MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
23. 6. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
Tak to je hodně dobrý. Já jsem spokojený. Ještě pořád nebyl čas, abych to nastavil podle mých představ. Budu to muset nechat na zítra.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Tak první problémy nastaly téměř okamžitě při kopírování fotek a souborů z PC do mobilu. Některé složky a soubory to nakopíruje a některé ne. Při jejich kopírování počítač krátce pípne a soubor se nepřesune. Potom se mobil jako by odpojí, ale hlásí například místo 250 GB 5 GB nebo nesmyslný čísla a nejde se na něj připojit. Musím ho vyndat z USB a znovu přidat. Toto se opakuje několikrát za sebou. Zkoušel jsem PC i notebook přes originál kabel i jiný. Telefon jsem i restartoval, ale je to pořád stejné. Možná to někdo už řešil, ale nemůžu teď pročítat všechny stránky dozadu. Můžete poradit? Děkuji

Ladění USB jsem zapnul, ale pořád nic.


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2021 12:08 Odeslat příspěvek
Nic takového jsem nikdy neměl.
Zkus v PC ty složky zabalit třeba v raru do jednoho souboru a ten překopíruj do telefonu a rozbal.


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2021 12:35 Odeslat příspěvek
To není řešení, udělám továrko a uvidím. Co znamenají čísla v levé horní části displeje?


Offline - Schvalování příspěvků Profil 
24. 6. 2021 14:29 Odeslat příspěvek
Že by hodiny... :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 6. 2021 15:23 Odeslat příspěvek
:D :mrgreen: :lol:


Offline - Junior Profil 
24. 6. 2021 16:12 Odeslat příspěvek
Ještě, že tady jste, to by mě nenapadlo :)). Právě, že napravo od času se mi zobrazovaly čísla 1, 2, 3, atd. a nevím co to je zač.


Offline - Junior Profil 
25. 6. 2021 11:31 Odeslat příspěvek
Tak už vím, je to počet oznámení aplikací.


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2021 08:57 Odeslat příspěvek
sme asi nějaký prašivý s tim poslednim fw na Ultru, všude už je minimálně týden:D


Offline - Junior Profil 
28. 6. 2021 10:20 Odeslat příspěvek
Počítám, že dostanem rovnou červencovej...


Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 6. 2021 11:10 Odeslat příspěvek
Teď červnový update FW pro S21+ volný prodej dorazil. To byla, ale doba.


Offline - Junior Profil 
29. 6. 2021 07:24 Odeslat příspěvek
neuvěřitelné se stalo skutečností, je to tu..stihli červen v červnu:D

edit: jinak fakt to vypadá že ten foťák je plynulejší..


Offline - Junior Profil 
30. 6. 2021 22:13 Odeslat příspěvek
neviem v com ma byt plynulejsi? nijake zmeny som si nevsimol


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2021 04:34 Odeslat příspěvek
Celkove je aplikace fotak i zoomovani plynulejsi, za me jasnej posun


Offline - Junior Profil 
1. 7. 2021 07:20 Odeslat příspěvek
Ahoj, potřeboval bych nějakou rychlou radu.

Zítra v noci jedem na dovču a já nemám žádný držák na mobil do auta. Tudíž jej potřebuji koupit, ale nemůžu ho objednávat nikde tak, že na něj budu čekat 2 nebo 3 dny.

Další věc je, že mám sice zatím jako hlavní mobil S21 Ultra, ale na navigaci používám (hlavně kvůli vypalování displeje a ať ho zbytečně nedrancuju) starou S8+. Nicméně do budou cca zvažuji i nákup iP13. Proto bych potřeboval nějaký univerzální držák, spolehlivý, který udrží i "těžkou" Ultru, bude stíhat dobíjet atd.

Poradíte mi nějaký držák, který se dá hned koupit např. v Datartu, Elektrowordu nebo v Alze, ale aby ho měli skladem k vyzvednuti (jsem od Ostravy).

Dikes za rychlou pomoc.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 222  Další stránka
Stránka 120 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies