MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
14. 4. 2022 19:14 Odeslat příspěvek
April patch dostupny pre A52s
Poslední příspěvek


Offline - MobilManiak Profil 
14. 4. 2022 22:08 Odeslat příspěvek
Ano potvrzuji.


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 11:22 Odeslat příspěvek
One UI 4.1 právě dorazil na A52 4G.
Velikost aktualizace 1119 mb.


Offline - Junior Profil 
21. 4. 2022 20:31 Odeslat příspěvek
Ahoj,
Má smysl lepit ochrané sklo na 52s ?


Offline - Administrátor Profil 
22. 4. 2022 11:00 Odeslat příspěvek
Dám trapnou otázku - manžel mé nejlepší kamarádky jí chce koupit jako dárek nový telefon, chce Samsung. Má na něj slevu 4 000 korun. Předtím kamarádka používala Motorolu One Fusion, ta ji spadla a vpravo nahoře je pavouk. Předtím používala Huawei P9 2017 Lite a ještě předtím Xperii J.

Mé doporučení bylo Samsung A52s. Kamarádka si před dvěma měsíci koupila hodinky Samsung Galaxy Watch 4, takže to může být jedním z důvodů, proč chce nyní telefon Samsung.

Má otázka - má se bát vypalování AMOLEDU? Brácha má kolegu v práci, který má A52, a už má vypálený obrys baterie. Ptal jsem se mezi ostatními kamarády, co mají Samsungy, manžel jiné kamarádky měl S6, S10 a nyní S22 Ultra a nikdy vypálení nepozoroval. Volal jsem si i přímo do Samsungu, tam mi nejdřív řekli, že AMOLED má krásný obraz a živé barvy, mě ale zajímalo, jestli v případě vypálení uznají záruku. Ano, na vypálení se záruka vztahuje.

Vím, co je AMOLED/OLED, a že mu nedělá dobře dlouhodobě statický obraz. Vy, co AMOLEDy máte, chováte se k nim nějak speciálně, třeba tmavý režim? Mně přijde ulítlý se chovat speciálně, mám radši IPS. K čemu technologie, která má limity? Anebo se neomezujete v ničem a používáte AMOLEDy, jako by to bylo IPS?


Offline - Moderátor Profil 
22. 4. 2022 11:26 Odeslat příspěvek
Používám Samsungy od řady S3 a v životě jsem nic takového jako vypalený displej neviděl. Ani u známých co měly Samsung, prostě nikde. Bratr používá ještě můj starý Samsung S4,což už bude nějakých 8 let a displej také bez nějakého vypálení.


Offline - Junior Profil 
22. 4. 2022 11:26 Odeslat příspěvek
Mám A52 5G 10 měsíců a žádné vypalování nepozoruji. Používám denně, průměrně 4-5 hodin SOT. Tmavý režim používám, ale protože mi vyhovuje ne kvůli ochraně displeje. Nevím, proč bych se měl při používání telefonu omezovat.


Offline - Mírně pokročilý Profil 
22. 4. 2022 11:30 Odeslat příspěvek
Vypalit amoled jde. Ale musis ho pouzivat fakt casto a mit stejny obraz. Ja s8 vypalil diky waze. Ale to svitil 8hodin a po par mesicich nam byl nadech ikonek. Decka maji amoled vypaleny diky hry roblox, ale to az po 3rokach.
Samsung ti prvni vymenu displeje provede.


Offline - Moderátor Profil 
22. 4. 2022 11:33 Odeslat příspěvek
záleží hlavně na jasu displeje, jeho intenzitě a době používání např. jas na maximum při navigaci, tam je riziko vypálení
https://svetandroida.cz/vypalovani-amoled-displeje/


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 13:36 Odeslat příspěvek
Přes rok mám A52 5g a žádný problém a nikdy jsem ani neměl a to jedu Samsung od S3. Taky raději tmavý režim, víc mi vyhovuje.


Offline - Junior Profil 
23. 4. 2022 14:38 Odeslat příspěvek
Já měl před asi 6ti lety vypálený proužek u prohlížeče na Lumii 1020. Ale předpokládám, že technologie pokročila a už to takový problém nebude. Galaxy A40 po roce používání bez jakéhokoliv náznaku vypalování. Světlý režim. A ta Lumie měla docela brutální jas boost na slunci. To mohlo taky asi sehrát svoji roli.


Offline - Junior Profil 
28. 4. 2022 16:38 Odeslat příspěvek
Samsung a52 4g
Dubnová aktualizace zabezpečení


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 5. 2022 05:21 Odeslat příspěvek
Zdravim, nemate nekdo po posledni aktualizaci A52 5G problem s obcasnou neresponzivitou displeje?


Offline - Junior Profil 
13. 5. 2022 14:07 Odeslat příspěvek
Dnes na A52 5G květnová aktualizace zabezpečení (984 MB).


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 5. 2022 15:44 Odeslat příspěvek
https://www.datart.cz/mobilni-telefon-s ... cerny.html

A52s 5G
7 999 Kč

Takže se slevovým kupónem se lze dostat třeba až na 7 600 Kč. A to se vyplatí...

:tleskani :tleskani :tleskani
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Další stránka
Stránka 25 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies