MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
3. 9. 2021 21:02 Odeslat příspěvek
@Krypl
Nevím proč si navíc votíráš hubu i o mou rodinu?
Pokud říkáš honěním si ho nad fotkou své babičky užívat si se ženskou, pak je mi tě upřímně líto, ubožáku.
Poslední příspěvek


Offline - BAN Profil 
4. 9. 2021 05:36 Odeslat příspěvek
Krypl: opět někdo napsal pravdu a ty se s tím neumíš srovnat. Je to tak po aktualizaci nic s rychlostí není znát. Je to prosté tak


Offline - Junior Profil 
5. 9. 2021 08:05 Odeslat příspěvek
Zdravím mám takový poznatek z ultry. Mám telefon krátce ale zjistil jsem že nastavím tapetu a ona přes noc je ráno jiná, nastavím pozadí při volání najednou je jiné. Myslím že Samsung trápí ztráta paměti. Stávalo se mi to i u S7 od té doby jsem Samsung neměl až teď a docela mě to sere. U Čínskích telefonů se mi to nikdy nestalo. Máte stejné zkušenosti? Nebo dělám něco špatně? Díky za poznatky.


Offline - BAN Profil 
6. 9. 2021 03:49 Odeslat příspěvek
Vyzkoušeno na S21 tapeta zůstane stejná. Žádným nedostatkem netrpí. To same i na mé staré S7, která je v šuplíku;) něco je špatně u tebe.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 05:28 Odeslat příspěvek
Že by, ale nevím co, jedině že je Samsung tak chytrý že si dělá co chce. Děje se to i v nerusit mám ho zapnutý celý týden ve stejné časy a dnes klidně rušit, SMS konkrétně které mám zakázané. Neděje se to za půl hodiny ale třeba za 24 hodin. Jó.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 10:01 Odeslat příspěvek
U mňa na S21+ tiež taky problém nie je tapeta drží akú nastavím


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 11:09 Odeslat příspěvek
Nemám S 21U u sebe, ale mám dojem, že se automatická změna tapety dala někde nastavit a také zrušit.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 11:41 Odeslat příspěvek
zajko65 píše
Zdravím mám takový poznatek z ultry. Mám telefon krátce ale zjistil jsem že nastavím tapetu a ona přes noc je ráno jiná, nastavím pozadí při volání najednou je jiné. Myslím že Samsung trápí ztráta paměti. Stávalo se mi to i u S7 od té doby jsem Samsung neměl až teď a docela mě to sere. U Čínskích telefonů se mi to nikdy nestalo. Máte stejné zkušenosti? Nebo dělám něco špatně? Díky za poznatky.


Ahoj, mrkni do: Nastavení, Pozadí, Služby pozadí zda nemáš aktivní Dynamickou zamykací obrazovku. To by teoreticky mohl být Tvůj problém.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 13:46 Odeslat příspěvek
zajko65 píše
... zjistil jsem že nastavím tapetu a ona přes noc je ráno jiná, nastavím pozadí při volání najednou je jiné.


Mám obyč S21, tapeta mi problémy nedělá (ani zamykací obrazovka). Ale ten problém s pozadím při hovoru jsem měl také. Přišel jsem na to, že pokud si vybereš z těch přednastavených je to ok, ale jakmile si vybereš z galerie, tak se to po čase zase samo zruší.

Jinak mám delší dobu problém s Bixby rutinou. Je to jednoduché pravidlo, aby pokud se připojím k domací Wifi (nebo v práci) zůstal telefon odemčený...Přesto to musím xkrát za den odemknout otiskem. Nevím proč, wifi běží stabilně :hm


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 15:19 Odeslat příspěvek
Dynamickou zamykací obrazovku nemám ale i kdyby ano tapeta by se měnit neměla.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 16:36 Odeslat příspěvek
zajko65 píše
zjistil jsem že nastavím tapetu a ona přes noc je ráno jiná, nastavím pozadí při volání najednou je jiné. Myslím že Samsung trápí ztráta paměti. Stávalo se mi to i u S7 od té doby jsem Samsung neměl až teď a docela mě to sere.

Naprostý nesmysl, telefon netrápí žádná ztráta paměti, telefon nemůže mít sklerózu. Nechci se tě dotknout, ale vzhledem k tomu že už ti to dělalo i na předešlém telefonu, je chyba takříkajíc "mezi židlí a monitorem". Ten fakt, že to ty čínské telefony které zmiňuješ nedělali naznačuje, že si někde něco blbě nastavil a telefon jen a pouze dělá přesně to, co po něm chceš. A nepochybně to bude funkce nebo nastavení, kterou ty čínské telefony prostě nemají.

Pokud nepřijdeš na řešení, dej to do továrního nastavení a pak si s tím už zbytečně nehrej, nebo si to zase celé rozhodíš.


Offline - BAN Profil 
6. 9. 2021 16:44 Odeslat příspěvek
Alberte naprostý souhlas.


Offline - Junior Profil 
6. 9. 2021 17:07 Odeslat příspěvek
No nevím měl jsem Huawei Mate 20 pro a byl super bez nějakých vad a zadrhelu. Myslím že to mezi mnou a monitorem nebude. Ani One plus 8 Pro neměl excesy. Ještě budu sledovat a o té paměti byl pouze jako for. Tak to neber doslovně. Diky


Offline - BAN Profil 
6. 9. 2021 17:59 Odeslat příspěvek
Jasně takže nikomu to nic nedělá ale tobě jo :D ať si každý udělá obrázek sám. Bordel v mobilu asi tak bych to řekl.


Offline - Místní informátor Profil 
7. 9. 2021 07:00 Odeslat příspěvek
Jakto že na Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G jde při natáčení videa na širokáč zapnout přisvětlovací dioda a na Samsung S21 Ultra to nejde? :D no toto... :hm
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138 ... 222  Další stránka
Stránka 135 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies