MobilMania.cz

Přihlásit se

Předchozí stránka  |  Další stránka

Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 12:17 Odeslat příspěvek
Tyhle řeči o tom jak je obnova ze zálohy hloupost, jen ukazuje na hloupost některých uživatelů.
Ano pokud někdo instaluje do telefonu bezhlavě každou hovadinu, pak se setká i s tím, že mu to dělá v mobilu problémy a ano pak většinou nezbude nic jiného než provést Hard reset a nastavovat vše znovu.
Poslední příspěvek

Offline - Mírně pokročilý Profil 
9. 3. 2022 12:33 Odeslat příspěvek
Ale no tak. Co znamenaji blbosti? Kdyz vidim od synku iphone stary 6let. Plny mega blbostma a mobil jede jak ma. Pokud nezvladne novy mob par appek a nastaveni ze zalohy. Tak je neco na androidu blbe.
Rozhodne bych vse nehazel na zalohu.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 12:51 Odeslat příspěvek
Take delam vzdy migraci ze stareho telefonu do noveho - menim telefon kazdy rok za novy model. Jeste si mi nestalo, ze by byl nejaky problem. Konkretne ted z A52s na S22U jsem prenasel 40 aplikaci, bez jedineho problemu. A to vc. firemni aplikace Microsoft Intune Company Portal - pro spravu firemniho mailu a Webexu.

BTW : prave mi dorazily sluchatka :)

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 13:23 Odeslat příspěvek
Nikdo neříká, že obnova ze zálohy je vždycky blbost, ale je to riziko.

Ale pokud ti něco sosá baterii, může to klidně být nějaký blbá aplikace, které si omylem odkliknul nějaké oprávnění nebo přístup k poloze a hází Ti tam wakelocky a tohle se přenese. + x dalších podobných omylů. Pokud jsi si na 100% jistý, že máš vše cajku, tak to klidně migrujte. Já bych za to ruku do ohně za svoje apky nedal.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 13:25 Odeslat příspěvek
Taky se přidám do této plodné diskuze. 22U mám od 21.2. Provedl jsem kompletní přenos z 21U. Bohužel jsem měl různé záseky a podobně. Tak jsem provedl tovarko a nastavil vše ručně znova. Od té doby je vše OK, co se týče záseků. Nicméně pořád nebyla výdrž na nijak dobrá. Tak jsem ještě nechal změnit svůj tarif a vyhodil jednu SIM z mobilu, takže teď mám v mobilu jen jednu. Od té doby je i výdrž lepší.
Nicméně musím ještě dodat, že mi přijde výdrž s každým dnem lepší a lepší. Resp. ne, že přijde, ona lepší je. Telefon každý asi už za ty roky používáme +- stejně, tedy každý nějakým tím svým způsobem a víme, jak dlouho nám mobil vydrží. Z toho mohu usoudit, že nyní mám výdrž srovnatelnou s předchozí S21U.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 13:40 Odeslat příspěvek
Já mám teď výdrž mnohem lepší než na předchozí S21ultra, ale to je i pochopitelné vzhledem k tomu že předchozí telefon byl rok starý. Takže vlastně pokud se dobře pamatuju, tak je výdrž stejná jako když jsem měl nově S21ultra.
Není si na co stěžovat a to jsem obnovoval ze zálohy jak jsem už psal.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 13:46 Odeslat příspěvek
Já mohu za sebe potvrdit také lepší výdrž S22U než jsem měl na S21U. Navíc se každým cyklem výdrž zlepšuje. Jsem velice spokojen :-)

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 13:47 Odeslat příspěvek
pokud by někdo chtěl prodat sluchátka z akce za 2000 kč (pokud možno černá), tak se mi klidně ozvěte :)

Offline - Trvalý BAN Profil 
9. 3. 2022 13:52 Odeslat příspěvek
renek1 píše
GalaxyS22plus píše
Renek1: tak to dělej dal a pak si tu zase přečtu hromadu keců a problémů co se děje když někdo obnovil ;) hodně zdaru

Najdi mi jediný příspěvek, kde si stěžuju.

Reňdo hádat se nebudu. Jen zde bylo už spousta případů kde s tím byl problém ;)

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 13:52 Odeslat příspěvek
ja som s vydrzou tiez spokojny ako som pisal vcera SoT je dobre, ale stale trochu laborujem s idle spotrebou v noci...
vypnuta synchronizacia cez prepinac to v podstate vyriesila, stiahlo to 3% v noci, ale so zapnutou sa mi to nedari... dnes som mal rano 90% a to som schvalne spravil taky experiment ze som vypol komplet vsetky jednotlive polozky v kazdom ucte pri synchronizacii, takze zapnuty bol jedine hlavny prepinac synchronizacie... vobec tomu nerozumiem a nedava mi to logiku

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 14:13 Odeslat příspěvek
Tak právě dorazila, 256GB/zelená S22U :) Jdu klonovat.

Naposledy upravil danbed dne 9. 3. 2022 15:07, celkově upraveno 1

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 14:20 Odeslat příspěvek
@danbed: Odkial si predobjednaval? Samsung e-shop?

Offline - Kolemjdoucí Profil 
9. 3. 2022 14:51 Odeslat příspěvek
Nekdo uz ma s22/s22+ z Samsung eshop (cz) ? ja porad cekam na 256gb/s22 a 11.03 je v patek.

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 15:00 Odeslat příspěvek
Montek88 píše
Nekdo uz ma s22/s22+ z Samsung eshop (cz) ? ja porad cekam na 256gb/s22 a 11.03 je v patek.

Taky by mě zajímalo, pátek se blíží - předobjednávka na značkové prodejně

Offline - Junior Profil 
9. 3. 2022 15:05 Odeslat příspěvek
figaro píše
@danbed: Odkial si predobjednaval? Samsung e-shop?

Předobjednávka v CZC.

Přejít na stránku Předchozí stránka  1 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 ... 300  Další stránka
Stránka 98 z 300 [ Příspěvků: 4494 ]
Předchozí téma | Následující téma
Verze pro tisk

Hledat
Přeskočit na

Hledat

Zobrazit v normálním vzhledu
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies