MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
21. 5. 2021 07:04 Odeslat příspěvek
Zabezpečení (PIN, Gesto, Otisk, Sken tváře) nastavíš v menu / Nastavení / Biometrika a zabezpečení...
Poslední příspěvek


Offline - Místní informátor Profil 
23. 5. 2021 14:42 Odeslat příspěvek
Samsung Galaxy A52 a Samsung Galaxy A52 5G obdrželi novou aktualizaci: A525xXXU2AUE1 a A526BXXU2AUE1

Novinky:

Enhanced Quick Share
Improve file sharing between Galaxy devices using Quick Share
Supports background effects function during video call via some 3rd party apps
The performance of Camera has been improved
The stability of Touch screen has been improved
Call quality has been improved
The security of your device has been improved


Offline - Pokročilý Profil 
28. 5. 2021 11:04 Odeslat příspěvek
Aktualizace pro A52 LTE je dostupná od dnešního dne.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
5. 6. 2021 12:31 Odeslat příspěvek
Čaute, stále sa neviem rozhodnúť či sa mi oplatí priplatiť si za 5G verziu.

Mňa osobne podpora 5G nezaujíma, popravde ani tých 120Hz (stačí mi aj 90Hz s o niečo lepšou výdržou) ale rozmýšľam či ten 750G je veľký skok od 720G. Hry nehrám vôbec, telefón používam na bežné veci a údajne je rozdiel iba 5-10%. Nejaký skúsený názor? Vďaka.


Offline - Junior Profil 
5. 6. 2021 13:26 Odeslat příspěvek
Já bych řekl,že jako běžný uživatel rozdil mezi nimi nepoznáš,možná v rychlosti UI.Rozdil 2000,- už ano.Ja bych bral levnější 4G variantu. Ale mě se to povídá,píšu z S10+. Pro mě jsou ty levnější Samsungy moc pomalé.Ale v ruce jsem měl jen opravdu jen levnou třídu A3,A40,M21. A52 vypadá moc dobře.Nemit S10,šel bych do ní.


Offline - Pokročilý Profil 
6. 6. 2021 08:54 Odeslat příspěvek
Já jsem měl vždy vlajky od Samsungu a iphony a teď A52 a vůbec nepociťuju nějaký nedostatek výkonu, hry nehraju vůbec a S10 jsem měl samozřejmě taky a A52 má mnohem spolehlivější čtečku otisků a celkově se líp drží, rovný displej a matný plast jsou lepší varianta. Takže vlajky už nikdy kupovat nebudu, vyhozený peníze a navíc snapdragon je vždy lepší než exynos, zatím.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 6. 2021 11:43 Odeslat příspěvek
Ahoj. Ja mám A52 5G a myslím si, že klasická verzia Ti určite bude stačiť, pochybujem že by som zistil rozdiel vo výkone keby som mal porovnať. Inak ten displej 120 hz je asi naj vec na ňom.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 6. 2021 12:57 Odeslat příspěvek
Vďaka za vaše postrehy ľudia. Pôjdem do tej 4G verzie. Pôvodne som chcel S21, ale rozhodol som sa nedávať toľko peňazí za telefón, keď A52 splní všetky moje požiadavky. Až na tú veľkosť no. Chcel som kompaktný telefón ale tak budem si musieť zvyknúť na niečo väčšie. Ako ste si zvykali na väčšie uhlopriečky?


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2021 13:22 Odeslat příspěvek
Ahoj, snad nedopadneš jako já. Taky jsem šetřil a koupil A52. Druhy den jsem si šel vrátit. Pro mě moc velká a navic hrozně lacinej plast. Zadní kryt se promačkával. Nakonec jsem stejně skončil u S21 a naprostá spokojenost.


Offline - Junior Profil 
6. 6. 2021 19:04 Odeslat příspěvek
Na zadok si das nejaky obal a potom sa to nebude premackavat. Za svoju cenu je to podareny mobil. Podla mna je lepsie kupit s 5G, aspon pre toho kto nemeni mobil kazdu chvilu.


Offline - Junior Profil 
8. 6. 2021 09:12 Odeslat příspěvek
Já kupoval A52 5G a naprostá spokojenost .... a že se promačkávají záda, nechápu, to jako na to tlačíte jako sloni čí co, nevšiml jsem si toho ani když jsem neměl kryt a s krytem už vůbec ne. Foto, displej i výdrž parádní 8-)


Offline - Kolemjdoucí Profil 
23. 6. 2021 17:09 Odeslat příspěvek
Můžete prosím poradit? Mám mobil Samsung Galaxy A52. Dokoupil jsem si k němu gimbal Zhiyun Smooth 4. Po instalaci aplikace ZY Play a spuštění aplikace via bluetooth však gimbal s aplikací jaksi nekomunikuje :-S . Na mobilu se objeví pouze černá obrazovka s několika ikonami, které dle mě bezprostředně s gimbalem nesouvisí, ale jakákoli komunikace, ovládání, jak popisuje manuál ke gimbalu, neexistuje. Tím myslím spouštění natáčení, focení, nastavování různých režimů atd. V pasivním stavu bez spojení s apkou gimbal samozřejmě normálně funguje, ale přece je to jistý diskomfort proti očekávání.


Offline - Místní informátor Profil 
27. 6. 2021 09:08 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace: A525FXXU2AUF3 červnové bezpečností záplaty. + vylepšení odemykání rozpoznávání tváře.


Offline - Místní informátor Profil 
15. 7. 2021 15:03 Odeslat příspěvek
Nová aktualizace!

Obrázek


Offline - Pokročilý Profil 
19. 7. 2021 07:05 Odeslat příspěvek
a pro 4G je k dispozici OTA se záplatama z července 8-)
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Další stránka
Stránka 7 z 33 [ Příspěvků: 492 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies