MobilMania.cz

Přihlásit se


Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 08:19 Odeslat příspěvek
Ne, Samsung Care+ v ČR neuplatníš u jiné distribuce a ani záruku.
Takže budeš mít telefon bez záruky, který bys po tom roce ještě špatně prodával.
Tohle se absolutně nevyplatí.

Spíše se vyplatí atypické notebooky s mezinárodní zárukou nebo třeba Apple výrobky, pokud tam jsou levnější.
Poslední příspěvek


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 19:31 Odeslat příspěvek
Na tohle jsem už odpovídal v Note 10 fóru, ale zopakuji to znovu. Záruku si vyřídit můžeš, stačí jim napsat. Jenže když je clověk líný se zeptat a něco si vyřídit, tak ať si záruku nemá.
Nabídl jsem pomoc, využít ji může kdokoliv. Pokud nechceš, nereaguj, jak prosté..


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 20:39 Odeslat příspěvek
Hele, u Samsungu to fakt nejde, nemusíš se hádat. Sám si kupuji občas atypické distribuce, které nejsou v ČR dsotupné, několikrát kontaktoval přímo český Samsung i jednotlivé autorizované servisy a prostě záruky jsou platné pouze pro české distribuce, žádné vyjímky nejsou :)

Tak nepiš hlouposti a nemusíme vést tuto diskuzi.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 21:12 Odeslat příspěvek
Pokud je telefon koupeny v EU, tak ma rocni zaruku i u nas. Ale musi byt koupeny v dane zemi a s tamni uctenkou. Ne zadny sedy dovoz.


Offline - Junior Profil 
13. 8. 2021 22:06 Odeslat příspěvek
:mrgreen:


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 09:12 Odeslat příspěvek
ehm, pracuju pro servis Samsung, takže o tom něco vim..
edit:možná dokonce dva roky, to si teď nejsem jistej.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 10:06 Odeslat příspěvek
Mám predobjednano Flipa u Mobilní Pohotovosti a volala mi nějaká ženská že krom výkupu od Samsung a Care + od nich ještě dostanu Samsung Buds sluchátka za korunu. Ale to snad byla akce jen pro lidi co udělali předobjednávku u nich na stránkách první den předobjednávkek l.

-- 14. 8. 2021 11:09 --

Albert.Bert píše
Flip3 se mi velmi líbí, je to vlastně moderní véčko. Mám jen obavy, že to celé Samsung zaříznul tou 3300mAh baterkou. Cena je fajn, budu sledovat jaké se u toho objevují neduhy a pokud tam dají ve 4.verzi větší baterii a startovací cena bude 25K, tak to může být velký mezník. Tomu bych pak asi ani já neodolal.


Mám původního flipa a baterka docela v pohodě nato jak ho docela aktivně využívám baterka den dá i teď a to ho mám od doby co spadl ze 40 na 28.

-- 14. 8. 2021 11:21 --

Nevíte jestli je někde ceník výkupu od Samsungu? Když jsem se registroval tak se ptaly co budu dávat na výkup ale cenu nikde nepsaly a získejte až 25 000 je dost zavedejici.


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 16:13 Odeslat příspěvek
Tady si můžeš zjistit cenu výkupu tvého zařízení:
https://www.novysamsung.cz/novy-galaxy- ... kc#inside2


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 19:20 Odeslat příspěvek
Takže jestli to chápu dobře tak dostanu tohle plus to od prodejce kam telefon dám na výkup?


Offline - Moderátor Profil 
14. 8. 2021 19:43 Odeslat příspěvek
asi jo, zeptej se jich mejlem, MP má ale ten výkup na protiúčet standardně


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 21:10 Odeslat příspěvek
Od prodejce nedostanes nic. Telefon musis odnest na jedno se sbernych mist, nebo si objednat kuryra. Dostanes vykupni cenu + ten bonus. Vsechno je na tech strankach, staci hledat..


Offline - Junior Profil 
14. 8. 2021 22:14 Odeslat příspěvek
Být Flip s těmi Buds, jak někteří píšete, už bych ho měl v košíku, ale koukám, že jsem se rozhoupal pozdě. Smolík.


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2021 13:02 Odeslat příspěvek
Jojo ty budsy byly jen 2 dny pro prvních 200 lidí.


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2021 16:37 Odeslat příspěvek
A ten výkupní bonus za Flip 3 je za všechny telefony 7000? Někde jsem četl, že to bude až 7000.
Na lince Samsung nic neví.


Offline - Junior Profil 
15. 8. 2021 18:13 Odeslat příspěvek
7000,- je za 256gb verzi..
Nahoru

Odeslat nové téma  Odeslat odpověď
Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Další stránka
Stránka 2 z 27 [ Příspěvků: 402 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk


Hledat
Přeskočit na
 

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies