MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 10:25 Odeslat příspěvek
Tak prodavac v Olympii tvrdil ze to problem neni a na infolince si to overoval a pak rekl ze nevi :-)
Poslední příspěvek

Offline - Kolemjdoucí Profil 
26. 8. 2021 11:02 Odeslat příspěvek
Loni jsem předregistroval N20U u "dvojky" na trhu. Nákup jsem zrušil (poškozená krabička) a koupil u "jedničky" na trhu. Kromě toho jsem ještě změnil verzi z původně předregistrované 256GB na 512GB. Taky jsem se obával, zda to Samsung akceptuje (zkoušel jsem novou předregistraci, ale bylo to už po lhůtě) a úplně bez problémů - sluchátka dorazila. Řekl bych, že pokud sedí prodejce ze seznamu a model telefonu jako takový, tak je v podstatě jedno, kde se nákup uskuteční, jakou má kapacitu a barvu.

Alespoň já mám tenhle precedens, takže pokud v budoucnu, kdy se mi něco podobného u předregistrace stane, bude mít Samsung nějaké námitky, tak jim tuhle historku připomenu:-)

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 13:32 Odeslat příspěvek
Mám taky Fold3 už od pátku, zaregistrován včetně nákupu, potvrzeno, že "ověřují" a pošlou e-voucher, ale pojištění mi háže "neplatný IMEI" pro CZ, tak buď alza dovezla něco určené pro jinou zemi, nebo to ještě není aktivované...

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 18:00 Odeslat příspěvek
Muzete mi prosim nekdo hodit link, kde se registrujete na to pojisteni? Asi su lama, ale at se snazim sebevic, vzdy skoncim jen u nabidky placeneho. Dik

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 18:59 Odeslat příspěvek
To se ti má automaticky aktivovat v aplikaci Samsung Members po zadání toho tokenu, ne?

Offline - Junior Profil 
26. 8. 2021 20:12 Odeslat příspěvek
Po zadání tokenu v aktivaci v Members Ti přijde email, že po ověření přijde návod, jak si bonusy přes Members aktivovat. Pojištění se neaktivovalo "samo" jako v minulosti (to jsem ověřoval zadáním IMEI do kontroly krytí na stránce care+) a když si dáš registrovat, tak to nabízí jen placené, to potvrzuju. Nezbývá než čekat na ten potvrzující email...

Offline - Junior Profil 
27. 8. 2021 14:07 Odeslat příspěvek
Tak potvrzuju, dnes mi došel potvrzující email ze Samsungu, že zařízení je registrováno a schváleno a pojištění naskočilo "automaticky", takže už jde na care plus ověřit, že je telefon pojištěný "zadarmo".

28. 8. 2021 22:27 Odeslat příspěvek
Ako hladam tak hladam v aplikacii Samsung members nemam kde registrovat zariadenie, ked chcem pridat do konta nove zariadenie napise že dané zariadenie je už registrované pritom som nič neregistroval len som sa prihlasil do samsung konta, podla navodu mam ist do sekcie Vyhody, tam ale nie su žiadne položky ani kupóny, terba počkať pár dní , alebo ako?

Offline - Junior Profil 
28. 8. 2021 23:43 Odeslat příspěvek
orgasmic píše
Takže svou předobjednávku ruším, tohle zatím nechci :D

Mohl by tvoji předobjednávku využít někdo jiný, když jí chceš zrušit?

Offline - Junior Profil 
29. 8. 2021 11:58 Odeslat příspěvek
Tak bohužel se zdá, že ten potvrzovací e-mail byl odeslán omylem. Prý až 6.9. to opravdu bude...

29. 8. 2021 23:36 Odeslat příspěvek
Já dělal registraci 22.8.2021 , Z Flip 3 jsem si už vyzvedával 20.8.2021 ,potvrzení registrace mi přišlo ale zatím další postup mi nedorazil.

30. 8. 2021 08:02 Odeslat příspěvek
Že by to vymysleli tak, aby stačili přiměřeně snížit cenu vykupovaných telefonů?

Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 08:09 Odeslat příspěvek
Včera jsem se jel podívat do Olympie a nějakou chvíli si pohrál s Foldem v Samsungu a musím říct, že (alespoň pro mě osobně) Flip opravdu představuje mnohem využitelnější směr. Fold má sice prvotní Wow efekt, ale po pár vteřinách si člověk uvedomí, že na telefon a činnosti s ním spojené ten velký display moc uplatnění nemá, na tablet je to zase malé a poměr stran je kapitola sama pro sebe. Form factor mi připomíná mou milovanou Nokii E90, ale zatímco mít roztrhané kapsy v pubertě bylo cool, v mém věku už to není zrovna známka punku :D

Zatímco Flip má +- stejný wow efekt ve spojitosti s otevřením, ale narozdíl od Foldu, si ho člověk užívá s každým použitím telefonu a hlavně, vše co ten telefon má je stále používáno, žádné duplicity a zbytečné komponenty.

A k tomu, jak se tu každý naváží do Orgasmika kvůli baterii, nechápu to, vždyť má pravdu (potažmo recenze, na které odkazuje), už cca týden máme jeden v práci a ta baterie opravdu mizí před očima. Je to zkrátka daň, se kterou člověk musí počítat.

Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 08:29 Odeslat příspěvek
Děkuji náčelníku, že ses mě zastal :D

Offline - Junior Profil 
30. 8. 2021 11:19 Odeslat příspěvek
Tak úplně omylem být ten email odeslaný nemohl, protože pojištění se aktivovalo, mně na lince řekli, že to, že nejde vygenerování e-voucheru, je softwarová chyba a že přijde omluvný email s novým návodem na generování e-voucheru. Ale výsledek je stejný, zatím to nejde, v Samsung Members není ta správná položka a jinak to nejde... :oboze

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 22  Další stránka
Stránka 9 z 22 [ Příspěvků: 320 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies