MobilMania.cz

Přihlásit se




Samsung m21 Google Cast

Offline - Junior Profil 
19. 2. 2021 21:14 Odeslat příspěvek
Zdravím,mám momentálně služební m21,ale nedokázal jsem rozbehat zrcadlení displaye na android TV pomocí googlecast(chromecast).Nenajde mi to žádné zařízení na síti.Přitom a40 přítelkyně funguje ok,TV najde, staricka s7e(skvělý telefon) také.Bohužel m21 se s androidem 11 nechytá.Zkoušel jsem resetovat a vymazat data aplikace smartview,panely a média,restart telefonu,restart TV,restart wifirouteru.Kromě master resetu telefonu asi vše.
Může někdo vyzkoušet,zda mu zrcadlení telefonu v televizi s androidem 11 na m21 funguje?Diky
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
19. 2. 2021 21:30 Odeslat příspěvek
A koukals na Youtube? :D :hm
Tam je návodů hromady



Offline - Junior Profil 
19. 2. 2021 21:54 Odeslat příspěvek
Vím,jak se pouští zrcadlení.Na a40 a s7edge to jede.U m21 to nenajde jediné zařízení ani po Master resetu(tovarko). Může někdo na m21 s androidem 11 vyzkoušet smart View?

Edit:Tak už jsem asi našel důvod,proč to nefunguje.Samsung u Oneui3 odstranil podporu chromecast pro nesamsung smart tv pro aplikaci smartview. Timto děkuji Samsungu za jeho zvláštní politiku odstraňování věci po aktualizacích.Jenom 2h nastavování po MR a k ničemu,fakt děkuju.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď

Stránka 1 z 1 [ Příspěvků: 3 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies