MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
25. 5. 2022 13:14 Odeslat příspěvek
Ahojte vespolek, prosím o radu, zakoupila jsem Samsung Galaxy A52s 5G a teď ho chci "obléknout" :-). Zadní kryt už jsem vybrala originál od Samsungu, ale teď tápu, které tvrzené sklo by v této kombinaci dobře sedělo. Můžete mi poradit, nejlépe z vlastní zkušenosti ? Díky moc předem za odpovědi.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
25. 5. 2022 18:58 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Chtěl bych vypnout vibraci pri prichozí chat zpráve v massengeru /FB vyhovuje mě pouze zvuk a i stačí..
Našel jsem jen jedno tlacítko jak pro vibraci tak zvuk .
Android 12 A52s . Díky za reakci


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2022 19:10 Odeslat příspěvek
Aktualizace A52s 5G

Přílohy

IMG_16062022_201141_(1080_x_1080_px).jpg
IMG_16062022_201141_(1080_x_1080_px).jpg
[ 191.12 | Zobrazeno 94 krát ]




Offline - Kolemjdoucí Profil 
29. 6. 2022 17:28 Odeslat příspěvek
Zdravím Vás, je možné že A52 má slabší signál na data a wifi. Mám i S9+ a když je dám vedle sebe tak na S9+ mám na datech plných 5 čárek signálu 4G a u A52 jen 2 čárky a wifi je podobně


Offline - BAN MM.cz Profil 
29. 6. 2022 18:14 Odeslat příspěvek
Vlajkovka sice stará proti střední třídě. Moc bych se nedivil že jsou nasazený levnější součástky:)


Offline - Administrátor Profil 
10. 7. 2022 14:50 Odeslat příspěvek
Na GSM Aréně vyšla dlouhodobá recenze A52s, která už je s Androidem 12. Kritizujou horší optimalizaci:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2442p4.php

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2442p5.php

Dá se nějak bloknout nabízení aktualizace na A12? Mám pocit, že na A12 je horší optimalizace, třeba kamarádce jsem upgrade na A12 vyloženě zakázal. A jelikož mám tlačítkovou Nokii, dám dotaz - když se aktualizuje na A12 a je tam nějaký bug, co udělá tovární reset? Vymaže data a A12 zůstane, nebo mě to hodí na verzi, s kterou jsem telefon koupil?


Offline - BAN MM.cz Profil 
10. 7. 2022 16:14 Odeslat příspěvek
Žádná horší optimalizace fakt není. Zůstane ti A12. Nevidim jediný důvod zůstávat na A11. Kamarádku lituji.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2022 16:29 Odeslat příspěvek
dockalacek píše
Na GSM Aréně vyšla dlouhodobá recenze A52s, která už je s Androidem 12. Kritizujou horší optimalizaci:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2442p4.php

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2442p5.php

Dá se nějak bloknout nabízení aktualizace na A12? Mám pocit, že na A12 je horší optimalizace, třeba kamarádce jsem upgrade na A12 vyloženě zakázal. A jelikož mám tlačítkovou Nokii, dám dotaz - když se aktualizuje na A12 a je tam nějaký bug, co udělá tovární reset? Vymaže data a A12 zůstane, nebo mě to hodí na verzi, s kterou jsem telefon koupil?

Člověče ty se svou tlačítkovou nokií raději nikomu nic nedoporučuj, jelikož vycházíš z toho co sis někde přečetl a víš o tom kulový. Tvoji kamarádku lituju a pokud má v hlavě mozek, nebude se tvejma radama řídit.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2022 18:15 Odeslat příspěvek
Prosím bloknete už ty dva - Renka a Jirku.

A12 je na A52s opravdu hůře optimalizovaná. Baterka proti A11 letí dolů před očima.


Offline - Junior Profil 
10. 7. 2022 18:23 Odeslat příspěvek
jan.machalik
Jen proto, že někdo nesouhlasí a nepřikyvuje ostatním je podle tebe na zablokování?
Schválně jsem se ptal bráchy kterej ji má a ten rozhodně nic nespozoroval. Baterie není ani lepší ani horší než s A11


Offline - BAN MM.cz Profil 
10. 7. 2022 18:28 Odeslat příspěvek
jan.machalik píše
Prosím bloknete už ty dva - Renka a Jirku.

A12 je na A52s opravdu hůře optimalizovaná. Baterka proti A11 letí dolů před očima.


Prosím tě s kým se tu baviš? Bratr muj tak samo má A52s má a nic dolů neleti. Takže mliv z nějaké zkušenosti,n ež napíšeš tohle a budeš se ohánět nějakým blokováním někoho.


Naposledy upravil JirkaGalaxy dne 10. 7. 2022 18:31, celkově upraveno 1


Offline - Administrátor Profil 
10. 7. 2022 18:29 Odeslat příspěvek
renek1 píše
dockalacek píše
Na GSM Aréně vyšla dlouhodobá recenze A52s, která už je s Androidem 12. Kritizujou horší optimalizaci:

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2442p4.php

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... 2442p5.php

Dá se nějak bloknout nabízení aktualizace na A12? Mám pocit, že na A12 je horší optimalizace, třeba kamarádce jsem upgrade na A12 vyloženě zakázal. A jelikož mám tlačítkovou Nokii, dám dotaz - když se aktualizuje na A12 a je tam nějaký bug, co udělá tovární reset? Vymaže data a A12 zůstane, nebo mě to hodí na verzi, s kterou jsem telefon koupil?

Člověče ty se svou tlačítkovou nokií raději nikomu nic nedoporučuj, jelikož vycházíš z toho co sis někde přečetl a víš o tom kulový. Tvoji kamarádku lituju a pokud má v hlavě mozek, nebude se tvejma radama řídit.


Proto se ptám, proč tak útočně, pánové? A53 na A12 běhá podle recenzí hůř. A myslím, že na GSM Aréně jsou větší znalci než Galaxy a renek1, nemluvě o tom, že je to dlouhodobý test A52s, cca od ledna. Nehádám se, pokud vám šlape A12 výborně, pak gratuluji. Chlapci z GSM Arény mají zkušenost opečnou, recenze na Techaréně s A53/A33 (oba A12) hovoří podobně. Za mě bych se A12 na Áčkových Samsungách zatím vyhnul. Je to doporučení, kdo chce dělat pokusné králíky, samozřejmě může. Já jen chtěl upozornit, že je tu riziko, že A12 poběží hůře než A11, tedy že si upgradem MŮŽETE pohoršit. Je dobré to vědět a počítat s tím. Nic víc, nic méně.


Offline - Moderátor Profil 
10. 7. 2022 20:28 Odeslat příspěvek
dockalacek píše
dotaz - když se aktualizuje na A12 a je tam nějaký bug, co udělá tovární reset? Vymaže data a A12 zůstane, nebo mě to hodí na verzi, s kterou jsem telefon koupil?

Tovární nastavení po aktualizaci na nový android vymaže komplet telefon, ale A12 zůstane


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 7. 2022 10:12 Odeslat příspěvek
zdravím. pozoruje niekto po update z 4.0 na 4.1 one ui horšiu výdrž batérie? mám galaxy a52s. aktualizoval som na 4.1 s júnovou záplatou a pozorujem horšiu výdrž. spravil som aj factory reset. včera mi prišla aktualizácia s júlovou záplatou ale nezlepšilo sa to. mám cca 5hod SOT z póvodných 6-6.5hod.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
7. 8. 2022 11:59 Odeslat příspěvek
Zdravím, manželka si pořídila A52s, vše téměř šlape jak má. Jenže zjistila, že nemůže z Gmail aplikace stáhnout přílohy. Internet na datech i Wifi funguje, jen ten Gmail prostě nestahuje přílohy. Nevíte jestli nějaké nastavení v telefonu či gmail aplikace nebo uplně něco jiného? Díky
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Další stránka
Stránka 26 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies