MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
24. 1. 2022 08:04 Odeslat příspěvek
Potvrzuji. Aktualizace na Android 12 je dostupná pro Samsung A52 lte.

Přílohy

Screenshot_20220124-080246_Software update.jpg
Screenshot_20220124-080246_Software update.jpg
[ 80.21 | Zobrazeno 61 krát ]


Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
24. 1. 2022 12:00 Odeslat příspěvek
Tak a teď po dotazech, kdy už konečně přijde A12, začnou to je strašný, já chci zpátky A11 :D


Offline - Junior Profil 
24. 1. 2022 12:52 Odeslat příspěvek
Myslím, že nepřijde nic, není poznat rozdíl :-)


Offline - Mírně pokročilý Profil 
24. 1. 2022 14:20 Odeslat příspěvek
Vzdyt je to skoro to stejne. A clovek snad nepozna poradne rozdil.


Offline - Pokročilý Profil 
30. 1. 2022 07:48 Odeslat příspěvek
Další malá aktualizace pro A52 LTE je ke stažení.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2022 02:27 Odeslat příspěvek
Zdravím lidickove, mám takový dotaz ohledně následků aktualizace telefonu na A12, jestli se vám to děje taky.
Za 1 se mi často stává, že mi videa na internetu, používám chrome při zvětšení na celou obrazovku nezobrazí obsah. Prostě tmavá plocha. Video jede na pozadí, ale obraz nikde. Někdy na podruhé někdy i na po 8 se to po opětovném zmenšení a zvětšení chytne, ale je to otravné.
Za 2 si všímám, že se mi po aktualizaci nějak laguje prohlížeč. Swipnu a nic znova nic a pak se to chytne a funguje to normálně. Tohle se take děje většinou po minimalizovani videa nebo po načtení nové stránky atd.
Vím že mě štvalo ještě něco, ale teď si nevybavim.
Dělá vám vaše A52s něco podobného, nebo mám zas "jako obvykle" já nějakého zmetka? :D
Dík za odpověď.


Offline - MobilManiak Profil 
3. 2. 2022 03:15 Odeslat příspěvek
No spíš než aby to byla chyba Update bych to viděl na Chrome.. Ten sice já nepoužívám (strašný prohlížeč) ale tohle spíš bude chyba Chrome, zkus jiný prohlížeč a nebo odstraň chrome a znovu naistaluj.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2022 07:46 Odeslat příspěvek
Potvrzuji S10+ android 11,ještě jsem kvůli firemní aplikaci neupdatoval, a chrome dělá to samé.Videa na full screen u mě také zlobí a laguje od začátku,co ho použivám.Kdybych nebyl línej,už letí.Od PC dob,kdy podělali funkčnost opery,tak jsem na něj přešel na PC a díky tomu ho mám i v telefonu.


Offline - Junior Profil 
3. 2. 2022 19:45 Odeslat příspěvek
Ahoj, setkal jste se někdo s tím, že by se u A52s 5G samovolně v telefonu vypnula mobilní data? Telefon je nový od Vánoc minulého roku. SIM je nová, v síti VF. Uživatelka v něm údajně zatím nenainstalovala ani jednu aplikaci, používá jen z výroby předinstalované.


Online - Pokročilý Profil 
3. 2. 2022 23:07 Odeslat příspěvek
Mohla se resetovat sim a její nastavení. Mě se to občas stane na jiném samsungu.


Offline - Junior Profil 
4. 2. 2022 06:18 Odeslat příspěvek
Polda: O tom, že by se mohla sama resetovat SIM, slyším poprvé.
Jak často se to stává na tom jiném Samsungu? Stává se to v závislosti na něčem, nebo je to zcela náhodné?
Doposud jsem žil v domnění, že mobilní data na mobilním čísle zapíná/vypíná a případně mění jejich nastavení síťový operátor. A že v mobilním telefonu může uživatel v nastavení tato data zapnout/vypnout (vč. nastavení pro roaming).


Offline - VIP uživatel Profil 
4. 2. 2022 08:02 Odeslat příspěvek
Tak vzhledem k tomu, že se nejspíš jedná o ne příliš zkušeného uživatele "Uživatelka v něm údajně zatím nenainstalovala ani jednu aplikaci" tak to budou spíš omylem vypnutá data uživatelem, stačí stáhnout roletku a kliknout.


Online - Pokročilý Profil 
4. 2. 2022 10:35 Odeslat příspěvek
Nenapsal jsem sama resetovala.

Podle mne to dělá něco telefon x vysílač. U kamaráda to skončilo 2xvýměnou sim O2.
U mě půjde simVF příští týden do pryč. Někdy 1 za půl roku. Někdy 4x do měsíce.


Offline - Junior Profil 
4. 2. 2022 12:24 Odeslat příspěvek
Měl jsem hodně samsungu. Ted mám 52s 5g ale tohle se mi nikdy nestalo.


Online - Pokročilý Profil 
4. 2. 2022 12:52 Odeslat příspěvek
Proč? Mají lidi mraky problémů s telefony, které já jsem nikdy neměl a nepřesvědčuji je o opaku. Tady padl dotaz o nějakém problému a já napsal,že se mi to stávalo taky .

Sim se odhlasi a po novém přihlášení je bez zapnuteho internetu.

Může postižená zkusit dát sim do druhé pozice v supliku SIM
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Další stránka
Stránka 23 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies