MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 13:40 Odeslat příspěvek
I na S21 je to min. kolem kamery dobře vidět. Po krajích mu to mohlo ale zakrýt pouzdro.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 16:26 Odeslat příspěvek
Rio Killer píše
@BlueDragonFS - tak teď jsi mě dostal, protože když se na to dívám pod lampou, tak tam fakt je ještě jedna fólie od výroby a je tak dobře nalepená, že jsem si ji vůbec nevšiml. Chápu to dobře, že je to ta klasická, co si lidi normálně lepí, aby se předešlo rozbití displaye?

Např. tato
Kód
https://www.alza.cz/tempered-glass-protector-rameckove-pro-samsung-galaxy-s21-cerne-sklo-na-kameru-d6310383.htm


Pokud ano, tak to zřejmě bude na oné fólii, protože se jedná o jemné rýhy :-)


Nech tam ten originál. To byla jedna z mála věcí který byla na mé S21+ super :D Na S10+ to bylo 3 roky, nic jiného to nenahradilo, protože se to odlepovalo :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
20. 9. 2022 16:50 Odeslat příspěvek
Kraje zakryl obal a kamera sice je vykrojená, ale ten lem přesně obtáhl tu tmavou část čočky, takže mi to jednoduše nepřišlo, i když uznávám, že je to moje chyba, že jsem si nevšiml resp. jsem to ani nečekal, že to tam bude od výroby.

Určitě to tam nechám, dokud se to po nějakém čase nezačne odlepovat samo nebo to bude natolik poškrábané, že to bude vadit.


Offline - Junior Profil 
20. 9. 2022 17:30 Odeslat příspěvek
Chtěl jsem to původní jenom dočasně, než si objednám nové s tím, že do kdy bude držet, tak ho tam nechám. Mám přes ho rok a kromě jednoho malého ťukance je pořád jako na začátku a to mám jenom zadní obal. S tím tvojím krytem to musí vydržet úplně bez problémů.


Offline - Junior Profil 
21. 9. 2022 14:09 Odeslat příspěvek
Rozhodně neodlepovat. Je to fakt to nejlepší. Na s10e jsem to měl celé dva roky a úplně v pohodě. Na S21 už tam mám dvě takové bublinky a chci s tím vydržet co nejdéle (prostě dokud mně to nezačne nějak s....:)


Offline - Junior Profil 
21. 9. 2022 17:05 Odeslat příspěvek
Maji tu origo na S21+ vubec jeste nekde? Nektere obchody pisou ze maji origo, ale vypadaji jako nonOEM.


Offline - Junior Profil 
2. 10. 2022 13:20 Odeslat příspěvek
Když nahrávám zpomalené video "ne superpomalé", tak se dle mého cca tak jednou za 4-6 vteřin zasekne obraz, na chviličku, ale je to hodně nepříjemné. Prostě se video "škube" jak v telefonu, tak v počítači. Chybí tam vždy třeba 0,3 vteřiny obrazu a pak jede zase dál... mohu dát třeba i na youtube, pokud to chcete někdo vidět.
Dle mého to mám od začátku, takže nějaké aktualizace telefonu s tím asi nemají co dělat.

Máte stejný problém, nebo ne?
Samsung Galaxy S21 Ultra


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2022 07:44 Odeslat příspěvek
zkusil jsem teď dvě videa (klasická malá S21) a neškube to...20vtařin video - vše se zdá ok


Offline - Junior Profil 
3. 10. 2022 15:33 Odeslat příspěvek
Mne nic neskube, vyzkouseno. Ale nevite jestli se da v task manageru zamknout spustena aplikace, aby se po uspani telefonu treba za 15min nevypla? Na huawei to slo a treba jizdni rady, fotak atd. zustali otevrene tak jak jsem je zanechal a nespousteli se nanovo.

Edit: tak nic, uz jsem to nasel.


Offline - Junior Profil 
6. 10. 2022 10:56 Odeslat příspěvek
S21, volný prodej - aktualizace, asi jen zabezpečení k 1.10. (217MB)


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2022 05:01 Odeslat příspěvek
kultus: kde jsi to nastavil ?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 10. 2022 13:43 Odeslat příspěvek
Otvor ponuku sputene apky. Klikni na ikonu apky a otvorí ti ponuku


Offline - Junior Profil 
7. 10. 2022 14:03 Odeslat příspěvek
anonymius píše
kultus: kde jsi to nastavil ?

Task manager->kliknout na ikonu apky kterou chces zamcit a vybrat keep open

Přílohy

Screenshot_20221007-150030_One UI Home.jpg
Screenshot_20221007-150030_One UI Home.jpg
[ 118.66 | Zobrazeno 26 krát ]




Offline - Junior Profil 
7. 10. 2022 14:28 Odeslat příspěvek
Dekuju. Jinak XID Indonesia take aktualizace 1.10.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
10. 10. 2022 11:59 Odeslat příspěvek
Na telefonu mám nastaveno heslo + otisky, ale po x přihlášeních přes otisk si telefon vynutí přihlášení heslem a možnost pro otisk neumožní. Je možné to někde vypnout, abych heslo zadával pouze v případě, že to opravdu chci (např. mokré prsty) a jinak to šlo jen přes otisky? Hledal jsem v nastavení, ale nějak to tam nevidím.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 222  Další stránka
Stránka 210 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies