MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 13:04 Odeslat příspěvek
Vyhodu krytu by som videl hlavne pri pade. 228g ked padne z vysky na roh alebo na displej neviem ci to dopadne dobre, hoci je tam kov a Gorilla Victus. Ten silikonovy kryt je aspon nieco. Kvoli nejakym skrabacekom alebo comu by som kryt urcite neriesil.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 13:38 Odeslat příspěvek
VolumePJ píše
Dá se to udržet v ruce úplně v pohodě.. ale to jsem nějak čekal, že to bude cajk. Spíš mě překvapilo jak hezky ostří širokáč na to blízko.. Ale takový reproduktor mě moc nenadchl, mám Note10+ a neni poznat moc rozdílů. Mimochodem, záda jsou docela hodně odolná :D nehtem skoro ani nezanecháš stopu, a když jo, tak jde normálně setřít. Ten telefon úplně vybízí k tomu nenosit ho s krytem, působí jako tank


No to je dalsi vec v cem je lepsi jak Note 20 Ultra. Ten na blizko neumel vyfotit vesmes nic :-/
Ale zoom byl dobrej a kdyz bylo dost svetla tak 10x bylo prekvapive dobry.
Jde tady u toho nastavit i jinej zoom nez prednastavenej. Treba 15x/20x? Melo by to "asi" jit tim posuvnikem ne?
Reproduktor staci ze je stereo a bude hrat OK.

Kryty jdou uplne mimo mne a nenosil sem nikdy zadnej :-D Navici se mi proste libi ta matna cerna.

Jinak co tak koukam(hlavne na fotaky protoze to je vesmes hlavni vec) tak nevim jak obstoji ten 10x zoom.
Ma pouze f/4.9 kdezto Note ma f/3.0(i kdyz jen 5x).
Trochu se bojim ze za horsich podminek to bude nepouzitelny.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 15:00 Odeslat příspěvek
No ja sa neviem rozhodnut. Rozhodujem sa medzi klasickou Galaxy S21 a Galaxy S21+. Na klasickej Galaxy S21 sa mi velmi nepaci ta šeda farba a plastovy kryt. Galaxy S21+ ma zadny kryt rovnako skleneny pekne cierny ako Ultra. Pamatovu kartu uz tiez neriesim pri takych kapacitach ako 128 gb alebo 256 gb je nepotrebna a skor mi robi neplechu v mobile. V Galaxy S10 sa mi uz 2 krat stalo, ze sa mi z nicoho nic vymazali fotky na pamatovke. Skor ma stve nizsie rozlisenie. Myslite, ze na vacsom Galaxy S21+ bude to nizsie rozlisenie viac viditelne ako na klasickej Galaxy S21. Keby ta pluskova verzia ponukala toho viac ako klasicka tak by som urcite priplatil 200 eur, ale mam pocit ze okrem skleneneho zadneho krytu viac neponuka. Aspon keby dali buds pro k pluskovej verzii, tak by to u mna rozhodlo.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 15:33 Odeslat příspěvek
Plus verzia je taka - nijaka. Bud vezmes s21, alebo ultru.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 16:36 Odeslat příspěvek
Kapr99 píše
VolumePJ píše
Mno.. protoze delam u O2 na shopu, tak mi dneska prisla S21 Ultra black na vystavenj a ten telefon vypada sakra nas*ane nazivo :D Zoom top, sirokouhly objektiv ostri na vzdalenost kolem 4-5cm a displej opravdu nadhera, a diky dobrymu rozlozeni vahy ani neni moc poznat ze ma 228gramu


Ten zoom mne zajima. Da se to 10x udrzet v ruce? Vim ze 5x na Note 20 Ultra byl uplne v pohode.

.soul píše
Na Datartu maji na S21 radu s kodem SAMSUNGS21 slevu 2k na predobjednavky. Zakladni S21 tedy vyjde na 20,5k


Jo to uz je hezky ale i tak je to "prasarna" hlavne u Ultra verze...oni vi ze se musi snazit kdyz ifiko Samsung k tomu dava sluchatka za 6000...tak je u ostatnich nejaka sleva 1300 docela usmevna.


Ale k tomu máš slevu 2000 od prodejce tj.Datart a po registraci na samsung bonus dostaneš sluchátka galaxy buds Live a Galaxy smarttag.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 16:48 Odeslat příspěvek
Ultra je zase strasne velky smartphone.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 20:07 Odeslat příspěvek
.soul píše
Na Datartu maji na S21 radu s kodem SAMSUNGS21 slevu 2k na predobjednavky. Zakladni S21 tedy vyjde na 20,5k

Ta sleva jde kombinovat i s VIP učtem takže začina na 19 861kč.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 20:14 Odeslat příspěvek
Sateza píše
bubakkaja: zkusil jsem udelat objednavku na Datartu a k zadne sluchatka nebo registraci na samsungu ohledne sluchatek tam nikde vubec neuvadeji.


ale uvádějí... https://www.datart.cz/samsung_galaxy_s21/index.html


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 20:15 Odeslat příspěvek
Jj, uz jsem to nasel. Omlouvam se.

Tak by me jeste zajimalo, jak je mozne ziskat VIP ucet u Datartu?


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 21:03 Odeslat příspěvek
Kapr99 píše
No to je dalsi vec v cem je lepsi jak Note 20 Ultra. Ten na blizko neumel vyfotit vesmes nic :-/
Ale zoom byl dobrej a kdyz bylo dost svetla tak 10x bylo prekvapive dobry.
Jde tady u toho nastavit i jinej zoom nez prednastavenej. Treba 15x/20x? Melo by to "asi" jit tim posuvnikem ne?
Reproduktor staci ze je stereo a bude hrat OK.

Kryty jdou uplne mimo mne a nenosil sem nikdy zadnej :-D Navici se mi proste libi ta matna cerna.

Jinak co tak koukam(hlavne na fotaky protoze to je vesmes hlavni vec) tak nevim jak obstoji ten 10x zoom.
Ma pouze f/4.9 kdezto Note ma f/3.0(i kdyz jen 5x).
Trochu se bojim ze za horsich podminek to bude nepouzitelny.


Tak takovej mezistupeň má ten 3x zoom, ten má lepší světelnost :) Jinak odpověď na tvou otázku zní ano - je tam klasický posuvník co znáš.

Ptal jsem se na Samsung podpoře ohledně tý slevy 1300 SAMSUNGS21, jestli tím zaniká bonus na ty sluchátka - nevědi, v pondělí mi zavolá prý někdo z obchodního oddělení aby mi dali odpověď.. Jinak jestli někdo uvažuje o předobjednávce ale musí čekat do výplaty - tak je to cajk, prý mají v systému IMEIka předobjednaných a je jedno ze kdy bude prodejní doklad, prý může bejt klidně zaplacený až v polovině Února a nevadí to :)


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 21:22 Odeslat příspěvek
Ten bonus pouzitim kodu urcite nepropada, staci si precist podminky te akce na strankach Samsungu :-)


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 21:48 Odeslat příspěvek
Těšil jsem se na S21, ale musím říct za mě dost zklamání. Čekal jsem daleko více zejména od foťáku. Dnes jsem koukal na fotky z S21 Ultra a neskutečná bída. Ani si nechci představit jak bude fotit obyčejná S21, na kterou jsem měl zálusk skrz kompaktnější rozměry. Chtěl jsem upgrade za 1+ 8 PRO protože tam mi foťáky nevyhovují a toto je skoro stejná bída řekl bych.


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 22:04 Odeslat příspěvek
Dirte a kde si na ty fotky koukal ze pises bida .. ja koukal taky a dost dobry .. kdyztak si najdi na youtube videa a tam je jich dost uz a fotky paradni a video to same :)


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2021 22:50 Odeslat příspěvek
Právě že různě po netu. Všude to kritizují. Ale tak pokud ti stačí komprimované video na YouTube pro srovnání kvality, po k tomu asi není co dodat a s foťákem budeš velmi spokojen. za mě co jsem stahoval foto v plném rozlišení je to neskutečná bída a tohle se Samsungu hodně hodně nepovedlo.


Offline - Junior Profil 
17. 1. 2021 00:32 Odeslat příspěvek
Takze se da na Datartu vyuzit ta sleva -2000 a s tim zaroven u 21 Ultra i ten bonus u Samsungu na sluchatka Buds Pro?

DirtyKing: a kde si k tomu prosim te prisel? Ja co jsem koukal tak lidi co telefon uz maj v ruce rikaj ze je to prej "nejlepsi" fotomobil co meli a nikdo si na to nestezoval...
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 222  Další stránka
Stránka 2 z 222 [ Příspěvků: 3326 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies