MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
Sateza píše
Já jsem zabalil dneska iP12 Pro, zítra jej vrátím a předobjednal jsem u Datartu klasickou S21 ve výsledku za 20.500 Kč a hned jsem udělal taky předregistraci na samsung bonusu.


Hele ja mel na vyzkouseni iPhone 12 mini a Note 20 Ultra a vratil oba :-D
Je fakt ze jsou oba "extremy" ale kazdej ma neco a ja bych bral tak neco mezi(Galaxy S8 velikosti s fotakama)

iPhone byl super jak byl malej ale zaroven mel super fotak a vedel si ze X let bude porad ok. I kdyz ta baterka tam byla vazne jen na "normalni" pouziti...jakmile jsi s nim zacal neco vic delat tak to slo dolu extra rychle.

Note byl taky super a za vesmes stejnou cenu to byl(jasne diky velikosti) lepsi telefon. Ale taky za tu cenu kdyz vim ze je tam ten Exynos kterej se nepovedl a navic ta baterka byla taky celkem bida :-/

Ale pokud by clovek chtel dneska vlastne nejlepsi nejmensi telefon tak 100% iPhone 12mini.

Tak uvidim co predvede ta S21 Ultra.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 13:59 Odeslat příspěvek
Note 20 jsem měl před iP12 Pro, ale ten byl vážně slabý. Hlavně tedy co se výdrže týče. Ty píšeš o špatné výdrži u 12 mini, což je pochopitelné vzhledem k velikosti, proto jsem měl 12 Pro. Ta měla (má) výdrž skvělou.

U S21 věřím v dobrou výdrž, jelikož má 4000 mah a taky věřím, že Ex2100 bude podstatně lepší, než ten otřesný 990.

-- 17. 1. 2021 14:22 --

Ono ani ta bila barva nevypada vubec spatne.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 14:37 Odeslat příspěvek
Sateza: a aku farbu Galaxy S21 si si predobjednal?


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 14:45 Odeslat příspěvek
https://www.youtube.com/watch?v=l7I_SR7CzEc

Tady je dalsi ukazka jak telefon foti.
Ja si myslim ze o fotak u S21 Ultra starost bejt nemusi :-)


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 16:27 Odeslat příspěvek
Rival1: šedou. Ale mozna to jeste zmenim.

Kapr99: tak snad to bude i u s21.

Me osobne zoom prakticky nezajima. A urcite uz vubec ne 30 nebo dokonce 100 nasobny. Ten je u mobilu (podle me) uplne zbytecny, resp. nepouzitelny. By me zajimalo co kdo bude delat s fotkou vyfocenou pres 100ny zoom.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
Tak jsem znovu projel fotky a beru zpet sve puvodni tvrzeni. Fotky z Ultry fakt super, ale klasicka S21 5G teda silena bida. Uplne mi to pripomnelo S20 FE 5G. Takze rezervaci rusim. U S20 bych si fotakem pri prechofu z 1+ 8 PRO vubec nepomohl, pokud tedy vubec.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 21:32 Odeslat příspěvek
kingu kingu, ty plácáš jeden nesmysl za druhým. Tobě se už vážně nedá věřit.

Takže z jakého zdroje čerpáš ty své současné moudra?

P.S. až teď jsem si všiml tvého avatara, čímž se mnohé vysvětluje.


Offline - BAN Profil 
17. 1. 2021 22:01 Odeslat příspěvek
Naprosto souhlasím jak říkala Schichorka 100 lidí 100 chutí. 8-)


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 23:16 Odeslat příspěvek
Satezo, cerpam data z ruznych webu. Koukal jsem i na YouTube. Ultra super, S20 5G na danou cenovku o velkej kus za konkurenci, dokonce i na nejakym cz webu jsem nasel fotky. Teda za me pohledem amatera pri srovnani s fotkama od konkurence je to hnuj. Nakonec jsem se rozhodl ze ho vezmu a kdyztak ho v ramci 14 denni lhuty vratim. Fotit hur jak muj to asi nebude.

A vazne nechapu, co s tim ma spolecneho 10 let starej avatar. Nebo patris mezi ty chytroliny, co separuji lidi ma zaklade toho co vlastni? Pak nemam co dodat.


Offline - BAN Profil 
17. 1. 2021 23:43 Odeslat příspěvek
Spíš usuzuji že si ho nemůže dovolit a jeho reakce jsou potom takhle dětinské. 8-)


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 00:00 Odeslat příspěvek
Jako ze si nemuzu dovolit Ultra? Mohu, ale potrebuji nejake kompaktnejsi zarizeni a obra jako je Ultra fakt nosit nechci. Kazdy den ted vyrizuju cca. 2h hovoru, hodne fotim a tablet na to fakt vhodny neni. A i muj soucasny phone je docela velky, proto hledam neco za co vymenim. Ale podminka je proste dobrej fotak, coz proste u soucasnyho stroje nemam, ackoliv jsem s nim jinak spokojeny.

-- 18. 1. 2021 00:08 --

https://mobilizujeme.cz/clanky/jak-foti-samsung-galaxy-s21-posudte-sami

Ale tak jestli toto nekomu prijde jako super fotly, tak prosim. Kdyz to srovnam treba s P40 (nechci kvuli absenci G Apps) nebo Mi 10 Ultra (hnuj MIUI uz nikdy), tak jsem z toho dost v rozpacich. Zrovna OneUI 3.0 mi prijde nejsympatictejsi i jsou na to nejlepsi ohlasy, z tohoto duvodu jsem hodne sazel na Samsung. Ale jak jsem psal, fotky beru ocima amatera co se mi libi a co ne. Paklize ma nekdo jiny nazor, pak OK a plne to respektuji.


Offline - Ex-moderátor Profil 
18. 1. 2021 03:47 Odeslat příspěvek
K fotoaparátu. Jednu věc nechápu - podle internetů má S21U v rukou poměrně dost lidí. Ale nikde není jediný snímek z foťáku v plném rozlišení a nejdetailnější ukázky jsou nakonec paradoxně na youtube. To skor vypadá jako by Samsung vydal nějaké dočasné embargo... takže otázka do pranice - našel už někdo nějaká fota v originálu? Díky


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 06:10 Odeslat příspěvek
Neco je ted na Mobilenetu, ale ne v plnem rozliseni..
https://mobilenet.cz/clanky/podivejte-se-jak-foti-samsung-galaxy-s21-ultra-s-10-teleobjektivem-a-108mpx-kamerou-42735

edit: dle toho co je zatim mozno najit, se samozrejme zadny zazrak nekona a foti to v prumeru porad stejne. Proste za ten rok se technika nikam moc neposune a myslim ze se uz narazilo na moznosti velikosti cipu. Je samozrejme neuveritelne co se da z telefonu vymacknout, ale od S7 je to dost podobne. Jedine co to dle me posouva je soft a posledni roky sirokouhlac, nocni rezim a trochu zoom.


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 09:54 Odeslat příspěvek
DirtyKing píše
Satezo, cerpam data z ruznych webu. Koukal jsem i na YouTube. Ultra super, S20 5G na danou cenovku o velkej kus za konkurenci, dokonce i na nejakym cz webu jsem nasel fotky. Teda za me pohledem amatera pri srovnani s fotkama od konkurence je to hnuj. Nakonec jsem se rozhodl ze ho vezmu a kdyztak ho v ramci 14 denni lhuty vratim. Fotit hur jak muj to asi nebude.


Úplně stejně jsi psal o Ultře a pak jsi sem hodil odkaz na měsíc starý nesmysl. Před tím jsi taky nejprve psal, že jsi hledal různě na netu. Prostě nejsi schopen své trvzení ničím doložit!

A jestli bereš jako bernou minci ten odkaz, co jsi tam hodil z Mobilizuje nebo jak se to jmenuje a řídíš se 8 fotkama nějakého kuliferdy (který se tam mimochodem vydává za šéfredaktora :D ), co neudělal ani pořádné fotky, ale jen cvakl nazdařbůh pár fotek, aby mohl vydat debilní, nicneříkají článek, tak to podléháš velmi rychle, tendenčně, ale hlavně neodůvodněně tomu, že S21 fotí špatně. Čímž neříkám, že bude fotit špičkově. Jen říkám, že nemáš žádné relevantní zdroje a vycházíš spíše z: Jedna paní povídala...


Naposledy upravil Sateza dne 18. 1. 2021 10:06, celkově upraveno 2


Offline - Junior Profil 
18. 1. 2021 10:02 Odeslat příspěvek
Pan Kája píše
K fotoaparátu. Jednu věc nechápu - podle internetů má S21U v rukou poměrně dost lidí. Ale nikde není jediný snímek z foťáku v plném rozlišení a nejdetailnější ukázky jsou nakonec paradoxně na youtube. To skor vypadá jako by Samsung vydal nějaké dočasné embargo... takže otázka do pranice - našel už někdo nějaká fota v originálu? Díky



Ano, tak to dost často bývá. Je to možné. Očekávám recenze a testy až po začátku prodeje.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 222  Další stránka
Stránka 4 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies