboval robiť niečo veľmi rýchlo (Napr. vytiahnuť telefón z kapsy a začať fotiť, otvoriť aplikáciu na načítanie vernostnej karty a pod.) tak presne vtedy to trvalo všetko dlho, akoby ten procesor sa nestihol prebrať z režimu spánku. A ja fakt toto nepotrebujem, aby ma v tých navnehodnejších chvíľach telefón zdržiaval.


Offline - Junior Profil 
26. 4. 2022 20:38 Odeslat příspěvek
kiosk123 ... je mi te uprimne lito :) ... asi si nemel z vyroby na tel stesti ... i u novyho auta mas nejake vady u tel muzou byt taky :) .. ja treba vibrace nepouzivam skoro vubec .. pro me nepodstatna vec .. a kamos ma A52 samsung a je s nim uplne spokojenej ... mas nejaky prehnany nebo nevim co naroky ... co mas za telku ci auto nebo vysavac :-D to musi bejt pecky :-D ....


Offline - Junior Profil 
27. 4. 2022 08:18 Odeslat příspěvek
mifey: Keď sa už pýtaš, tak vysávač Roborock a telku LG OLED C1 :D . Ale späť k Samsungu, je to možné že som mal ten horší kus, nič nevylučujem. Ako som písal pár komentov dozadu, tak bol som schopný pri S21 odpustiť viacero vecí, len ten systém som už neprekúsol. Buď to bolo Exynosom alebo zlou optimalizáciou, žiaľ u mňa systém nebol plynulý. Ako dizajnovo bola S21 fakt nádherný kus, to sa Samsungu neskutočne dobre dizajn vydaril, len to čo bolo vo vnútri tohto prístroja, už nebolo pre mňa dosť prémiové na danú cenu. Ale tak každému vyhovuje niečo iné.

Čo pozerám na novú sériu S22, tak tiež má teraz dosť problémov, ktoré dúfam sa čím rýchlejšie vyriešia. A keďže dodávky S22 sú biedne a niektorí ľudia stále telefóny nemajú, tak aspoň dostanú už telefóny ktoré budú mať opravené mnohé chyby ktoré mali S22 pri začiatku predaja.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 17:49 Odeslat příspěvek
Po druhem dubnovem updatu mi zacali trhat nektere webovky. Dneska i mobilni verze http://www.sport.cz. Jedina karta a vse na pozadi vypnuto.

Trha zo priserne pri skrolovani zaseky snad stovky ms.

Cekal jsem od S21 stabilni a rychly chod...

Restartuji a nepomuze. Smrtici je hodne obrazku a reklamy k tomu.

Nebo jestli blbne Chrome... Ale jinde je ok.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2022 18:49 Odeslat příspěvek
u mě "www.sport.cz" v pohodě, chrome + opera + samsung prohlížeč (S21, 22 karet v chrome, 10 apps na pozadí atd.)


Offline - Junior Profil 
4. 5. 2022 08:24 Odeslat příspěvek
Tak ďalšia aktualizácia ale neviem ako bude u vás mne sa zhoršila baterka pozorujem menšiu výdrž zhruba o 4h menej

Přílohy

Screenshot_20220504-091925_Software update.jpg
Screenshot_20220504-091925_Software update.jpg
[ 270.9 | Zobrazeno 88 krát ]




Offline - Junior Profil 
5. 5. 2022 12:34 Odeslat příspěvek
výdrž baterie je po poslední aktualizaci tragická, v noci klidně spadne o 15-20%


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2022 13:24 Odeslat příspěvek
u mě výdrž po dubnových aktualizacích normální, žádné změny k horšímu nepozoruju. za noc zmizne pár %.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2022 14:06 Odeslat příspěvek
S21 Ultra, u mě po dubnových aktualizacích výdrž baterky bohužel taky velký špatný. Odhadem tak o 20 % horší. Předtím se mi nikdy nestalo, že bych musel dobíjet častěji, než jednou za den. Ať jsem dělal, co jsem dělal. Po aktualizacích, co byli někdy před měsícem, už se mi 4x stalo, že jsem se dostal na nulu ještě ten samý večer. Hnus toto.
Jestli ten květnový update baterku ještě víc przní, tak to potěš koště.
Jo a taky se mi začlo sekat YouTube někdy před měsícem. Když dvojklepem přetočím o 10 sekund, tak se to vždycky na chvíli sekne.


Offline - Junior Profil 
5. 5. 2022 15:02 Odeslat příspěvek
U moji Ultry je baterka porad stejna, zadny z poslednich updatu vydrz neovlivnil..


Offline - Moderátor Profil 
5. 5. 2022 17:19 Odeslat příspěvek
Wortex182 píše
výdrž baterie je po poslední aktualizaci tragická, v noci klidně spadne o 15-20%

Obnovení továrního nastavení bych udělal


Offline - Junior Profil 
9. 5. 2022 11:21 Odeslat příspěvek
Květnová aktualizace (829 MB) S21 volný prodej.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208 ... 222  Další stránka
Stránka 205 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies