MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 17:21 Odeslat příspěvek
Mám objednanou zelenou ultru u Samsungu a zatím beze změny snad po víkendu :-D
Poslední příspěvek

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 19:34 Odeslat příspěvek
Dnes mi taky přímo Samsung hlásí, telefon S22 U 512 GB a pouzdro na cestě...

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 19:43 Odeslat příspěvek
No tak to asi nebude chyba, ale začne to zítřkem, aby neměli pak plnej sklad a hodně práce. :tleskani

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 19:53 Odeslat příspěvek
Ked niekomu dorazi Ultra dajte vediet jak je to s tou foliou na displeji ;)

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:01 Odeslat příspěvek
andrejo777 píše

Tak ta je skvělá teda �. No obal je jasný, ale to u každého telefonu. Jakýkoliv se při pádu nějak poškodí, záleží na co spadne, čím na to spadne, z jaké výšky apod. Samozřejmě některé telefony jsou odolnější a třeba jim jen tak nepraskne sklo. Galaxy S22 ultra mi ale teda přijde krehčí. Jako 35 tisíc za telefon, to bych už chtěl ať je všechno v topu. Tady odolnost je trochu horší, jenomže co výdrž na jedno nabití? Taky to není žádná sláva + další drobnosti okolo fotoaparátu. Jinak ten telefon nemá konkurenci. Jenže ty detaily...vypadá to jako drobnosti, ale je to docela blbe, když člověk vidí iPhone s o 700mAh menší Aku, ale při drain testech vydrží déle. Ne o minuty, ale o hodiny.

Offline - Kolemjdoucí Profil 
17. 2. 2022 20:01 Odeslat příspěvek
pozeram ze toto sa tyka zatial len cz samsungu , objednaval som hned po predstaveni a zatial info o odosielani 25,2,

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:05 Odeslat příspěvek
Na zahranicnych forach som cital ze Samsung niektorym zakaznikom u zasiela zariadania skor tak to nebude hoax

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:08 Odeslat příspěvek
Ja už to mám v sms od dpd že ho zítra přivezou tak to beru jako tutovku že to samsung odeslal.

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:14 Odeslat příspěvek
No tak budem první pokusný králíci :lol:

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:21 Odeslat příspěvek
Inak co sa tyka vydrze resp. vykonu naozaj si myslim ze software update by mohol pomoct a mozno nie len jeden. Hlavne co sa tyka Exynosu. Ten cip presiel na komplet novu CPU aj GPU architekturu, ktora nikdy predtym nebola v Samsung telefonoch. CPU ma ARMv9 architekturu, prva zmena po dekade! GPU je prvykrat v spolupraci od AMD. Velka zmena od dlhorocnej stock Mali GPU. Verim tomu toto toto vsetko potrebuje svoj cas.

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:29 Odeslat příspěvek
Každý rok v předobjednávkách posílá samsung telefony dříve.Je zajímavé,že se tomu ještě někdo diví.Osobně jsem počítal s tím,že budu mít telefon dříve než 25.2.

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 20:51 Odeslat příspěvek
Recenze S22 s Exynosem https://www.youtube.com/watch?v=MNFB2kMeeSU (SOT 3-4h)

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 21:06 Odeslat příspěvek
xzeit píše
andrejo777 píše

Tak ta je skvělá teda �. No obal je jasný, ale to u každého telefonu. Jakýkoliv se při pádu nějak poškodí, záleží na co spadne, čím na to spadne, z jaké výšky apod. Samozřejmě některé telefony jsou odolnější a třeba jim jen tak nepraskne sklo. Galaxy S22 ultra mi ale teda přijde krehčí. Jako 35 tisíc za telefon, to bych už chtěl ať je všechno v topu. Tady odolnost je trochu horší, jenomže co výdrž na jedno nabití? Taky to není žádná sláva + další drobnosti okolo fotoaparátu. Jinak ten telefon nemá konkurenci. Jenže ty detaily...vypadá to jako drobnosti, ale je to docela blbe, když člověk vidí iPhone s o 700mAh menší Aku, ale při drain testech vydrží déle. Ne o minuty, ale o hodiny.

Řada 22 se začina vybarvovat. Zřejmě horši materialy nebo konstrukce možna kombinace obojiho a prej ještě lepši odolnost. A vydrž na baterii je zřejmě dalši podělavka. Za polovični cenu snad a nebo taky zdarmo drahy.

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 21:15 Odeslat příspěvek
Osobně jsem chtěl jenom Note 20 Ultra s delší výdrží,tak snad se to díky větší kapacitě baterie u 22U dočkám,jinak nebyl důvod přecházet.

Offline - Junior Profil 
17. 2. 2022 22:06 Odeslat příspěvek
thaalian píše
pozeram ze toto sa tyka zatial len cz samsungu , objednaval som hned po predstaveni a zatial info o odosielani 25,2,

Mam to rovnako, samsung.sk

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 350  Další stránka
Stránka 30 z 350 [ Příspěvků: 5244 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies