MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Poslední varování Profil 
4. 12. 2022 21:16 Odeslat příspěvek
Zkusit se domluvit v autorizovaném servisu, jestli by se jim nepovedlo z telefonu něco vytáhnout. I když na druhou stranu - při výměně displeje není úplná nutnost telefon resetovat do výchozího stavu, byť to servisy ale běžně dělají. Tedy samozřejmě za předpokladu, že je to jenom tím displejem.
Poslední příspěvek


Offline - Pokročilý Profil 
7. 12. 2022 18:04 Odeslat příspěvek
Tak jsem zjistil, že po aktualizaci na A 13 se po bezdrátovém připojení k android auto rozsvítí displej minimálním jasem, ale už po celou cestu nezhasne. Takže dělám továrko a snad to pomůže.
Továrko nepomohlo, takže řešením je vypnout oznámení pro apku Android auto. Jinak telefon jede mnohem plynuleji a procenta z baterky mizí markantně pomaleji, takže za mě jak jsem psal, po přechodu na novou verzi androidu dycky továrko :)


Offline - Junior Profil 
10. 12. 2022 13:54 Odeslat příspěvek
Bratovi sa po aktualizacii zablokoval A52s na 8 hodin z dovodu nespravnho zadania PIN kodu. Nezadaval pin kod pritom ani raz. Snad to odblokuje po 8 hodinach, inak to bude asi problem. Pekny bug od Samsungu odstavit takto mobil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 12. 2022 10:37 Odeslat příspěvek
U mne zatím po aktualizaci na A 13 vše v normálu, odinstaloval jsem pouze některé App, které se nově stáhly a stejně je nepoužívám. Takže problémy zatím žádné nepozoruji.


Offline - Pokročilý Profil 
12. 12. 2022 13:48 Odeslat příspěvek
dnes přišla nová aktualizace, záplaty prosinec


Offline - Kolemjdoucí Profil 
13. 12. 2022 08:35 Odeslat příspěvek
Tohle zablokování telefonu se mi jednu dobu také dělo. Ale bylo to maximálně na minutu, tak jsem to neřešil. Pak to přestalo, ale vrátilo se to teď po aktualizaci. Nejdříve na 20 minut, potom na 50 minut. Tak jsem vypnul odemykání prstem, always on, protože toto se děje, když je telefon v kapse. Sem myslel, že jsem to vyřešil, ale... telefon mě vytrestal tím, že mi v kapse sám vytočil tísňovou linku a já se divil kdo to z kapsy mluví. Linka šla automaticky na hlasitý odposlech. Neví někdo, jak vypnout tuhle bezpečnostní věc, kdy se telefon zablokuje při x pokusech o špatné zadání pinu, otisku...?


Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 3. 2023 16:44 Odeslat příspěvek
A52 One UI 5.1.


Offline - Junior Profil 
29. 4. 2023 06:26 Odeslat příspěvek
Dubnová aktualizace vyřadila " bluetooth. Dost dlouho trvá než se načte a dělá si co chce..


Offline - Kolemjdoucí Profil 
21. 5. 2023 11:00 Odeslat příspěvek
Ahoj, mám a52s 5G a prosím o radu. Existuje v jeho systému něco jako "automatické seřazení ikon aplikací?" Myslím tím, že když si na jedné z ploch smažu nějakou aplikaci, tak aby se její prázdné místo zaplnilo následující? Zkrátka, abych neměl mezi ikonami mezery a nemusel to přesouvat ručně? V mém starším Xiaomi to tuším šlo přes nastavení plochy, ale tady jsem nic takového nenašel. A ani googlování zatím nepomohlo. Děkuju!


Offline - Moderátor Profil 
21. 5. 2023 11:23 Odeslat příspěvek
Ahoj, můžeš nainstalovat Nova Launcher, ten umí úplně všechno


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 6. 2023 12:00 Odeslat příspěvek
Zdravím, také se mi u A52 děje to, že ho vyndám z kapsy a zablokuje se mi třeba na 38 minut z důvodu příliš nesprávných pokusů o odemčení. Mám zapnutý Always on s otiskem prstu, ale dřív to nedělalo. Poradí někdo co s tím, zda se to dá nějak zakázat toto blokování nebo lze pouze vypnout Always on? Díky


Offline - VIP uživatel Profil 
15. 6. 2023 12:31 Odeslat příspěvek
Tohle se mi u A52s taky stává, zapnutí ochrany proti náhodným dotykům na to nepomáhá.
Stává se to, když mám telefon v kapse displejem k tělu, zřejmě to čtečka vyhodnotí jako pokus o odemčení. Někdy je to dost nepříjemné.
Zatím jsem nenašel nastavení aby zůstala možnost telefon odemknout otiskem rovnou.

secho píše
Tohle zablokování telefonu se mi jednu dobu také dělo. Ale bylo to maximálně na minutu, tak jsem to neřešil. Pak to přestalo, ale vrátilo se to teď po aktualizaci. Nejdříve na 20 minut, potom na 50 minut. Tak jsem vypnul odemykání prstem, always on, protože toto se děje, když je telefon v kapse. Sem myslel, že jsem to vyřešil, ale... telefon mě vytrestal tím, že mi v kapse sám vytočil tísňovou linku a já se divil kdo to z kapsy mluví. Linka šla automaticky na hlasitý odposlech. Neví někdo, jak vypnout tuhle bezpečnostní věc, kdy se telefon zablokuje při x pokusech o špatné zadání pinu, otisku...?

Přesně, změnil jsem nastavení, aby se telefon nezablokoval a zjistil jsem, že proběhl tísňový hovor. :-\


Offline - Junior Profil 
16. 6. 2023 20:11 Odeslat příspěvek
Davat do kapsy zadni stranou k tělu


Offline - Kolemjdoucí Profil 
22. 6. 2023 13:13 Odeslat příspěvek
hons1 píše
Davat do kapsy zadni stranou k tělu


to je na prd, někde narazim na něco a je hotovo :D zatim jsem zakázal always on a je klid


Offline - Junior Profil 
23. 6. 2023 17:47 Odeslat příspěvek
nenarážet a je to v pohodě.
Já to tak dělal a to pracuji i manuálně
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další stránka
Stránka 31 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies