MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
28. 8. 2022 13:17 Odeslat příspěvek
Jen tě upozorňuji na jednu věc. Když jednou zkusíš Fold, už asi nikdy nebudeš chtít jinak. Dva roky používám Fold2 a na cestě mám Fold4. Pokaždé, když vezmu do ruky telefon klasické konstrukce, je to velmi omezené. To zařízení je prostě geniální. V kompaktním těle obrovský displej a produktivita je neskutečná. Počítač používám jen na práci v Office kvůli pohodlí. Při uvedení jsem koukal na S22 Ultra a vůbec mě nezaujala. Skvělá je jen kamera a sPen, zbytek je nepodstatný.
Pokud nejsi vyloženě člověk co háže telefon do jedné kapsy s klíči apod, vůbec se životnosti neboj. Můj Fold2 je pořád ve formě. Nechal jsem jen vyměnit vnitřní fólii, protože se v ohybu pod ní dělaly bubliny. Snad to bude u Fold4 lepší.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
1. 9. 2022 13:16 Odeslat příspěvek
Už jste někdo řešil výměnu popraskané folie na vnitřním displayi? U Foldu2 stála výměna 200Kč a u Fold3 už 1000 bez DPH :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
1. 9. 2022 16:56 Odeslat příspěvek
Za 1000 bez daně bych to asi raději poslal do servisu do Prahy. Fold2 vnitřní fólii jsem nechával kvůli bublinám v ohybu měnit v Samsung servisu v Ostravě v Nové Karolině. Servis je oficiální Samsung ale provozuje ho slovenská firma ESC SK a je to katastrofa. Výměna sice stála 200 ale hodně dlouho jsem čekal než dostanou stroj co to dělá (prý) a když ho dostali, tak první nalepení bylo nakřivo mimo osu kamery a pár bublinek. Prý bublinky zmizí. Hned jsem věděl že blbost ale bylo před zavíračkou. Podruhé asi po měsíci opět výměna, výřez kamery již v ose ale bublinky opět. Malinké ale byly. Jsou tam prostě neschopní, nehledě na to, že něco slíbí a člověk je musí uhánět. Takže maximálně nedoporučuji. Druhý servis Samsung který už asi není oficiální ale oficiální předtím byl mi řekl, že fólii mi vymění na prodejně Samsung. Zase blbost. U Folda je to servisní zásah.
Takže sranda. Přístroj super ale HW podpora na pytel.


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2022 06:28 Odeslat příspěvek
orgáč píše
Už jste někdo řešil výměnu popraskané folie na vnitřním displayi? U Foldu2 stála výměna 200Kč a u Fold3 už 1000 bez DPH :D


Zjišťoval jsem to u Samsungu výměna 2x v rámci záruky zdarma v autorizovaném servisu. Prodejce o této možnosti nevěděl. Přijal mi to jako reklamaci, servis reklamaci sice zamítl ale zdarma vyměnil. Flip 3


Offline - Junior Profil 
12. 9. 2022 10:37 Odeslat příspěvek
V Samsung servisu v Ječné mi řekli, že nárok na výměnu zdarma je pouze jednou a první rok, každopádně já mám FR distribuci a tam jsem měl smůlu, ale cena tam 999Kč vč DPH a za hodinku bylo hotovo.
Bublinky tam byly, ale ztratily se jak bylo v servisu řečeno.


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2022 11:30 Odeslat příspěvek
To pak nemůžeš kupovat šedivky. -:-)


Offline - Junior Profil 
13. 9. 2022 12:48 Odeslat příspěvek
Pracoval jsem v Paříži, tak koupil tam :)


Offline - osobne Profil 
13. 9. 2022 19:08 Odeslat příspěvek
Vyšlo to tam levněji?


Offline - Junior Profil 
14. 9. 2022 06:53 Odeslat příspěvek
O několik tisíc.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
15. 9. 2022 17:04 Odeslat příspěvek
Galaxy Z Flip4 nemá v balení nabíječku ale jen kabel, který má ale obě koncovky USB C ? Takže zdroj ke kabelu pouze Samsung?


Offline - osobne Profil 
15. 9. 2022 17:48 Odeslat příspěvek
https://www.datart.cz/redukce-premiumcord-usb-3-0-usb-c-m-f-kur31-10-cerna.html


Offline - Junior Profil 
16. 10. 2022 09:54 Odeslat příspěvek
ZMilanZ píše
Galaxy Z Flip4 nemá v balení nabíječku ale jen kabel, který má ale obě koncovky USB C ? Takže zdroj ke kabelu pouze Samsung?


Můžeš použít jakýkoliv zdroj. Ale doporučuji nějaký certifikovaný kvůli rychlonabijení.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
16. 10. 2022 14:55 Odeslat příspěvek
Naprosto souhlasím. Já měl výměnu vnitřní fólie 2x vždy po třech měsících a nakonec jsem měl diagnostikovanou chybu displeje. Na zařízení byla provedena oprava: Výměna LCD panelu a baterií. Obnova továrního nastavení. Proveden funkční test. Nejlepší na všem bylo, že jsem měl zálohovaný telefon se všemi aplikacemi, widgety a nastavením v Samsung cloudu a po obnovení ze zálohy se vše samo vrátilo, tak jak bylo včetně widgetů, což je skvělá věc. Myslím si, že přes všechny tyto peripetie je Galaxy Fold revoluční telefon, který zastane, jak práci, tak zábavu na výbornou. Těším se až budou Galaxy Sliders - Vysouvací typy těchto zařízení. Fold, ale bude rychlejší - jen rozevřete displej a pracujete.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
6. 11. 2022 11:14 Odeslat příspěvek
Ahoj. Mám asi rok samsung galaxy z flip 3 5g a teď jsem reklamoval drobné prasklinky na displeji. Samozřejmě záruka neuznána, protože jsem strhnul ochrannou folii na displeji. Ta fólie se začala loupat cca po 4 měsících používání a její výměnu musí provést samsung. Upozorňuji, že zdarma je pouze jedna výměna. U telefonu za 29 000,- je toto strašná ostuda a dále toto budu řešit žalobou, protože před stažením fólie, jsem se snažil informovat na samsung lince. Nikdo mi nedokázal odpovědět. 11k za nový displej opravdu dávat nebudu.


Offline - osobne Profil 
6. 11. 2022 11:32 Odeslat příspěvek
Si myslím, že cena byla jen 26900 Kč?

Já zatím Flip3 bez závad, displej OK, folie OK, mám ho už přes 14 měsíců, a moc jsem ho nešetřil, vozil jsem ho přes léto v držáku na kole, ani to drncání mu neublížilo.
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další stránka
Stránka 23 z 27 [ Příspěvků: 402 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies