MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Mírně pokročilý Profil 
16. 1. 2022 09:28 Odeslat příspěvek
romo.11 píše
aktualizuj a bez FR. Naco? Az ked by boli problemy.


To je takovy zazity kult jiz od dob androidu 4.
Poslední příspěvek


Offline - osobne Profil 
16. 1. 2022 10:32 Odeslat příspěvek
To je již z dob Windows Mobile dávno před Androidem.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2022 14:42 Odeslat příspěvek
Ale je to vážně lepší ;) na pohodu pak nic neblbne.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2022 22:19 Odeslat příspěvek
Galaxyfans píše
Instaluj stejně tě to nemine ;) doporučuji factory před updatem ;)

Pred alebo po? Resp preco pred?

Nebolo by lepsie to proste aktualizovat a potom spravit FR a nainstalovat appky resp. vsetko nastavit nanovo?

Dik


Offline - Moderátor Profil 
16. 1. 2022 22:23 Odeslat příspěvek
můj názor je že FR až po update, aby se odstřelily případné chyby v systému po aktualizaci


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2022 22:41 Odeslat příspěvek
Len sa uistujem, lebo a12 pre A52s je na spadnutie tak treba byt ready. Dik.

Btw, mam taku otazku. Nepouziva niekto na A52(s) Whatsapp na telefone v kombinacii Whatsapp Desktop appkou na Windows? Mne to totiz robi sarapatu a neviem na to prist v com je problem. Tak rozne mi to vyhadzuje na Desktope klasicku zltu hlasku, Phone is not connected. Na taketo problemy moc nie som zvyknuty. Predosle Xiaomi Redmi 4x fungovalo uplne spolahlivo a to bol 4 x lacnejsi telefon oproti Samsungu. A este mal aj HW Proximity sensor, narozdiel od A52s.
Tak som patral ale zatial som na riesenie neprisiel. Akurat som zistil ze Samsung usetril este aj na WIFI antenach, namiesto 2 anten tak ako je zvykom u tejto triedy telefonov pouzili len jednu ... :-D


Offline - Junior Profil 
16. 1. 2022 22:57 Odeslat příspěvek
Tak jsem to aktualizoval hned včera a bez problémů (bez FR). Možná je trošku rychlejší a spolehlivější čtečka otisků.

Pár nových drobností v One UI 4 tam je, mě třeba zaujalo možnost omezit nabíjení na 85%, ocením, když to drtím trvale na nabíječce v autě.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2022 23:27 Odeslat příspěvek
Naopak Fr před update Nick zase neví co mluví:) stačí si to někdy vyzkoušet. Než napíšeš tuhle hloupustku


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 1. 2022 23:36 Odeslat příspěvek
Co som pozeral aj ine fora tak odporucali po. Niektori pisali ze urobia aj pred aj po, pre istotu. Mne pride logicke ze tym updatom sa asi aktualizuje tiez nejaka recovery particia ktora sa pouziva pri FR. A ked potom clovek spravi FR tak tym vlastne zmaze data a inicializuje system z nej? Cize clovek bude mat to najcistejsie co len moze, nie?


Offline - Moderátor Profil 
16. 1. 2022 23:40 Odeslat příspěvek
Cardi je mamlas, toho si nevšímej ;-)
tady v odborném článku hned první kapitola říká jasně, FR udělat po aktualizaci... samozřejmě kdo chce, může udělat i před, nic tím nezkazí
https://svetandroida.cz/obnoveni-do-tov ... nastaveni/


Offline - Moderátor Profil 
17. 1. 2022 07:20 Odeslat příspěvek
lukas-svk píše
Co som pozeral aj ine fora tak odporucali po. Niektori pisali ze urobia aj pred aj po, pre istotu. Mne pride logicke ze tym updatom sa asi aktualizuje tiez nejaka recovery particia ktora sa pouziva pri FR. A ked potom clovek spravi FR tak tym vlastne zmaze data a inicializuje system z nej? Cize clovek bude mat to najcistejsie co len moze, nie?

ještě doplním, spousta uživatelů po aktualizaci FR nedělá, protože systém běží tak jak má, bez jediné chybičky, ten FR se dělá jen v případě, že se po aktualizaci vyskytnou závážnější problémy, které nezmizí ani po restartu, ostatně já loni dělal update na A11 a jelikož systém funguje perfektně, tak jsem také FR nedělal (a tím pádem ztrácí smysl dělat ho před, protože uživatel musí nastavovat celý telefon odznova a přitom je to zbytečné, když se potom po aktualizaci ukáže, že není důvod dělat FR)


Offline - Junior Profil 
21. 1. 2022 21:33 Odeslat příspěvek
Tak dnes dorazila též verze 12, telefon kupován u českého Vodafonu. Zatím po aktualizaci vše vypadá OK, uvidíme časem.


Offline - VIP uživatel Profil 
21. 1. 2022 23:14 Odeslat příspěvek
Potvrzuji, na mojí A52s už taky čeká, ani jsem si té 11 moc neužil, mám ten telefon teprve chvíli.


Offline - MobilManiak Profil 
21. 1. 2022 23:24 Odeslat příspěvek
Také potvrzuji Android 12 je tu!


Offline - MobilManiak Profil 
22. 1. 2022 11:28 Odeslat příspěvek
Existuje Vivo X70 pro+ který má stabilizaci obrazu u všech snímačů.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 33  Další stránka
Stránka 21 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies