MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
18. 11. 2021 18:10 Odeslat příspěvek
Eddward píše
ja nedavam tovarko, zda sa mi to zbytocne, ak by bol velky problem tak potom, zatial nic take...
mam ale otazku... AoD displej sa da nastavit na nove upozornenia, to je pekne, ale nechcem aby mi svietil AoD celu noc ak pride nejaka notifikacia... da sa to osetrit nejak ? cez Bixby rutiny napriklad ?


Přesně to samé mě napadlo...půjdu spát v 11 večer, něco přijde a do rána to svítí, škoda že k tomu nejde nastavit i čas od kdy do kdy... :-S
Poslední příspěvek


Online - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:12 Odeslat příspěvek
To umi aodNotify


Offline - BAN MM.cz Profil 
18. 11. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
Tak přítelkyně to nahodila a já si moc věcí teda nevšiml. Jedině co chválí je to Aod. Jinak ty animace mě moc neberou.

To mi nevadí že to bude svítit ať svítí od toho ta funkce je. Jj AodNotify jsem měl a taky to leťelo z founu rychle pryč žrout baterky nic víc.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:18 Odeslat příspěvek
Za mě celkem pohoda, ale úplně se mi nelíbí to mrhání místem. Když rozbalím lištu, tak prvky pro přepínání SIM, ovládání zařízení a výstup medií jsou nesmyslně veliké, zatímco další ovládací prvky (wifi atd.) malinké a max. rozložení je 2x5. Na A11 jsem měl skrze QuickStar (modul FineLocku) 3x5.

Material You zajímavý, ale zatím jej stejně podporují hlavně Google appky a defaultní launcher. Privacy vychytávky taky fajn, ale ty se projeví asi až po nějaké době používání.


Naposledy upravil .Hardy dne 18. 11. 2021 18:29, celkově upraveno 1


Online - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:23 Odeslat příspěvek
Pouzivam aodNotify uz roky na tretim telefonu a baterku nezere skoro vubec.. S apkou sem maximalne spokojen.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:28 Odeslat příspěvek
Trochu mě štve, že se v některých aplikacích zvětšil font písma, nevím proč...


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 18:36 Odeslat příspěvek
font aj lupa obrazocky resp. dpi co som mal nastavene cez vyvojarske nastavenia sa resetoval do defaultu, musel som prenastavit odznova...
skusam teraz ale aj SamsungOne font, namiesto defaultu, uvidim


Offline - BAN MM.cz Profil 
18. 11. 2021 18:44 Odeslat příspěvek
flatliners píše
Pouzivam aodNotify uz roky na tretim telefonu a baterku nezere skoro vubec.. S apkou sem maximalne spokojen.

Oproti default samsungu žere ;) vyzkoušeno na 21 i na 10+ pak šla z domu. Teď když je tam ta funkce po doručení se rozsvítí tak nemám sebemenší důvod si ji vůbec někdy nahazovat.


Offline - osobne Profil 
18. 11. 2021 18:48 Odeslat příspěvek
kvido79 píše
Trochu mě štve, že se v některých aplikacích zvětšil font písma, nevím proč...

Protože jsi před tím neudělal hard reset.


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 19:09 Odeslat příspěvek
Taky se vam po updatu objevila plovouci ikona prevodu hlasu na text, ktere se neda zbavit?


Offline - BAN MM.cz Profil 
18. 11. 2021 19:30 Odeslat příspěvek
Petrajs: ne, nevšiml jsem si ničeho


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 19:46 Odeslat příspěvek
Protože jsi před tím neudělal hard reset.[/quote]

No jo, to jsem nedělal, protože na to nemám čas,ale ono je to tak, že někde je to zvětšené celé, třeba ve FB Lite, ale u prohlížeče co používám je text na stránce stejný jako před tím, ale nabídka apod prohlížeče je zvětšená...


Naposledy upravil kvido79 dne 18. 11. 2021 19:46, celkově upraveno 1


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 19:46 Odeslat příspěvek
trochu ma mrzi ze prechod medzi AoD hodinami a hodinami na zamknutej obrazovke nie je plynuly... predtym myslim bol


Offline - Junior Profil 
18. 11. 2021 19:49 Odeslat příspěvek
Po aktualizaci na Android 12 mě přestalo fungovat diktování textu.
Když jsem klikl na ikonku mikrofonu dá se říct že se telefon celý na chvíli zasekl. Nešlo s tím nic dělat.
Teď jsem otevřel Google Play a tam byla aktualizace Hlasové služby Google tak jsem to aktualizoval a vypadá to že je vše zase OK. Diktování opět funkční, už jsem se bál že něco není OK, uf.


Offline - BAN MM.cz Profil 
18. 11. 2021 20:26 Odeslat příspěvek
Eddward: vyzkoušeno plynulost ok :)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162 ... 222  Další stránka
Stránka 159 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies