MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

Offline - osobne Profil 
6. 2. 2022 11:56 Odeslat příspěvek
19000 Kč není nic levného. Já ho v záři koupil se slevami za cenu kolem 22000 Kč na mall.cz, přitom oficiální cenu tam mají stále stejnou kolem 27000 Kč.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
6. 2. 2022 12:32 Odeslat příspěvek
Přesně, třeba na Alze tě telefon vyjde se šrotovným na 23500 + k tomu máš sluchátka za 3000 zdarma, takže ve finále dáš za něj 21500, když sluchátka prodáš.
Ten z té heureky je prakticky bez záruky, protože jde o šedivky a ty v ČR nevyreklamuješ.


Offline - osobne Profil 
6. 2. 2022 12:52 Odeslat příspěvek
To normálně vyreklamuješ, neviděl bych v tom problém. Ale stejně, člověk si nekupuje zboží kvúli tomu, aby ho reklamoval. Já už si ani nepamatuji, kdy jsem něco reklamoval. To bylo hodně dávno před cca 20 lety. A to kupuji mobily klidně i na aliexpressu.


Offline - Junior Profil 
6. 2. 2022 13:31 Odeslat příspěvek
Nevyreklamuješ, jenom u toho pochybného eshopu a je veřejně známé jak takové reklamace probíhají. Kupovat na alíku mobily, to vypovídá hodně :D


Offline - osobne Profil 
6. 2. 2022 15:19 Odeslat příspěvek
Ale vyreklamuješ, jsou na to paragrafy. Jenže co chceš reklamovat, když vše funguje? Já se už 20 let nesetkal s potřebou reklamace. Zákazník kupuje zboží, aby ho používal, ne aby ho reklamoval. Kdo chce platit víc za nějaký falešný pocit jistoty, ať si platí víc.


Offline - Junior Profil 
7. 2. 2022 17:01 Odeslat příspěvek
Na Alze teď k Folďákovi dárky v podobě A52s 5G černá + Watch 4 Classic 46mm černé. :love:


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2022 11:15 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Ale vyreklamuješ, jsou na to paragrafy. Jenže co chceš reklamovat, když vše funguje? Já se už 20 let nesetkal s potřebou reklamace. Zákazník kupuje zboží, aby ho používal, ne aby ho reklamoval. Kdo chce platit víc za nějaký falešný pocit jistoty, ať si platí víc.


Co kdyby sis ty paragrafy přečetl, když se jimi oháníš? Nebo si je nech vysvětlit. Reklamaci ti musí zajistit prodejce, autorizovaný servis zajistí opravu pouze certifikovaných zařízení pro CZ trh.
A všichni víme, jak tito "podvodníci" přistupují k reklamacím.

Falešná jistota? To máš stejné i s pojištěními obecně. Pocit bezpečí je jedna z "nejdražších" komodit.


Offline - Moderátor Profil 
8. 2. 2022 13:57 Odeslat příspěvek
Samsung Z Fold3 a Z Flip3 nově dostanou update Androidu navíc a o rok delší security update
https://samsungmania.mobilmania.zive.cz ... fault.aspx


Offline - Junior Profil 
8. 2. 2022 15:45 Odeslat příspěvek
Dej to ještě do pár dalších vláken :mrgreen:


Offline - Moderátor Profil 
8. 2. 2022 19:13 Odeslat příspěvek
už se stalo :D


Offline - Junior Profil 
9. 2. 2022 15:28 Odeslat příspěvek
jjrr píše
Hard Reset před takovou velkou aktualizací, to je prostě základ. Pokud si někdo stěžuje na chyby po aktualizaci, a neprovedl před ní Hard Reset, je to chyba uživatele.

jen velmi rychlá reakce - nepovažuju hard reset za "samozřejmost", pokud máš v telefonu mobilní klíče, certifikáty, přístup do firmy atd, tak nejde vůbec o hard resetu uvažovat, pokud nemáš druhý funkční aktualizovaný telefon nebo tablet se všemi těmi klíči, se kterým odbouchneš všechny potvrzení a reinstalace. To nemůže žádný výrobce očekávat u běžného uživatele, jen u magorů našeho typu, co mají tři až čtyři takto souběžně používaná zařízení...


Offline - MobilManiak Profil 
11. 2. 2022 23:17 Odeslat příspěvek
https://smartmania.cz/smartphone-i-hodinky-zdarma-samsung-vam-jen-do-pondeli-da-darek-za-21-tisic/ To je asi jedna z nejlepších nabídek. Z FOLD 3, k tomu zdarma hodinky a A52s a ještě až 5000kč za váš mobil.


Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 17:58 Odeslat příspěvek
Chci varovat vše budoucí majitele telefonu Galaxy Fold 3. Po necelých 4 měsících používání se začali v ohybu displaye objevovat male prasklinky. Telefon jsem reklamoval 4.1.2022 a dodnes jej nemám opravený. Dokonce mí zamítly záruku přesto že jsem ji naprosto jistý že jsem ničím display nepoškodil.
Nakonec mě dotlačily do pojistné události na Samsung Care + ,ale jnějak zapoměli informaci předat autorizovanému servisu.Takže mi dnes chtěli přivést neopravený telefon. To bych u telefonu za 50 000 nečekal .Velké zklamání. Samsung už není co býval.


Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 18:16 Odeslat příspěvek
Jaký byl důvod zamítnutí?


Offline - osobne Profil 
17. 2. 2022 18:42 Odeslat příspěvek
A před jakýmto obchodem nás tu varuješ? Nějaký pochybný eshop či Aliexpress, jak nás tu už varoval orgasmic?
orgasmic píše
Nevyreklamuješ, jenom u toho pochybného eshopu a je veřejně známé jak takové reklamace probíhají. Kupovat na alíku mobily, to vypovídá hodně :D
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  Další stránka
Stránka 20 z 27 [ Příspěvků: 402 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies