MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 10:55 Odeslat příspěvek
Ahojte. Mám otázku konkrétne ku typu A52s 5G ...... Dá sa tento telefón používať so 4G? Či to funguje už len na 5G? Ak sa dá používať na frekvencii (či ako sa tomu hovorí) 4G, tak to treba niekde nastaviť?

Ide o to, že sestra chce ten telefón, ale nechce v ňom používať 5G (poprosím, nekomentujte to, ja tiež nechcem prejsť na 5G, ale mám starší telefón so 4G)....

Ďakujem za odpoveď.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 11:21 Odeslat příspěvek
prostě v nastavení sítě přepneš na 4G


Offline - Kolemjdoucí Profil 
30. 9. 2021 11:32 Odeslat příspěvek
Flatliners, ďakujem za odpoveď.

Mám ešte jednu otázku (odpovedať môže ktokoľevk).... Samsung A52s má papierovo horší foťák ako Samsung A52. A pritom je to o niečo drahší a má byť lepší......... Znamená to, ,že A52s bude robiť horšie fotky ako A52? Chápem, že megapixely zďaleka nie sú všetko (prakticky nemajú vôbec vplyv na kvalitu fotku, len na jej rozlíšenie), ale obávam sa, či A52s nepoužíva horší fotoaparát "do kvality obrazu", než A52.
Viete sa niekto k tomu vyjadriť?


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 12:16 Odeslat příspěvek
https://www.gsmarena.com/compare.php3?i ... one3=10641

Papírově horší jak konkrétně?


Offline - Junior Profil 
30. 9. 2021 12:21 Odeslat příspěvek
Také by mě zajímal zdroj takových nesmyslných informací. Přinejmenším abych před ním mohl varovat. Takže prosím o odkaz odkud jsi informace čerpal.
KosickyKosican píše
Chápem, že megapixely zďaleka nie sú všetko (prakticky nemajú vôbec vplyv na kvalitu fotku, len na jej rozlíšenie), ale obávam sa, či A52s nepoužíva horší fotoaparát "do kvality obrazu", než A52.
Viete sa niekto k tomu vyjadriť?

Mám spíše podezření že sis spletl jeden z těch modelů s úplně jiným. Zmínka o rozlišení ve mně totiž vyvolává domněnku, že ses někde dočetl o jiném rozlišení a na základě toho sis vytvořil takový závěr. Nicméně oba mají 64mpx což znamená, že pokud poukazuješ na rozdílné rozlišení, nejspíš ses spletl. Ale tady jde zase jen o mou domněnku a vysvětlení. ;-)


Offline - VIP uživatel Profil 
30. 9. 2021 21:25 Odeslat příspěvek
To o horším foťáku u 5G verze platí v případě modelů A22 a A22 5G, kde je vůbec divné že tak odlišné telefony (fotoaparáty, displeje) používají podobné označení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
3. 10. 2021 15:13 Odeslat příspěvek
Chalani, ďakujem za rady. Nepravdivé informácie (ktoré som si neoveril) som mal (asi sa nebudete diviť) od sestry.... Takže ako som zistil (vďaka Rebkos), tak A52s má výkonnejší "počítač" v sebe, než A52. Chalani, ďakujem pekne za reakcie. ;-)


Offline - BAN Profil 
4. 10. 2021 17:31 Odeslat příspěvek
Nejlepší je že ten procák na A52s je výkonnostně úplně stejný jako A52 :D ale jak tak vidím lidi si myslí něco jiného. Stačí se mrknout na srovnávačky. Ano na youtube rozdíl ve vteřině v načítání apek toť vše.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 10. 2021 17:12 Odeslat příspěvek
Ze samsungu S8+ přes Smart Switch vše přesunuto do A52s 5G. Vše funguje, pouze hry, které vyžadují propojení s FB (ze 7,tři nejdou). Chce to po mě přijmout v prohlížeči soubory cookies,což nejde. Je to přes celý displej a nejde s tím sjet dolů. Odinstalovala, znovu instalace. Mobil restartovala. Kde je prosím chyba a jak ji odstranit. Podotýkám, že v S8+vše fungovalo ok. Pokud je chybav prohlížeči, tak v jakém a jak nastavit. Hry jsou instalovány z Googlu play. Děkuji za každou radu. Irena


Offline - BAN Profil 
13. 10. 2021 19:34 Odeslat příspěvek
Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.


Naposledy upravil cardi2 dne 14. 10. 2021 02:36, celkově upraveno 1


Offline - Moderátor Profil 
13. 10. 2021 23:43 Odeslat příspěvek
v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno


Offline - Kolemjdoucí Profil 
14. 10. 2021 07:57 Odeslat příspěvek
Děkuji, přišla jsem na to! Měla jsem blbě nastavenou velikost obrazovky. Jinak děkuji za odpovědi. Irena

-- 14. 10. 2021 08:57 --

cardi2 píše
Největší chyba je vše přetahovat. Měla jsi nakopírovat max kontakty a nic víc. Bude ti to dělat neplechu. Hry nehraju ať poradí někdo jiný. Já jen ať se nedivíš v další problémy.
Jinak chybu vidím mezi židli a tebou.


-- 14. 10. 2021 08:58 --

Děkuji za odpověď

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše
v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno



Děkuji

-- 14. 10. 2021 08:59 --

Nick Cave píše
v prohlížeči zmenšit písmo a velikost přiblížení na nejmenší, pokud tak není nastaveno



Děkuji


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 14:54 Odeslat příspěvek
Mám dotaz,už podruhé se mi stalo,že někde leží telefon a najednou začne řvát "i am here" dokud na něj nesáhnu. Stalo se to někomu?


Offline - Junior Profil 
23. 10. 2021 20:40 Odeslat příspěvek
Standardní funkce Androidu (špatně rozpozná nějakou tvojí konverzaci a spustí hlasové ovládání) - Nastavení / Usnadnění / Hlasové ovládání / Hlasové probuzení / Najít telefon (Chcete-li najít telefon po hlasovém probuzení, řekněte "Where are you?") - toto je univerzální návod, může se lišit dle značky..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 10. 2021 22:01 Odeslat příspěvek
Jé,tak to díky,podívám se na tohle nastavení.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 33  Další stránka
Stránka 11 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies