MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

Offline - osobne Profil 
13. 2. 2023 14:47 Odeslat příspěvek
Nadpis ale u nás v ČR blbost ne? Začali ho prodávat v srpnu 2021, záruka je 2 roky, záruční doba uplyne zas až v srpnu 2023.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 2. 2023 14:51 Odeslat příspěvek
Četl jsi ten článek vůbec? :D


Offline - osobne Profil 
13. 2. 2023 16:57 Odeslat příspěvek
Nadpis.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 4. 2023 10:38 Odeslat příspěvek
Zdravím, Flip 3 teď zlevnil na cenu, kterou bych akceptoval, ale mám strach z těch stížností na webu týkajících se praskání displeje resp. odlepující se fólie v okolí kloubu.
Je tu někdo, komu ten mobil funguje bez servisu alespoň 2 roky? To je doba, na kterou bych se rád dostal :-)
Nevím totiž, jestli má ten problém pět lidí z deseti nebo jeden z deseti ...
Dík za radu.


Offline - osobne Profil 
12. 4. 2023 13:20 Odeslat příspěvek
Mám Flip3 od září 2021 a myslím si, že jsem ho kupoval mezi prvními, to znamená, že ho nikdo na světě nemá 2 roky, když ho začli prodávat před rokem a půl.
:-)

Já žádný závady nepozoruji, i baterie zatím OK, zdá se mi, že kloub není tak tuhý jako na začátku, tedy ne že by tam vznikla vůle, ale stačí vyvinout menší sílu k otevření nebo zavření mobilu, než to bylo dřív. Také se mi zdá, že displej se při zavírání mobilu vypínal dřív, teď se vypne teď, vypne se, když se k sobě obě části přiblíží na cca 5 mm, dřív to bylo o dva tři mm víc si myslím. Ale možná je to jen pocit, neměřil jsem to. To jsou jediné změny, co jsem si za rok a půl všiml. Používám ho denně, nabíjím jednou denně, moc jsem ho nešetřil, přes léto jsem ho vozil v magnetickém držáku na řidítkách jízdního kola, používal jsem ho jako cyklonavigaci, to si myslím, že se dost natřásal, no neublížilo mu to nijak.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 4. 2023 15:23 Odeslat příspěvek
dík za zprávu. Jde mně jen o vnitřní displej. A měl jsem pocit, že nějaký Flip byl na trhu i před trojkou, takže dvouleté zkušenosti by už mohly být.


Offline - osobne Profil 
12. 4. 2023 15:38 Odeslat příspěvek
Vnitřní displej bez závad. Ty předchozí modely Flipu stály nové kolem 40000 Kč, to si jen tak někdo nekoupil. Mě vyšel Flip3 se slevama na cca 23000 Kč na mall.cz. Za kolik budeš kupovat ty? Asi bych dnes už koupil spíš Flip4 nebo počkal pár měsícú na Flip5?

https://mobilizujeme.cz/clanky/samsung-galaxy-z-flip-5-muze-mit-rovnou-dva-externi-displeje


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 4. 2023 17:35 Odeslat příspěvek
Teď je za 15 a to je tak akorát, nechovam se k mobilům moc hezky, nemám rád pouzdra, občas mně spadnou, takže 15 tisíc co dva roky je akceptovatelné, 25 tisíc co dva roky by mne už vadilo �


Offline - Kolemjdoucí Profil 
12. 4. 2023 18:16 Odeslat příspěvek
15tis za Flip3? Za tu cenu už je Flip4nz druhé ruky


Offline - osobne Profil 
16. 4. 2023 14:39 Odeslat příspěvek
No cena ujde za nový Flip3, i když by se dalo i levněji, nejnižší cenu vidím 14100 Kč.
https://www.srovnanicen.cz/samsung-galaxy-z-flip3-5g-f711b-8gb-128gb+d974371077/?_filter%5Border%5D=lowest_price&offersToShowCnt=10#product-detail-desc-opener

Ale nový Flip4 za cenu kolem 18000 Kč by také nebyl marný.
https://www.srovnanicen.cz/samsung-galaxy-z-flip4-5g-f721b-8gb-128gb+d1070604456/?_filter%5Border%5D=lowest_price&offersToShowCnt=10#product-detail-desc-opener


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 4. 2023 13:32 Odeslat příspěvek
dík za názor, ale u těch ohýbacích displejů je záruka důležitější, než u klasických pádel a to z toho z mého pohledu diskvalifikuje všechny šedivky.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 7. 2023 08:18 Odeslat příspěvek
Pozdravujem - neviem kam sa obrátiť tak skúsim sa opýtať na niečí názor.....Mám krátko Z Fold 3 a jednoduchú otázku - z hľadiska životnosti vnútorného displeja je lepšie mať telefon skôr zatvorený alebo by bolo lepšie trebárs na noc nechávať ho v otvorenom stave ?Dakujem


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2023 10:04 Odeslat příspěvek
To máš úplně jedno :D


Offline - Kolemjdoucí Profil 
4. 7. 2023 10:59 Odeslat příspěvek
Z hlediska zivotnosti asi nejlepsi zbytecne nezavirat a neotvirat, ja zaviram Flip3, jen kdyz ho chci nekam strcit pri prenosu, jinak je stale otevren.


Offline - Junior Profil 
4. 7. 2023 11:11 Odeslat příspěvek
yumm píše
Pozdravujem - neviem kam sa obrátiť tak skúsim sa opýtať na niečí názor.....Mám krátko Z Fold 3 a jednoduchú otázku - z hľadiska životnosti vnútorného displeja je lepšie mať telefon skôr zatvorený alebo by bolo lepšie trebárs na noc nechávať ho v otvorenom stave ?Dakujem

Až bude tahle technologie opravdu dotažená k dokonalosti, pak bude úplně jedno, jestli milionkrát otevřený a zavřený. V současné době je pro jeho životnost nejlepší ho často neotvírat, jelikož při každodenním používání tahle technologie nemůže nikdy dosáhnout několikaleté výdrže klasických displejů.
Osobně tyhle telefony považuju za paskvil, který se vůbec neměl dostat na trh. Už to, jak je vidět ten přechod v ohnutí a při zavření ta nesymetričnost, ale i to, že právě v tom ohnutí často praskne vrstva a už je to k nedívání.
Takže k tvé otázce bych řekl jen tolik, že je jedno jak ho v noci necháš, ale osobně bych se ho brzo zbavil.
Příloha
Snímek obrazovky 2023-07-04 120850.jpg
Snímek obrazovky 2023-07-04 120850.jpg
[ 71.3 | Zobrazeno 47 krát ]

Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Další stránka
Stránka 25 z 27 [ Příspěvků: 402 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies