MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 4. 2021 07:26 Odeslat příspěvek
Vypada to, ze se aplikace neridi IMEI telefonu (jak rikal Samsung Support) ale kartou SIM. Ve slotu 1 mam Vodafone.DE a ve slotu 2 Vodafone.DE. Kdyz obe sim karty vyndam mysli si Samsung Members, ze je v CR, kdyz jsou ve slotu mysli si, ze je v DE. V obou pripadech jsem v rezimu letadlo a mam jen zapnutou WiFi (kabel od T-Mobile.CZ)

Ted by me zajimalo, kdyz jsem zkousel registraci na nemeckem formulari s dokladem z Alza.cz , a reklo mi to ze IMEI je uz zaregistrovany. Vcera se mi podarila registrace na formulari ceskem, ale v noci mi zas prisel mail z DE, ze IMEI je uz pouzity, tak ja nevim.

Mimochodem v nemecke verzi Samsung dava navic 3 mesice Audible, jeden region na Komoot a jeste par veci. V CR "jen" ta sluchatka.

Takze zaver, Samsung podpora je totalne, totalne neschopna! A priste uz Samsung rozhodne ne!
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
7. 4. 2021 07:58 Odeslat příspěvek
No jestli ti telefon nebo přímo Samsung nevyhovuje, tak mobil vrať, nebo ho prodej. Nečekej na příště ;-)

Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 09:09 Odeslat příspěvek
Podobný problém som si všimol keď som mal v telefóne 4ku, zapnuté data a bol som v Čr v roamingu tak mi to spúšťalo Samsung Members pre francúzsko, resp. všetky články v Samsung members a Galaxy Store boli po francúsky (nie jazyk aplikácie) . Keď som zapol data na O2 sk, všetko bolo ok. ( https://eu.community.samsung.com/t5/gal ... -p/1490565 )
Vyzerá že niektoré aplikácie (Samsung Members, Galaxy store) zisťujú aktuálnu oblasť pre obsah podľa poskytovateľa služieb (sim) ktorá je defaultná pre data (bez ohľadu na WIFI pripojenie).

7. 4. 2021 11:28 Odeslat příspěvek
Nemůže mi někdo poradit, co znamená hláška pod heslem, že chce speciální znaky? Koupil jsem si A52 5G a chtěl bych ta sluchátka. Zaregistrovat se v těch jejich aplikacích se mi nepodařilo. Vždy mi to po heslem píše "zadejte 8 číslic, písmen a speciální znaky". Díky.

7. 4. 2021 11:33 Odeslat příspěvek
Rekl bych ze "." , ",", "?" atp.

Offline - Junior Profil 
7. 4. 2021 21:52 Odeslat příspěvek
Máte už někdo ty sluchátka?

7. 4. 2021 23:02 Odeslat příspěvek
Včera mi přišlo do emailu potvrzení o úspěšné registraci. V aplikaci jsem pak vygeneroval e-voucher a na eshopu Samsung sluchátka objednal. Vše zdarma včetně dopravy a zítra je DPD přiveze.

Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 00:08 Odeslat příspěvek
Díky za info. Po jaké době přišel mail?

8. 4. 2021 09:16 Odeslat příspěvek
To už přišel i ten druhý email od nich? Nebo hned po tom prvním se dá získat ten voucher?
V tom prvním o potvrzení registrace píšou, že dají do 30 dnů vědět: Vaše údaje v registraci zkontrolujeme a do 30 dnů Vám zašleme e-mail s informacemi o stavu Vašeho požadavku.

Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 09:25 Odeslat příspěvek
Ten voucher se dá získat až v tom druhém mailu. Ten první mail je pouze informativní, že registrace proběhla v pořádku.

Mne spíš zajímá jestli dávají jen bílou variantu sluchátek, nebo černé už došly?

8. 4. 2021 11:14 Odeslat příspěvek
Telefon jsem registroval 18.3., takže email přišel krátce po uplynutí 14 denní lhůty. Už od začátku akce Samsung inzeroval, že sluchátka jako bonus jsou jenom v bílé barvě.

Offline - Junior Profil 
8. 4. 2021 17:15 Odeslat příspěvek
Dnes jsem nakoukl do app Samsung Members - výhody. Byla tam nabídka - obrázek sluchátek a "Klikněte a vyzvedněte si váš E-voucherna sluchátka Galaxy Buds+". Zobrazil voucher a objednal přes PC. Přes telefon a jejich odkaz mi to nešlo ( chyba že neproběhla platba). 6ádný email na vyzvednutí voucheru jsem neobdržel. Objednat lze pouze bílé ( u černých neakceptuje voucher). Tak má zkušenost.

9. 4. 2021 10:49 Odeslat příspěvek
Mně přišel voucher po skoro 3 týdnech až dnes, ale sluchátka už nejsou skladem, nejdou objednat. Snad je naskladní dřív než ten kupón propadne. :)

Offline - Expert Profil 
10. 4. 2021 22:33 Odeslat příspěvek
PD píše
Nastavení --> Displej --> Navigační panel --> Pořadí tlačítek

Teda alespoň na A40 to tak je

Diky, je to tak.

Telefon mam doma. Zatim par rychlych poznatku:

- plastova zada jsou urcite lepsi nez sklenena, ale otisky jsou videt, zada se prohybaji a ze by to byl super pocit, to ne.
- na rovne podlozce se mobil samozrejme kyve. A ne, nebudu si porizovat pouzdro.
- ctecka otisku je opravdu pomala a umi jen 3 otisky! :grr:
- UI zadna vyhra, neni nad cisty android
- zvuk dobry
- vyssi frekvenci displeje jsem moc nepostrehl, ale zatim jsem moc nemel cas si s tim hrat

No, cekal jsem vic, tak tomu par dnu jeste dam.

Offline - Pokročilý Profil 
10. 4. 2021 22:58 Odeslat příspěvek
Jerry7650 píše
...(a těžko asi bude Alza nebo EW prodávat šedivky)

Aby ses nedivil viewtopic.php?f=2&t=1310902

Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další stránka
Stránka 2 z 26 [ Příspěvků: 377 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies